Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tektura nie chce placu im. Kaczyńskiego \"Burzy neutralność\"

Utworzony przez nie pis mienny, 30 marca 2011 r. o 16:49 Powrót do artykułu
kolo napisał:
Dlaczego nam pis-owcy z Ratusza narzucają swoją wolę . Ja nie życzę sobie żeby plac w Lublinie był nazwany nazwiskiem kaczyńskiego, dla mnie to był nikt, wielkie nieporozumienie. Dlaczego jeszcze Palikom nie interesuje się tą sprawą. Większość Lubliniaków jest przeciwna tej nazwie !!!
Palikot się tym nie interesuje, bo ogólnie ma w du*** wszystko, co się dzieje w Lublinie - patrz: apelacje w sprawie budowy S17, lotnisko, pozyskanie inwestorów i tworzenie nowych miejsc pracy (np. Husqvarna, Ikea). Słyszałeś/czytałeś, aby Palikot wstawił się w którejkolwiek sprawie?! Przypominał sobie o Lublinie tylko przed wyborami, a z Lublinem przez prawie 8 lat rządowej kadencji łączyło go jedynie pobieranie diety lubelskiego posła!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Volt napisał:
Palikot się tym nie interesuje, bo ogólnie ma w du*** wszystko, co się dzieje w Lublinie - patrz: apelacje w sprawie budowy S17, lotnisko, pozyskanie inwestorów i tworzenie nowych miejsc pracy (np. Husqvarna, Ikea). Słyszałeś/czytałeś, aby Palikot wstawił się w którejkolwiek sprawie?! Przypominał sobie o Lublinie tylko przed wyborami, a z Lublinem przez prawie 8 lat rządowej kadencji łączyło go jedynie pobieranie diety lubelskiego posła!
DYMAC TEN SWINSKI RYJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem dobrze, że w lublinie jest Tektura - jeśli Lublin uzyska tytuł ESK, przyjadą tłumy europejczyków (o ile zdołają dojechać po równych lubelskich drogach), zobaczą sławną "lubelską kulturę" (lub kulturę po lubelsku) to wypną dupy i podetrą je ową Tektura, bo ona tylko do tego się nadaje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ma racje jatez nie chce takiej nazwy placu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozalka olaboga napisał:
i ma racje jatez nie chce takiej nazwy placu
... a ja chcę taką nazwę placu kto ma rację - ja, czy Ty? Nie ma co, grunt to merytoryka wypowiedzi poparta argumentacją! Aż trudno uwierzyć - czytając niektóre posty - że większość ludzi mieszkających w Polsce ma wyższe wykształcenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...