Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Telewizją Lublin nadal rządzi Sienkiewicz

Utworzony przez mosquito, 29 grudnia 2009 r. o 10:23 Powrót do artykułu
Ludzie, płaćcie abonament. Oni przecież muszą z czegoś żyć. Lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga- cytuję: "Zarząd TVP nie powierzył wczoraj Tomaszowi Rakowskiemu pełnienia obowiązków dyrektora lubelskiego oddziału publicznej telewizji. Możliwe, że stanie się to dzisiaj, zarząd zbiera się przed południem" Czyli "nie powierzył" czy być może "dzisiaj nie powierzy"?? Kto mi to wyjaśni??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś obejrzałem Panoramę Lubelską prowadziła ją Kobita prawie Małpa z krzywą grzywą. Ludzie powiedzcie mi, co roku pewnie 100 osób kończy studia na kierunku dziennikarstwo w Lublinie - gdzie ONI są ? Czemu ta telewizja Lublin jest taka beznadziejna już wolę Warszawską oglądać przez satelitę szkoda gadać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staruszek napisał:
Dziś obejrzałem Panoramę Lubelską prowadziła ją Kobita prawie Małpa z krzywą grzywą. Ludzie powiedzcie mi, co roku pewnie 100 osób kończy studia na kierunku dziennikarstwo w Lublinie - gdzie ONI są ? Czemu ta telewizja Lublin jest taka beznadziejna już wolę Warszawską oglądać przez satelitę szkoda gadać...
jaka praca taka płaca, a absolwenci dziennikarstwa to pożal się boże. nic nie umie, a chce być gwiazdą. jak nie masz tego we krwi to cię żadna szkoła nie nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~tom~ napisał:
Uwaga- cytuję: "Zarząd TVP nie powierzył wczoraj Tomaszowi Rakowskiemu pełnienia obowiązków dyrektora lubelskiego oddziału publicznej telewizji. Możliwe, że stanie się to dzisiaj, zarząd zbiera się przed południem" Czyli "nie powierzył" czy być może "dzisiaj nie powierzy"?? Kto mi to wyjaśni??
o to są własnie odpowiedzi jak się uczy dziennikarstwa. skróty myślowe, których juz chyba nikt nie adiustuje. tacy sami chcą byc w telewizji. a tu trzeba i pisac i czytać i układac dźwięk i obraz. nie dziw się chłopie już niczemu. wczoraj w jedenj z gazet przeczytałem , że ostatnia niedziela była trzecim dniem Świat Bożego Narodzenia. - szkoda, że nie napisali, że w poniedziałek przypada lany poniedziałek. i jeszcze jeden kwiatek z podpisu na pasku w TVP INFO. Po spotkaniu w kościele odbędzie się masza święta koncelebrowana przez nowego prymasa Polski. a chyba powinno być Odbedzie się Msza Święta Koncelebrowana, której przewodniczyć będzie prymas Polski. Jak sie nie zna znaczenia słów to sie wypisuje i mówi idiotyzmy bez sensu. Koncelebra to jest kilku księży biorących udział we mszy, skąd zatem jeden koncelebruje? nawet gdyby był prymasem to może koncelebrować z innymi celebransami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Staruszek napisał:
Dziś obejrzałem Panoramę Lubelską prowadziła ją Kobita prawie Małpa z krzywą grzywą. Ludzie powiedzcie mi, co roku pewnie 100 osób kończy studia na kierunku dziennikarstwo w Lublinie - gdzie ONI są ? Czemu ta telewizja Lublin jest taka beznadziejna już wolę Warszawską oglądać przez satelitę szkoda gadać...
a Ty staruszek pewnie siedzisz przed ekranem, sączysz piwko jesteś brudny i masz tłusty brzuszek:) każdy niespełniony człowiek lubi krytykować innych i nic nie wymagać od siebie. Dla mnie TVP Lublin jest ok, obejrzyj sobie TVP lokalną z kielc albo krakowa to się przekonasz. Lublin górą!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...