Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bez żalu. TVL nie odczuje braku tych znakomitości, szczególnie rudego. pa pa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he,a jakieś laseczki pojawią się w tiwi Lublin? tyle towarów chodzi po tym mieście a jak się włączy tiwi Lublin to ma się wrażenie, że to jakieś inne miasto, dziewczyny szturmujcie tiwi Lublin!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pan Karwowski jeszcze się uchował -wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobrze, czas przetrzepać to towarzystwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 lat czekałem na takie zmiany w tvp3 Lublin i się doczekałem- Dzięki Ci Panie Boże!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panowie aco z reporterką p; M taka bełkocząca wymowa nie ma leprzych w miescie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janusz napisał:
panowie aco z reporterką p; M taka bełkocząca wymowa nie ma leprzych w miescie
od ciebie i tak lepsza głąbie -(LEPSZYCH)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy nazwa " dziennikarze " nie obraża prawdziwych dziennikarzy ? Oglądając to lubelskie badziewie, człowiek ma złudzenie, że żyje w latach 70-tych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, na swoje miejsca powsadzają dzieci, albo dzieci znajomych, albo dzieci znajomych znajomych - nikt z przypadku raczej nie będzie tam pracować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie .....Wróbel już dawno nie ma nic do zaoferowania jeśli kiedy w ogóle miała?!?! Michalec - specjalista od wszystkiego czyli niczego a Karwowskiego kolejna ekipa wyciągają z jakiejś przechowalni...ostatnio z fundacji rozwoju gdzie prezesuje J.Ł. poseł niedoszły... szkoda Zielińskiego kolo jest profesjonalistą ale nie tej żałosnej zgrai
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zieliński, Karwowski, Michalec, Wróbel, trafne typy, chyba zacznę znów oglądać TV Lublin, żeby tak jeszcze tego tłuścioszka co chciał być jak Makłowicz a wchodził jak palant
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy sprawdzić przygotowanie 'dziennikarzy' bo ci po maturze to raczej samouki-amatorzy i dobrze by było zacząć od nich zwolnienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze Świnie Piggi Grad powinni wywalić !!! Jak takie tłuste coś pokazuje się na wizii ?????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza myśl: nie mój cyrk, nie moje małpy, więc generalnie stanowcze eeeeeeeetam, bo to nic nie zmieni. Karwowski, Wróbel - pytanie, dlaczego dopiero teraz, przy czym Karwowski to zupełnie inna bajka i jeszcze na pewno w tym bagnie zamiesza. Kulik - ktoś wie, co on własciwie robił i ktoś to oglądał? Zieliński - kompetenty w ekonomii i zdrowe poglądy, poza tym: zawsze w marynarce, więc mniej awanturujący się ;-), ale średnio wizyjny na ekranie słaby, typ akademicki. Michalca szkoda, nie jest przyjemniaczkiem, zawsze darł koty ze wszystkimi i miał swoje zdanie, więc dlatego pewnie poleciał, dużo ciekawych pomysłów, niewąpliwie fachowiec w TV i co oczywiście też mogło być przyczyną zwolnienia, jako, że żaden z lubelskich dotychczasowych szefów TVL póki nie został szefem na TV się nie znal, bo i po co? Ocalała Panorama i Zdarzenia - nie jest to żadna niespodzianka, bo oni zawsze i skutecznie udają, że mają dużo roboty i są niezastąpieni. Nic się nie zmieni, czyli newsy i reportaże zgodnie ze szkołą wyniesioną ze średniego PRL-u: biurka, oficjałki, dożynki itp. Moja stała i niezmenna prozpozycja: zamiast wszystkich tzw. dziennikarzy Panoramy niech siądą tam dwie Panie i na odpowiedni dzień wyciagaja odpwoeidnie materiały archiwalne: taniej, szybciej, nikt nie zauważy różnicy: żniwa, kłopoty ze skupem zboża i owoców miękkich, kolejki na granicy, itd, itd czyli to, co już wszyscy widzieli po kilkadziesiąt razy. Biernie, miernie, ale kasa leci, a i tak tego nikt nie oglada....No i ocalał sztandarowy program TVP Lublin: wieś? skansen? jakoś tak. Ale ten program przetrwa nawet tę telewizję, zeby prezesi odpwiednich Agencji, odeerów, elizówek i tak dalej mieli się gdzie pokazywac i udawadniać swoją ważność. Oczywiście nie ma to nic współnego z nowoczesną telewizją na jakimkolwiek przyzwoitym poziomia, ale tak już pewnie zostanie. Jak w PRL-u, bo tam Ci ludzie się uczyli mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem jedynie Baryła i Kalicki trzymają ogólnopolski poziom prezenterski. Michalec - programy motoryzacyjne mogą być, najlepsza w nich i tak jest muzyka . Ciekawe czy coś się zmieni w prognozie pogody, bo nasza główna "pogodynka" - to kompromitacja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ya napisał:
Wystarczy sprawdzić przygotowanie 'dziennikarzy' bo ci po maturze to raczej samouki-amatorzy i dobrze by było zacząć od nich zwolnienia.
Ci po maturze są większymi profesjonalistami bo sami doszli tam gdzie doszli, natomiast tobie dyplom kupili rodzice za buraki i uważasz się za inteligenta jeśli wiesz co to słowo znaczy, osiągnij coś w życiu sam a nie dzięki swoim rodzicom to będziesz mógł krytykować innych burakowy inteligencie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze niech posuną z panoramy tą w helmie na glowie, strasznie jej w gęby wali i na dodatek wielbicielka pisu, Zdzicho chcial ja kiedys posunąc, ale Tadzio D i paru gosci z PSL z urzedu marszalkowskiego sie za nia wstawili - ale ta pozal sie boze "dziennikarka" nawet o tym nie wiedziala, wiec swoim dobroczyncom robila kuku na antenie i poza nią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z macho i staszkiem cieszę się że mam satelitę i nie oglądam tej dziadoskiej telewizji a zwalniają żeby powsadzać znajomych króliczka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem najlepszy program w tej telewizji robił Michalec. Moim zdaniem program z ikrą i kopmpetencją. A także nie nudy i nie przegadany. Nieco gorzej oceniam od niego panów: Baryłę i w zasadzie bardzo wysoko cenię Pana Adam Sikorskiegom (Było nie minęło) , który jako jedyny robił coś wartego z tego reginu. Pan Zieliński nudnawy, zapamiętałem go dlatego, bo w zasadzie zajmował się głównie zapraszaniem do programu Pani Posłanki Sierakowskiej. Do której odnosił się z widocznym szacunkiem. Nie zapamiętałem żadnego programu ekonomicznego, bez Pani Sierakowskiej, który by ten Pan zrobił. Na dobrą sprawę - nie wiem po co nam ta telewizja - w gazetach oraz w tygodnikach było wszystko szybciej podane. Zatem szybkość telewizji po miesiącu - po co ona komu ?. Ktoś napisał prawdę, że zajmowali się jaz za PRL-u głownie dożynki, rok szkolny się zaczął, nowy marszałek, prezydent itp., otwarcie drogi po remoncie oraz inne bzdety opowiadane przez władzę miejscową - co to dopiero będą budowane (odpowiednio wstawić), że ho ho. Nie ma tych obiecywanych rzeczy do dzisiaj i kogo roliczono, czy nawet zapytano dlaczego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
red napisał:
od ciebie i tak lepsza głąbie -(LEPSZYCH)
Ale kuzyna zabolało RZ a bełkot dziennikarki jest fajny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...