Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy na otwarciu H&M w Lublinie (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez uhefiuw, 9 listopada 2012 o 17:38 Powrót do artykułu
O co tu chodzi?? Co to za badziewie ten HM? Takich sklepów jak ten sa dziesiątki w Lublinie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A no powiem Wam po co tyle szumu o jeden H&M... aby odwrócić uwage od rzeczy istotnych takich jak marsz niepodleglosci !!! Po co tyle piepszenia o tym jak H&M w Lublinie jest pare, wiec co to za szok i wielkie otwarcie? po co taki rozglos i wielkie halo... zajmijcie sie waznymi wiadomosciami takimi jak ten link http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=iysQLQ-4DUs a wy nic nie robicie i nie ma nic o tym wiadomosci!! ŻENADA
0
Ale ludzie robią z siebie idiotów.
0
Przywieźli dzikim szklane paciorki. Lublin to jednak zad... cztery litery
0
może ktoś w skrócie napisać bo nie chce mi się czytać... dawali coś za darmo że taki dziki tłum ?? W bierdonce to przynajmniej telewizory za pół darmo Next time róbcie listę kolejkową przez fejsbuka
0
Powiadacie, że kryzys? No to jeżeli tak ma wyglądać kryzys to nie mogę się doczekać jego końca...
0
Ż A L
0
ci ludzie sa jacys nienormalni jak mozna robic z siebie takiego kretyna i ta blond babcia rozrechotana co ma niby 500 zl renty ale do sklep z badziewiem pierwsza .
0
Ja pier.... jak można być takim głupim. Ci ludzie zachowywali się jak by ten sklep był otwerany jakieś 20 lat temu..
0
zaszokowana napisał:
ci ludzie sa jacys nienormalni jak mozna robic z siebie takiego kretyna i ta blond babcia rozrechotana co ma niby 500 zl renty ale do sklep z badziewiem pierwsza .
...ale może dostanie kupon wart 100PLN za który może kupi koszulkę wartą 10PLN
0
Jakie downy. Europejczycy pełną gębą;p
0
szok, jakby nie było zdjęć to bym nie uwierzył. W życiu bym nie stal 2 godzin by kupić jakieś szmaty
0
no i po co hejtujecie?! zazdrość, że się nie było? przecież ludzką rzeczą są promocje! ja je bardzo kocham i praktycznie zawsze korzystam
0
rośnie pokolenie deb***i
0
Ola napisał:
no i po co hejtujecie?! zazdrość, że się nie było? przecież ludzką rzeczą są promocje! ja je bardzo kocham i praktycznie zawsze korzystam
Zazdrość? O co? Dziecko, ja mam pełną szafę ciuchów z H&M, C&A, Zara, Bershka, Stradivarius, Camaieu czy Marks&Spencer, ale deb... z siebie nie robię i nie lecę na otawrcie sklepu jakbym w życiu go nie widziała.
Ostatnio edytowany 9 listopada 2012 o 20:05
0
pokenie deb***i - pchają pieniądze do obcej kieszeni i cieszą się jak murzyny z kawałka blaszki.
0
Co Wy o tym pokoleniu?! Chyba nie czytaliście artykułu w którym wyraźnie jest napisane, że młodzi i starzy tam byli. Nawet wypowiadał się Pan w podeszłym wieku! Ciekawe co to za promocja...
0
Michal napisał:
Jakie downy. Europejczycy pełną gębą;p
Kim Twoim zdanie jest down? Co to za określenie?
0
dziadek z laską, pewnie pierwsza grupa inwalidzka, stał 140 minut, paranoja, jakby coś za darmo rozdawali, nie pojmuje tego społeczeństwa, konsumpcjonizm i deb***izm ludzi jest na tak wysokim poziomie, że dla mnie jest nie do ogarniecia...
0
dziadek z laską, pewnie pierwsza grupa inwalidzka, stał 140 minut, paranoja, jakby coś za darmo rozdawali, nie pojmuje tego społeczeństwa, konsumpcjonizm i deb***izm ludzi jest na tak wysokim poziomie, że dla mnie jest nie do ogarniecia...
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: