Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy na otwarciu H&M w Lublinie (zdjęcia, wideo)

Utworzony przez uhefiuw, 9 listopada 2012 r. o 17:38 Powrót do artykułu
Gość napisał:
A żyd aż ręce zaciera......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram..wstyd mi za tych ludzi ktorz jak deb***e stali tam po 2 godz..a te dziadki to juz w ogole smiech na sali jak teraz ktoregos spotkam w autobusie to w zyciu mu miejsca nie ustapie skoro mogl tam stac 1,5godz to nic mu nie bedzie jak w autobusie 10 min postoi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak gadacie sami, a zazdrościcie strasznie. Gdybyście wiedzieli wcześniej to sami byście tam stali i może nie tylko stali co na siłe się wbijali w kolejke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest beznadziejny NIE POLECAM szczególnie odwiedzania tego sklepu z dzieckiem mojemu zachciało się siusiu a toalety brak jest tylko dla personelu który nie może na chwil kilka udostępnić małemu dziecku a ochrona na moją prośbę "pani se idzie do publicznej." nic dodać nic ująć porażka nigdy nie pódę do tego sklepu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...