Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pan redaktor chyba na innej wystawie był, bo na tej o której pisze, nie było żadnych psów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a to nie miało być w Elizówce? bo na bilbordach właśnie o Elizówce są reklamy.
0
Fakt, panie redaktorze, na tej wystawie nie bylo psow, moze trzeba się troszkę z tematem zapoznać zanim się cos napisze...
0
Może i tłumy. Moze to frajda dla dzieci. Ale jak dla dzieci to niech to napiszą. 12 zł to mało, ale za duzo na to co mozna było tam zobaczyć. Mierna wystawa firm! Liczyłem na ciekawe występy, na wystawców firmowych. A nie na gołębie, kaczki i 5 papug pare węży, akwaria bez komentarza. szkoda czasu i tych 12 zł x 3 osoby. Ha! w dodatku panie nie były w stanie powiedzieć mi co i jak z psami i ze szkołą dla psów, gdzie...?! o której...?! nic nei wiedziały, Poprostu dawaj 30 zl i wypad. bo nie wejdziesz 2 raz na ten sam bilet. Konie i jazda na nich, no dobra, jak w cyrku. Chaos i żenada. Byłem tam 1 i ostatni raz.
0
Jak to psów nie było? Były, i to całkiem sporo. Możliwe, że nie przez cały dzień, co w sumie wcale by mnie nie zdziwiło. Trudno bowiem byłoby im tak długo wytrzymać w dusznej hali. Wystawa fajna. Nie tylko dzieci miały radochę. Może trochę zawalili organizatorzy w kwestii informacjo "co, gdzie i o której". Pewnie też nie spodziewali się takich tłumów - stąd długa kolejka i duchota na hali. Ogólnie jednak na plus.
0
Myślę, że instytucje zajmujące się ochroną zwierząt mogłyby w tej sprawie zająć jakieś stanowisko. Masa zwierząt w pozostawiających moc wątpliwości warunkach. Gryzonie w małych klatkach bez podkładów, migające flesze aparatów przy oczach zwierząt, huk i ścisk... Jeśli tak mają wyglądać takie imprezy, to ja po dzisiejszych doświadczeniach tam się na pewno nie wybiorę.
0
paka napisał:
Myślę, że instytucje zajmujące się ochroną zwierząt mogłyby w tej sprawie zająć jakieś stanowisko. Masa zwierząt w pozostawiających moc wątpliwości warunkach. Gryzonie w małych klatkach bez podkładów, migające flesze aparatów przy oczach zwierząt, huk i ścisk... Jeśli tak mają wyglądać takie imprezy, to ja po dzisiejszych doświadczeniach tam się na pewno nie wybiorę.
Takie imprezy odbywają się pod stałym nadzorem odpowiednich instytucji, w tym PIW-u. Inaczej się nie da, więc bez obaw. W tym przypadku mozna by się jedynie przyczepic do hałasu i zgiełku, ale aby to ograniczyć, to organizatorzy musieliby wpuszczać ludzi znacznie wolniej by ograniczyć tłum wewnątrz. To z kolei wywołałoby jeszcze większą burzę... Trudno tu o złoty środek.
0
Ok. Napiszę coś, co miałam napisać już dawno temu na forum, ale dziś zdecydowałam, że to zrobię nieodwołalnie. Czy możecie dopracować stronę tak aby górny pasek reklam albo nie pojawiał się wcale albo z całą stroną jednocześnie? Serio, cholera bierze, gdy czyta się artykuł, czy - jeszcze gorzej stronę główną, chce się kliknąć na wybrany artykuł klika się i jednocześnie pojawia się reklama na górze. Zamiast wybranego artykułu klika się 3 artykuły niżej lub wyżej. Już to opisałam gdy zmienialiście stronę i prosiliście o opinie, ale widzę że temat został olany, chociaż WSZYSCY moi znajomi zwrócili na tę niedogodność uwagę. Więc po co ta obłudna prośba o sugestie? Chcecie mieć czytelników, czy nie, do cholery? Będę to kopiować na forum pod każdym artykułem, może wtedy się ogarniecie. I propozycja: sami wejdźcie na swoją stronę i to zaobserwujcie. To serio wkurza. Pozdrawiam
0
Tak jak cały Lublin -dziadostwo ,nie warto ,wiocha że aż szkoda słow!
0
Ago ja mysle, że zainstalowaie jakiejś dobrej blokady powinno pomóc. Mi np. nic sie nie wyświetla. Poszukaj na stronach typu dobreprogramy.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: