Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a moze koszt zakupu był zbyt wysoki... ale czy to uda sie sprawdzić chyba za późno juz :(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nie do końca p. redaktorze tak.   Za Gazetą Krakowską wstawiam harmonogram tego dealu:   21 października 2013 r. zostaje podpisana umowa dzierżawy konstrukcji namiotu wraz z plandeką między MOSiR Bystrzyca w Lublinie a MOSiR w Krynicy-Zdroju. Czynsz miesięczny wynosi 200 zł plus podatek VAT. Zadaszenie zostaje wywiezione z Lublina. Lubelscy łyżwiarze szusują pod gołym niebem...   19 lutego br. MOSiR Bystrzyca w Lublinie ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż dwóch sztucznych lodowisk. Nie było na nie chętnych.   13 marca br. na sesji Rady Miasta Lublina prezes MOSiR Bystrzyca mówi o stanie lodowisk. Zdzisław Hołys określa je mianem "chłamu". 16 kwietnia br. MOSiR w Krynicy-Zdroju ogłasza przetarg na dostawę dwóch sztucznych lodowisk. Wygrywa go lubelski MOSiR.   12 maja br. krynicki MOSiR podpisuje umowę z MOSiR Bystrzyca na dostawę lodowisk. Tego samego dnia zostaje rozwiązana za porozumieniem stron umowa dzierżawy konstrukcji namiotu. Powodem jest nabycie przez dzierżawcę prawa własności do tego obiektu.   7 lipca br. do Prokuratury Rejonowej w Muszynie trafia zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.   8 września br. Prokuratura Rejonowa Lublin Północ wszczyna śledztwo w sprawie nadużycia uprawnień w związku z dzierżawą elementów lodowiska oraz sprzedażą ślizgawek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mazurki i obertasy czas zakończyćbpanie prezesie ! moze wreszcie ratusz otworzy oczy i tuz przed wyborami uporządkuje stołki ! panie prezydencie moze jeszcze warto powalczyć po utacony przez prezesa mosir elektorat?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prezes jest tylko... prezesem. Nad prezesem jest rada nadzorcza i pełniący jednoosobowo rolę udziałowcy prezydent miasta.   Prezes tylko wykonywał, co mu nakazano, bo gdyby była to jego własna inicjatywa, to już by został odwołany.   Prezes MOSiR nie był władny do jednoosobowego podjęcia decyzji o sprzedaży tego majątku trwałego, który dawał rocznie(w ciągu tylko sezonu zimowego) ponad 1,2 miliona złotych przychodu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Żuk, jeśli Pan chcesz wygrać wybory i spokojnie sobie rządzić, to wywal Pan tego Hołysza, bo Ci kantorek rozpierdasza i za dużo gazety o nim piszą. Przypomnij sobie jak Pruszon tolerował Palichleba i jak później sam skończył, a MPK zajęło kilka lat przywrócenie zaufania i normalności.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: