Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To już koniec kina Kosmos

Utworzony przez aga, 13 lutego 2009 o 19:29 Powrót do artykułu
Kosmos zawsze kojarzył mi się z okropnie twardymi krzesłami ustawionymi tak ciasno, że nogi trzeba było trzymać bokiem... :/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Eh.. a ja mam sentyment do tego kina, ale co fakt to fakt - wiecej ludzi wybiera nowoczesne i komfortowe Cinema City
0
Przecież to się płakać chce...
0
pamiętam, ze kiedyś wydarzeniembyla dal mnie wizyta w tym kinie. ale od wielu miesięcy tam nie bylam: kino domowe, multipleks.... szkoda
0
Szkoda że Kosmos znika Niedługo zostanie tylko przereklamowane cc
0
Gość napisał:
Szkoda że Kosmos znika Niedługo zostanie tylko przereklamowane cc
z takim standardem co kosmos przez lata prezentowal to lepiej dla`Lublina niech sie lapiej ucywilizuja
0
Wyzwoleniu daję rok.
0
mr3z napisał:
Przecież to się płakać chce...
Kosmos to jest idealny przykład arogancji właściciela i robienia ludzi w przysłowiowe bambuko (by nie powiedzieć dosadniej). To, że po powstaniu CC Kosmos upadnie było tak samo pewne jak śmierć i podatki.
0
Gratulacje!!!! Już wszystko w Lublinie zostanie zlikwidowane! A co na to władze miasta??? Dlaczego kino Kosmos ma akurat zostać zlikwidowane??? Co kolejne centra handlowe??? Plaza ok ale nie rozwiąże problemu w Lublinie, dlaczego coś co już istnieje i można by zrobić coś sensownego niszczeje!!!!! Panie Prezydencie niech Pan się tym zainteresuje!
0
=CZYLI MÓWIĄC KRÓTKO CWANIACZKI Z WARSZAWY POLECIELI SOBIE W PTAKA!!!ZNOWU WŁADZE MIASTA=WSI LUBLIN, DAŁY SIĘ ZROBIĆ W BALONA!!!CO ZA NIEUDOLNOŚĆ,NA WYMIOTY BIERZE!!NAJBARDZIEJ ROZBAWIŁY MNIE TEKSTY NASZYCH WŁODARZY CO DALEJ Z BURDELM POD NAZWĄ:DWORZEC PKS NA PODZAMCZU I TE BUDY ZWANE BAZAREM,DWORZEC PKP I JEGO OTOCZENIE,BUDOWA DWORCA AUTOBUSOWEGO OBOK KOLEJOWEGO??JAK JEDEN MĄŻ POTWIERDZILI,ŻE LEJĄ NA TE SPRAWY,NO BO JAK NAZWAĆ INACZEJ ODPOWIEDŹ W STYLU:NIE MAM CZASU,POCZEKAJMY A ZOBACZYMY???,SPRAWA POLA WZDŁÓŻ AL 1000 LECIA DO RONDA POD ZAMKIEM(GDZIE CI INWESTORZY?),WSTYD I HAŃBA!!WASIELWSKI KŁĄMAŁ,ŻE ZMYJE NIERÓBSTWO I NIEUDOLNOŚĆ 8 LAT OWALANIA SIĘ PRZEZ PRUSZKOWSKIEGO I CO I NIC WYSZŁO,JAK TO W LUBLINIE,DO D.....!!!JA NIE WIEM CO MNIE TRZYMA,ŻE MIESZKAM W TYM MIEŚCIE???CHYBA GŁUPOTA!!!DRÓG ZERO, POD OBWDONICĘ NIE WBITO JEDNEJ ŁOPATY!!SZKODNICTWO DECYDENTÓW KTÓRE UPRAWIANE JEST W LUBINIE, NIE MIĘŚCI SIE W GŁOWIE ALE TAK BĘDZIE DOPÓTY DECYDENCI NIE BĘDĄ ODPOWIADAĆ PRZED WYBORCAMI A NASTĄPI TO TYLKO WTEDY KIEDY BĘDĄ JEDNOMANDATOWE OKRĘGI WYBORCZE I NIE DA SIĘ KRYĆ ZA PLECAMI KOELSIÓW Z PRTYJNEJ MAFII!!AMEN. A TAK RZESZÓW NAS JUŻ WYPRZEDZIŁ, BIAŁYSTOK TEŻ!!!DNO I TYLE!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: