Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To już pewne. Będzie koncert Europe w Lublinie

Utworzony przez ble, 12 czerwca 2010 r. o 22:56 Powrót do artykułu
taki tam napisał:
######www.europetheband.com/tourdates.html 19 czerwca w wawie ... nie wiem czy tak bedzie na co patrzeć i w czym wyjątkowy sie lublin robi :(
BYŁO ZAJEBIŚCIE!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci u góry nie wiedzą o europe nic i wypisują bzdury, najgorsze ze znają jeden utwór a zachowują się jakby pozjadali wszystkie rozumy. Mam 33 lata i jestem ich fanem od zawsze, będe na tym koncercie i nie żałujcie ludziom zabawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, europe to zajebisty zespół z ostatnia płyta tez zaszaleli. bede tam również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Europe to światowa klasa,mają najpiekniejsze ballady na świecie.24 lipca to niezapomniana noc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fan napisał:
Europe to światowa klasa,mają najpiekniejsze ballady na świecie.24 lipca to niezapomniana noc.
Byłem w Warszawie to co tam widzialem to szok, ale czy Lublin jest pewny koncertu Europe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
po sobotnim kocercie w warszawie decyduje ze NA 100PRO JADĘ, zakochałam się w nich !!!!!
kochałam ich ale po sobocie kocham ich 100 razy bardziej i mam ochote jechac na ich koncert nawet na koniec swiata! sa fenomenalni, ostatnia plyta fantastyczna, wiec mam nadzieje ze ten koncert dojdzie do skutku:) choc obawiam sie, czy lublin sprosta Europe...w stolicy scena byla super, ale to jednak stolica wiec:D ...mam nadzieje ze bedzie rownie dobry koncert jak w wawie:D do zobaczenia;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I JA POJADĘ I ZNÓW ZAMIERZAM SIĘ UPAJAĆ EUROPE , ODBIJAM SOBIE KONCERT SPRZED 18 LAT W KATOWICACH NA KTÓRYM BYĆ NIE MOGŁAM , BO BYŁAM ZBYT SMARKATA:) 34 LATKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super wiadomość jeszcze nie ochłonełam po koncercie w Warszawie a tu już drugi, ah jak się cieszęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
borsuk napisał:
ale żal. zespół jednego przeboju na którego występ nikt nie zwróci uwagi PROWINCJA!!!
Jesteś matoł!!!Sam z prowincji!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
borsuk napisał:
ale żal. zespół jednego przeboju na którego występ nikt nie zwróci uwagi PROWINCJA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAJACU Z PROWINCJI TO TY SIE URWAŁEŚ HEH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TU znajdziecie coś na temat koncertu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
po sobotnim kocercie w warszawie decyduje ze NA 100PRO JADĘ, zakochałam się w nich !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin to nie jest wieś!!! ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xxx napisał:
Bez przesady. O tej kapeli nikt nie słyszał od 20 lat. Byli popularni w latach 1986 - 1989 i tyle. W roku 2003 się reaktywowali żeby zarobić na emeryturę; jeżdżą i żebrzą, żeby ktokolwiek chciał płacić za ich wycie do Księżyca. Koszt sprowadzenia ich do wsi Lublin na pewno nie byłby większy niż koncert naszych "wizytówek", czyli "Bajmu" czy "Budki Suflera". A Unia Europejska finansuje setki idiotyzmów nikomu niepotrzebnych, więc niech też sfinansuje przyjazd tej "Europy" do Lublina. Przynajmniej Stachu i Wiechu ze Starówki oraz Krycha z Lubartowskiej pogibają się na koncercie przepłukując gardło bełtem za 3,99 PLN.
Porównanie do Bajmu czy Budki Suflera -gratuluję polotnej głupoty !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reportaż z koncertu Europe w Lublinie: http://fotoblog.zowsik.com/2010/07/europe-koncert-lublin-pl-zamkowy-24-07-2010/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejechałem 150 km i nie żałuje ani jednego kilometra, było zajebiście, bawiłem pod samą sceną z Atomem, dzięki wielkie, bawcie się dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...