Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To już piętnasty Złoty Wieszak (wideo)

Utworzony przez byko, 9 maja 2009 r. o 11:32 Powrót do artykułu
Ale CHŁAM :/:/:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co tu oglądać? beznadzieja kompletna!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale cudak! Do cyrku z nim!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te kretyny co pisały wcześniej są na poziomie wsi z których pochodzą , raz w zyciu do tego wiejskiego miasta przyjechał KREATOR- a nie tak jak wy nie osiągacie nawet w sexskie szczytu mało tego ludzie was nie lubią i nie wypowiadajcie się o czymś o czym nie macie pojęcia.Wszsystkim którzy czytaja poprzednie komentarze polecam jako prymityw roku 2009 oraz na pozostałe lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIESZAK 2009 NAJLEPSZĄ IMPREZĄ ROKU 2009 W POLSCE!! ludzie sie nie znaja i sie wypoiadaja. To jest sztuka tłumoki!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja byłam na gali i wiem ze była warta uwagi!!! to zaszczyt przyjazd zajcewa ! Bartek Wieczorek w tym roku spisał się na medal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...