Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To koniec oryginalnej restauracji w centrum Lublina. Istniała niecały rok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 stycznia 2018 r. o 15:05 Powrót do artykułu
Lokal był fajny. Wcześniej przychodziło tam sporo ludzi. Lokal duży, w fajnym stylu, z dobrą muzyką. Szkoda że to koniec. Któregoś razu przechodząc obok widziałem pustki... jedynie jeden stolik zajęty przez ludzi o charakterystycznym wyglądzie i zapewne podobnym usposobieniu, którzy zaiste przyszli z pobliskiego "Patriotycznego Centrum Kultury". Zatem dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co, za drogo było? Dziwne menu? Nie czaje, jakoś inne lokale się utrzymują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach, gdyby przystąpili do ogólnopolskiej sieci klubów "Carpe Diem", to predzej mogliby się utrzymać, a i zapewnić przy okazji wiele oryginalnych koncertów, nowych tourujących po Polsce i Europe zespołów, a których ilość powinna wzrastać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W centrum coraz więcej lokali jest likwidowanych. Taka POlityka miejskiego ratusza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Warszawie knajpa tego typu w modnym miejscu mogłaby zarobić furorę :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
W centrum coraz więcej lokali jest likwidowanych. Taka POlityka miejskiego ratusza.
 Pisi trollu, znaczy się wina Żuka? Jakoś inne lokale sobie radzą. Wiesz, nie każdy ma smykałkę do prowadzenia lokalu gastronomicznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety ale jak ktoś oszczędza na wszystkim to nie może liczyć że klient będzie dawał się r..ć bez końca. Ja np. Pije kawę codziennie że znajomymi na mieście. Byliśmy dwa razy w Hebanie i dwa razy kawa smakowała jak tania kawa z baru mlecznego. Sorry nie szkoda mi takich lokali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klienci wyglądali jak ten kozioł z Partii Razem. Tacy kasy nie mają tylko lubią doić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chu...jowa była jak nieszczęście.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda byłam tam kilka razy, wystrój z epoki był fantastyczny, szkoda że muzyka i jedzenie nie szło z tym w parze, podobna funkcjonuje w wawie na mdm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo to obchodzi? Jak się nie potrafii prowadzić biznesu to tak się kończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina menu i smaku potraw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam bylo takie dobre jedzenie! :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...