Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To trudne i długie studia, ale chętnych nie brakuje. 24 osoby na jedno miejsce w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2016 r. o 13:47 Powrót do artykułu
Połowa studentów to czarni i ukraińcy którzy i tak wyjadą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Połowa studentów to czarni i ukraińcy którzy i tak wyjadą
a reszta to słowianie czyli sklaven, co znaczy niewolnicy. Niektórzy Sklaven są skundleni, bo wśród przodków tatusiem był turek, niemiec, mongoł, człowiek radziecki, i inni. Zależy która armia akurat dorwała się do spódnicy polskiej niewolnicy czyli Sklave, Słowianki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a lekarzy brakuje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolwenci medycyny powinni mieć zakaz opuszczania kraju, aż do odpracowania kosztu studiów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat: "Absolwenci medycyny powinni mieć zakaz opuszczania kraju, aż do odpracowania kosztu studiów!!!" Chyba śnisz jakich kosztów studiów kolego ? Koszty studiów to ponieśli rodzice tego studenta ewentualnie on sam jeśli gdzieś dorabiał w czasie nauki i płacił za stancję itd. To że studiowanie jest bezpłatne wynika z tego że jest na to kasa min z podatków które zostały odprowadzone min od tego że ten student zrobił zakupy w markecie, że kupił mpk miesięczny że wynajął stancje czy skserował podręczniki więc skończ z durnymi nakazami odnośnie zakazu opuszczania kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do typa z 11:15. Jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy studiowaniem prawa, politologii, socjologii czy pedagogiki a medycyny czy kierunków technicznych to winszuję inteligencji. Medycyna czy kierunki techniczne to bardzo drogie kierunki, gdzie jest dużo laboratoriów czy zajęć praktycznych. Czemu prywatne uczelnie nie kształcą w tych kierunkach, a jeśli kształcą to bardzo rzadko? Bo są to cholernie drogie studia, na które stać by było mało którego rodzica czy studenta. Zresztą medycyny prywatnej chyba w całej Polsce nie ma. Pracować za granicą ok. mogą, ale niech spłacą koszt studiów, odpracują je u nas w kraju, albo najlepiej studiują po prostu za granicą. Po drugie chciałbym cię uprzedzić, że kserowanie książek jest przestępstwem jeśli o tym nie wiedziałeś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam bardzo, ale ludzie co sie tutaj wypowiadają chyba nie wiedza o realiach studiowania medycyny. Tak jest to drogi kierunek, państwo za to płaci, ale sa prywatne uczelnie, jedna we Wrocławiu, kolega studiuje, szczęście ze bogaty bo cholernie drogo, normalnych ludzi nie stać na to. Po drugie dlaczego po studiach mlodzi lekarze wyjeżdżają. Instynkt przetrwania, za stawkę jaka dają rezydentom cieżko wyżyć, ale jest i tak dobrze jeśli zostaniesz tym rezydentem bo miejsc na specjalizacje co roku jest połowa mniej niż studentów kończących kierunek, a kolejki co roku sie wydłużają. I co ma zrobić taki człowiek? Cóż... Niektórzy jeśli maja zaplecze w postaci bogatych rodziców mogą 5 lat pracować na wolontariacie jeśli chcą sobie zaklepać wymarzona specjalizacje, tak proponuje szpital ale co z ludźmi zdolnymi ale biednymi? Mówicie ze maja zostać w kraju i głodować albo żerować na rodzicach? Bo nie moze wyjechać za praca bo ,,studia musi odrobić" dla państwa? To niech to państwo da możliwość odrobienia tych studiów a nie zamiast miejsc na rezydenture tworzy tylko nowe uczelnie medyczne tym samym wydłużając kolejki i kopiąc sobie grób....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...