Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
obrazki chyba lepsze od zgadywania nieczytelnych liter ? Nie rozumiem dlaczego na zdjęciu są zasłonięte numery tej bmki i ryj tego kamikadze? Jak ktoś zapi...la prawie 150 na 50 to znaczy że jest kompletnym debilem i powinno być pokazane jego zdjęcie w POWIĘKSZENIU! Nie wiecie co za kołek wymyślił te kretyńskie obrazki żeby dodać komentarz-żenada. a że pomysł zamazywania numerów to cackanie się z debilami - zgadzam się. przecież ten pojazd dopuszczony jest do ruchu publicznego i numery nie są utajnione ,  każdy je widzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwolennicy szybkiej jazdy Pamietajcye ze wysiadając z auta stajecie sie pieszymi Nie zycze nikomu by pod kołami zginął ktos bliski bo jestem pewien ze będąc w takiej sytuacji nikt z was by nie był zwolennikiem prędkości Kto wam każe kupować szybkie auta? Marudzicie ze drogi kiepskie ze paliwo drogie itp to wystarczy kupić 1.2 silnik i po problemie A może pewna ułomność jest przedłużana duzm silnikiem?
Idź poczytaj dalej swoją gazetę albo chociaż tutaj zamilcz bo odgrzewasz starego kotleta którego nikt już nie chce jeść. Ja jakoś jestem i pieszym i kierowcą i będąc pieszym nie widzę żadnego problemu przechodząc przez jezdnię, wystarczy myśleć, nie pchać się i nie wymuszać na kierowcach samochodów bo w starciu z autem piechur przegrywa. Owszem 140 to trochę przesada ale niech bezmózgie bandy pieszych nie wymagają żeby przy każdym z nich zatrzymywać ruch bo on musi przejść akurat teraz a nie 3 sek później. Nastolatka sama była sobie winna bo musiała na przejście wtargnąć, ja widząc pędzące auto wolę przepuścić debila a niech jedzie w cholerę, nie liczyłbym ze się zatrzyma, bo byle mnie w ogóle zauważył, trzeba po prostu myśleć. Dzieci trzeba nauczyć myśleć i nauczyć przechodzenia przez przejście z głową a nie że mi się należy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
150 metrów chyba lanosem :) M6 ma krótszą drogę hamowania :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...