Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

To wstyd i hańba!

Utworzony przez Gość, 14 lutego 2010 r. o 09:52
Nie wiem jak jest przy innych kościołach w Lublinie,ale w kościele pry ul.Gospodarczej 7 przez całą zimę w niedziele nikt nie odśnieża ścieżek przed kościołem. Dziś była kolejna"masakra"-zanim wszedłem do kościoła,to spodnie upaprane w śniegu po kolana miałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiem jak jest przy innych kościołach w Lublinie,ale w kościele pry ul.Gospodarczej 7 przez całą zimę w niedziele nikt nie odśnieża ścieżek przed kościołem. Dziś była kolejna"masakra"-zanim wszedłem do kościoła,to spodnie upaprane w śniegu po kolana miałem.
Napisz skargę do prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś mieszkałem w małej kilkutysięcznej parafii i tam każdego dnia po opadach śniegu ścieżki wokół kościoła były ładnie odśnieżone-a tu? wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proboszczowi budżet na odśnieżanie się wyczerpał jeszcze tamtej jesieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiem jak jest przy innych kościołach w Lublinie,ale w kościele pry ul.Gospodarczej 7 przez całą zimę w niedziele nikt nie odśnieża ścieżek przed kościołem. Dziś była kolejna"masakra"-zanim wszedłem do kościoła,to spodnie upaprane w śniegu po kolana miałem.
TY OBŁUDNY SK**WY SYNU Po h** ty bucu idziesz do tego kościoła? W świętym miejscu swoją obłudę pokazać. TY jesteś katolikiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem buc-czy nie buc-ale odśnieżyć by mogli...-może nie ze względu na mnie-bo jestem jeszcze młody-ale bynajmniej z szacunku dla tych starszych spracowanych ludzi,ktorzy chodzą do tego kościoła i brną po śniegu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem Cię synu. Zrozum jednakże, że trud przebytej drogi do świątyni jest próbą Twojej wierności Panu Naszemu Jedynemu. Gdyż albowiem W Pismie jest napisane: Wchodźcie przez ciasną bramę; albowiem szeroka jest brama i przestronna droga, która wiedzie na zatracenie, a wielu jest takich, którzy przez nią wchodzą. A ciasna jest brama i wąska droga, która prowadzi do żywota; i niewielu jest tych, którzy ją znajdują. Mateusza 7:13-14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jestem buc-czy nie buc-ale odśnieżyć by mogli...-może nie ze względu na mnie-bo jestem jeszcze młody-ale bynajmniej z szacunku dla tych starszych spracowanych ludzi,ktorzy chodzą do tego kościoła i brną po śniegu...
Tak jesteś bucem a na dodatek kawał (wiesz kogo) Sam zapier***asz do kościoła modlić się. siódmy dzień święcisz a bliźniego chciał byś robotą zajebać w tym czasie wzosząc modły do boga.Brak mi słów na takie dno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak w ogóle to"porażka naszego rządu,że więźniowie siedzą w więzieniach,karmi się ich-a odśnieżać nie ma komu"-tak przed chwilą powiedział starszy pan w Panoramie Lubelskiej"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiem jak jest przy innych kościołach w Lublinie,ale w kościele pry ul.Gospodarczej 7 przez całą zimę w niedziele nikt nie odśnieża ścieżek przed kościołem. Dziś była kolejna"masakra"-zanim wszedłem do kościoła,to spodnie upaprane w śniegu po kolana miałem.
napisz skarge do prezydenta tylko sie nie pomyl w adresie -do mile panującego ci L. kaczyńskiego,lub jego brat blizniak tez cie wysłucha, a jezeli nie do łopata do reki i wio!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Karolka~ napisał:
A tak w ogóle to"porażka naszego rządu,że więźniowie siedzą w więzieniach,karmi się ich-a odśnieżać nie ma komu"-tak przed chwilą powiedział starszy pan w Panoramie Lubelskiej"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra już dobra...-już w ogóle żałuję,że zacząłem ten temat :-( Najlepiej niech nic się nie dzieje-cieszmy się piękną zimą i paplajmy się w śniegu...,wszędzie paplajmy się w śniegu... A wiesz,że nawet i wziąłbym za łopatę i chętnie odwalił?-bo już w poprzednich latach niemało się naodwalałem -i zrobiłbym to po to,aby inni mieli łatwo i miło wchodzić do kościoła,nie wstydzę się takiej roboty,nawet i o 4-tej rano bym chętnie przyszedł w tak ekstremalne dni jak dziś ! Tylko że za co na tacę dajemy? Tak i ja za niewielką opłatą chętnie bym w śnieżne niedziele z ranka poodgartywał te podstawowe ścieżki do kościoła. Jestem z takiej rodziny,że nie raz w niedzielę rano-aby móc wyjechać autem do kościoła-musiałem nawet i ponad godzinę śnieg odrzucać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nawet byłbym tak wspaniałomyślny,że jedną niedzielę"gratis"bym odrzucił śnieg z przykościelnych ścieżek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...