Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tony żywności za dar serca. Aukcja w ramach PDPZ (zdjęcia)

Utworzony przez j.obserwator, 15 grudnia 2013 r. o 17:33 Powrót do artykułu
Brawo Pani Wojewoda !!!! Szkoda tylko że  Zarząd Województwa czyli żaden z 5 Panów nie znalazł czasu ... Na przecinanie wstęg to parami trójkami się stawiają !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie brawo dla Wojewody! Ja też tak potrafię obdarowywać potrzebujących. Pani wojewoda zarządziła zbiórkę wśród pracowników LUW, następnie obdarowała tą kasą potrzebujące dzieci. Ja nic nie dałam. Dawali ci, którzy dostają dodatki zadaniowe i nagrody. Nie dostąpiłam zaszczytu być obdarowaną przez przełożonych. Nie ta opcja polityczna. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sięgfa sie do kieszeni ludzi biednych i wrażliwych na krzywdę jaka od władzy spotyka,ale najmniej wrażliwi są  tacy jak wojewoda lubelska zarabiająca rocznie ok 400000 tys rocznie.Niech ujawni i udowodni ile ofiarowała z tego biednym,których w województwie jest rojno!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie. Co pani Wojewoda zrobiła dla Lubelszczyzny przez te 2 lata? A ponoć skuteczność była przyczyną czystki w UW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto kupił ten obraz bo chciałabym odkupić? Kaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...