Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tor Lublin. Grożą zablokowaniem Lublina, chcą nowego toru wyścigowego

Utworzony przez gracz w bierki, 19 stycznia 2015 r. o 06:56 Powrót do artykułu
My, miłośnicy gry w bierki, wyjdziemy na ulice i zablokujemy Lublin, jeżeli Prezydent nie podejmie z nami rozmów w sprawie budowy na placach zabaw stołów do gry w bierki !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Miłośnicy Sportów Motorowych !   Parę lat wstecz remont toru kosztował prawie milion zł. Zrobiono to dla Was i Wam podobnych. Potem "urzędniki" sprzedali działkę budowlańcom za "śmieszne piniędze", ile było pod stołem to nie wiem. Pan Prezydent nie traktuje Was poważnie, a jak będziecie się "szarpać" to Policje na Was wyśle !   Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak chcą blokować Lublin to ja jestem ZDECYDOWANIE PRZECIWNY ich akcji :-p Garstka du..pków, która teraz płacze bo nie ma gdzie samochodzikiem pojeździć. Jak tak chcą jeżdzić na torze, to niech jadą tam gdzie on jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grzelak odpieprz się Pan od stadionu....może i ma Pan 2000 podpisów za tym żałosnym torem ale za stadionem opowie się 20000 ludzi więc zostaw Pan ten stadion w spokoju...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grzelak odpieprz się Pan od stadionu....może i ma Pan 2000 podpisów za tym żałosnym torem ale za stadionem opowie się 20000 ludzi więc zostaw Pan ten stadion w spokoju...
żałosny to jest Twój komentarz, z toru mógł korzystać kazdy, a na stadion to możesz iść ooglądać a nie pograć na nim, zaraz...oglądać ale kogo beznadziejny MOTÓR....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech tylko zobaczę któregoś blokującego ulice. Żuk i tak ma to w dupie, po ulicach jeżdżą zwykli ludzie! To może od razu powybijajcie szyby w sklepach co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie realista na stadionie, który może pomieścić 15K ludzi będize gał 7 ligowy "MOTÓR" na którą to imprezę będzie mogło wejść nie więcej jak 999 osób, bo będzie to już impreza masowa o podwyższonym ryzyku. Także nie wiem co lepsze.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem za budową nowego toru.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dyskusja a ja jestem za torem mimo że mi nie potrzebny ale arena lublin to była potrzebna ciekawe komu i po co. jak i stadiony narodowe .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakbym, chcał jezdzic to bym sobie zbudował tor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumaczą się, że budowa toru nie należy do zadań miasta, ale gdy w grę wchodziło wybudowanie stadionu, to jakoś nie umyli od tego rąk. Najlepiej spławić ludzi i mieć problem z głowy. Typowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żałosny to jest Twój komentarz, z toru mógł korzystać kazdy, a na stadion to możesz iść ooglądać a nie pograć na nim, zaraz...oglądać ale kogo beznadziejny MOTÓR....
to zbuduj sobie tor pod oknem...i niech ci wyją silniki przez całą dobę..bo biedne palanty jak zwykle nie mają gdzie jeździć...duże dzieciaki za kierownicą muszą mieć gdzie się pobawić..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja na tym torze który został zlikwidowany nauczyłem się autem.Potem nauczyłem tam jezdzić Koleżankę,teraz chętnie nauczyłbym Syna lecz....stoi pusty i zakaz tam wjazdu! JESTEM ZA TYM ŻEBY TAKI TOR W LUBLINIE POWSTAŁ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CO ma stadion do toru? Tutaj dołożyła się UE, a tor sprzedali złodzieje z PZM i mają w dupie jego użytkowników. Inna sprawa to powtarzanie tekstu o miejscu nw tor po kopalni ale to tylko gadanie że miejsce jest i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zbuduj sobie tor pod oknem...i niech ci wyją silniki przez całą dobę..bo biedne palanty jak zwykle nie mają gdzie jeździć...duże dzieciaki za kierownicą muszą mieć gdzie się pobawić..
Palancie, a wiesz co było pierwsze? Tor czy bloki? Poleciłbym ci zapytać rodziców, ale przeciez oni mieszkają na wiosce pod Biłgorajem albo innym Tomaszowem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palancie, a wiesz co było pierwsze? Tor czy bloki? Poleciłbym ci zapytać rodziców, ale przeciez oni mieszkają na wiosce pod Biłgorajem albo innym Tomaszowem.
za palanta się nie gniewam..ćwoku...tak na złość tobie mam nadzieję że ten tor nie powstanie...ba...jestem pewien że nie powstanie..(Ha!Ha!)...Żuk ma sto ważniejszych inwestycji do zrealizowania niż jakiś torek...i możesz sobie z kolegami jechać na skkargę nawet pod Belweder do prezydenta..krzyż na drogę..i błagam nie odpisuj już nic bo mi się nie chce tych puzzli na dole układać mam ważniejszą robotę..niż użerać się z tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sram na stowarzyszenie przyjaciół Wrotkowa !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z cały szacunkiem, ale jak można zarzucać komuś że nie zrealizował takiej obietnicy (i nie zebrał niemałych środków) w ciągu trzech miesięcy od wyborów....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z cały szacunkiem, ale jak można zarzucać komuś że nie zrealizował takiej obietnicy (i nie zebrał niemałych środków) w ciągu trzech miesięcy od wyborów....
To już druga kadencja. Pierwszy raz obiecał w 2011 roku. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grzelak odpieprz się Pan od stadionu....może i ma Pan 2000 podpisów za tym żałosnym torem ale za stadionem opowie się 20000 ludzi więc zostaw Pan ten stadion w spokoju...
Żałosny to jest ten stadion, który stoi pusty. Stadion za duży dla Motoru i jednocześnie za mały dla powarznych meczów piłkarskich (reprezentacji). Od otwarcia w październiku pod stadionem odbyło się już więcej imprez motoryzacyjnych niż niż meczów piłkarskich na samym stadionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...