Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Torem przeszkód po mundur Straży Miejskiej

Utworzony przez anonim, 20 kwietnia 2014 o 19:50 Powrót do artykułu
czemu piszcie o 8 etatach jeżeli na stronie straży jest informacja o 10... podajecie nie rzetelne informacje... a w ogóle w piątek tez był test sprawnościowy wiec jak już piszecie o czymś artykuł to róbcie to rzetelnie i dokładnie a nie piszecie wszystko tak chaotycznie i wychodzi jeden wielki bełkoy  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
czemu piszcie o 8 etatach jeżeli na stronie straży jest informacja o 10... podajecie nie rzetelne informacje... a w ogóle w piątek tez był test sprawnościowy wiec jak już piszecie o czymś artykuł to róbcie to rzetelnie i dokładnie a nie piszecie wszystko tak chaotycznie i wychodzi jeden wielki bełkoy  
0
a może 2 wakaty są już obsadzone przed konkursem?;)    
0
a może 2 wakaty są już obsadzone przed konkursem? ;)
Znając realia to obsadzone są już wszystkie wakaty a konkurs zorganizowano bo tak trzeba. Po prostu dwa stanowiska były dla bliskich a pozostałe 8 dla znajomych...
0
To jest chyba najgorsza fucha w mieście,coś takiego jak hycel,grabarz,komornik albo ladacznica.
0
kit z tym naborem dostaną sie poznajomoscjach wszyscy byłem tam i zdawalem wiekszasc to 30latkowie niedożywieni z brakiem wiedzy proponuje  po skonczonym naborze aby ktos sprawdził ich zyciorys i umjetnoscij bo nawet nieznaja zadnych sztuk walk,jezyków obcych ?
0
Ależ trzeba być już naprawdę w ciężkiej sytuacji życiowej żeby starać się o przyjęcie do straży miejskiej.. Zawód niestety na poziomie szambiarza, śmieciarza, itp. Wstyd było by mi się przyznać w rodzinie gdzie pracuje.. Młodzi ludzie gdzie wy macie szacunek do siebie?.
0
Ależ trzeba być już naprawdę w ciężkiej sytuacji życiowej żeby starać się o przyjęcie do straży miejskiej.. Zawód niestety na poziomie szambiarza, śmieciarza, itp. Wstyd było by mi się przyznać w rodzinie gdzie pracuje.. Młodzi ludzie gdzie wy macie szacunek do siebie?.
  Dokładnie, prestiż zerowy, a zarobki na poziomie połowy pensji pracownika "podaj cegłę" na budowie.
0
i pewnie po znajomosciach nawet na szmbo poleci, kiedy my sie postawimy zeby się lepiej żyło a nie non stop pompa pompa
0
Na zdjęciu jest Jarek W??????
0
No niżej to już chyba nie można było upaść.Wykonywanie tego akurat zawodu hańbi.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: