Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tour de Pologne w Lublinie (wideo)

Utworzony przez ronaldo, 28 sierpnia 2008 r. o 17:21 Powrót do artykułu
Tylko - Pogratulować Pomysłu Władzy Miasta Proponuję całkowicie zamknąć Lublin, otoczyć murem i przez 10 lat nikogo nie wypuszczać. Jak będą jeździć Karetki Pogotowia, Straż Pożarna, Policja czy inne służby ? Rozumiem - mają śmigłowce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ronaldo napisał:
Tylko - Pogratulować Pomysłu Władzy Miasta Proponuję całkowicie zamknąć Lublin, otoczyć murem i przez 10 lat nikogo nie wypuszczać. Jak będą jeździć Karetki Pogotowia, Straż Pożarna, Policja czy inne służby ? Rozumiem - mają śmigłowce.
Nie martw się na Twoją wieś dojadą. Jak nie chcesz niczego organizować to na niej zostań, nie potrzebujemy tu takich malkontentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największe marudy to ludność napływowa spod lubelskich wsi. Zapomnieli że wprowadzili się do miasta i nie przywykli do okresowych niedogodności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
q rwa nie rozumiem ludzi, jak organizują powazną imprezę w mieście i są utrudnienia to ŹLE , jak jakaś impreza nas ominie to q rwa jescze gorzej, PARANOJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja się zastanawiam, jakim prawem prywatna firma organizująca prywatny wyścig ma prawo zablokować całe miasto. Jakim prawem publiczne drogi i ulice są wyłączane z użytku? A przecież prywatna firma zysk z wyścigu bierze sobie do swojej prywatnej kieszeni a za wszystko płaci miasto czyli pośrednio ja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LangTeam finansuje organiację kolejnych etapów więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. Będzie super impreza rangi europejskiej i trzeba się z tego cieszyć na nie marudzić że nic się w mieście nie dzieje - to wielka promocja miasta, transmisję przeprowadza oprócz TVP również Canal+. To jest tylko jeden dzień wiec cieszmy się, że tym razem nas nie omineli a raczyli nas odwiedzić. Z tego co wiem to jedynie w Lublinie będzie odbywały się wyścigi młodzików Mini Tour De Pologne. Dlatego ulice będą zamknięte od 10.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alek napisał:
A ja się zastanawiam, jakim prawem prywatna firma organizująca prywatny wyścig ma prawo zablokować całe miasto. Jakim prawem publiczne drogi i ulice są wyłączane z użytku? A przecież prywatna firma zysk z wyścigu bierze sobie do swojej prywatnej kieszeni a za wszystko płaci miasto czyli pośrednio ja.
jakiś ty beznadziejny typ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tych co narzekaja proponuje w trybie przyspieszonym na przymusowa kapiel do zalewu,moze troche otrzezwieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze się stało, że wyścig kolarski, tak znakomity, będzie w naszym mieście. Trudności w ruchu kołowym z pewnością przeklną wszyscy ci, którzy bez samochodu nie potrafią się poruszać. W wyścigu Tour de Pologne startują zawodowcy (mężczyźni) fotka przy artykule przedstawia ścigające się kobiety w Nałęczowie. Można było zamieścić jakieś zdjęcie z wyścigu 3 Majowego, byłoby znacznie lepiej. Myślę, że to drobny szczegół, na który nikt nie zwróci uwagi! Z kolarskim pozdrowieniem Marian Grudziński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no dobra ...a co z tymi którzy muszą wykonać swoją pracę,np.dostarczyć chleb i mleko do sklepu ...mają czekać do 17 ... no i co z ich rodzinami ,które na nich czekają?mają tyrać przez jakiś tam wyścig do 20?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...