Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tour de Pologne w Lublinie (wideo)

Utworzony przez ronaldo, 28 sierpnia 2008 o 17:21 Powrót do artykułu
Tylko - Pogratulować Pomysłu Władzy Miasta Proponuję całkowicie zamknąć Lublin, otoczyć murem i przez 10 lat nikogo nie wypuszczać. Jak będą jeździć Karetki Pogotowia, Straż Pożarna, Policja czy inne służby ? Rozumiem - mają śmigłowce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ronaldo napisał:
Tylko - Pogratulować Pomysłu Władzy Miasta Proponuję całkowicie zamknąć Lublin, otoczyć murem i przez 10 lat nikogo nie wypuszczać. Jak będą jeździć Karetki Pogotowia, Straż Pożarna, Policja czy inne służby ? Rozumiem - mają śmigłowce.
Nie martw się na Twoją wieś dojadą. Jak nie chcesz niczego organizować to na niej zostań, nie potrzebujemy tu takich malkontentów.
0
Największe marudy to ludność napływowa spod lubelskich wsi. Zapomnieli że wprowadzili się do miasta i nie przywykli do okresowych niedogodności.
0
q rwa nie rozumiem ludzi, jak organizują powazną imprezę w mieście i są utrudnienia to ŹLE , jak jakaś impreza nas ominie to q rwa jescze gorzej, PARANOJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
A ja się zastanawiam, jakim prawem prywatna firma organizująca prywatny wyścig ma prawo zablokować całe miasto. Jakim prawem publiczne drogi i ulice są wyłączane z użytku? A przecież prywatna firma zysk z wyścigu bierze sobie do swojej prywatnej kieszeni a za wszystko płaci miasto czyli pośrednio ja.
0
LangTeam finansuje organiację kolejnych etapów więc jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. Będzie super impreza rangi europejskiej i trzeba się z tego cieszyć na nie marudzić że nic się w mieście nie dzieje - to wielka promocja miasta, transmisję przeprowadza oprócz TVP również Canal+. To jest tylko jeden dzień wiec cieszmy się, że tym razem nas nie omineli a raczyli nas odwiedzić. Z tego co wiem to jedynie w Lublinie będzie odbywały się wyścigi młodzików Mini Tour De Pologne. Dlatego ulice będą zamknięte od 10.
0
alek napisał:
A ja się zastanawiam, jakim prawem prywatna firma organizująca prywatny wyścig ma prawo zablokować całe miasto. Jakim prawem publiczne drogi i ulice są wyłączane z użytku? A przecież prywatna firma zysk z wyścigu bierze sobie do swojej prywatnej kieszeni a za wszystko płaci miasto czyli pośrednio ja.
jakiś ty beznadziejny typ!!!
0
Tych co narzekaja proponuje w trybie przyspieszonym na przymusowa kapiel do zalewu,moze troche otrzezwieja.
0
Bardzo dobrze się stało, że wyścig kolarski, tak znakomity, będzie w naszym mieście. Trudności w ruchu kołowym z pewnością przeklną wszyscy ci, którzy bez samochodu nie potrafią się poruszać. W wyścigu Tour de Pologne startują zawodowcy (mężczyźni) fotka przy artykule przedstawia ścigające się kobiety w Nałęczowie. Można było zamieścić jakieś zdjęcie z wyścigu 3 Majowego, byłoby znacznie lepiej. Myślę, że to drobny szczegół, na który nikt nie zwróci uwagi! Z kolarskim pozdrowieniem Marian Grudziński
0
no dobra ...a co z tymi którzy muszą wykonać swoją pracę,np.dostarczyć chleb i mleko do sklepu ...mają czekać do 17 ... no i co z ich rodzinami ,które na nich czekają?mają tyrać przez jakiś tam wyścig do 20?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: