Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tradycja obchodów Świąt Wielkanocnych

Utworzony przez c, 25 kwietnia 2011 o 14:14
.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TRADYCJA – RZECZ ŚW.(irnięta) czyli CZAR WIELKIEJ NOCY: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo!
Trudno spotkać Polaka, który nie zna popularnego przysłowia „Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie będzie umiał”, albo „Głupi Jasio”.. W świetle rocznicy Tragedii Smoleńskiej brata Jarosława Kaczyńskiego księ ŻULKI (ks. Adam Boniecki) wyzywają od GŁUPCÓW . Jak to wygląda w rzeczywistości: Od X-lat księŻULKI domagały się kościołów – i mają je. Okazuje się, że to za mało – wylegli więc na ulice wystawiając Trumny, Konfesjonały, Drogi Krzyżowe... Problem ino w tym, że ksieŻULE nie cierpią żadnej konkurencji, a w tym współczesnym przypadku procesji organizowanych przez brata Jarosława Kaczyńskiego ulicami Warszawy ( wcześniej na Niebieskim Celowniku był Jurek Owsiak i dlatego na WODDSTOK wpier...niczyli się księŻULE). Drugi problem to ten, że trauma brata Jarosława Kaczyńskiego i pozostałych członków Rodzin trwa od 10.IV.2010 r. , a Traumatologię księŻULKI stosują od ponad 2000 lat choć sam Jezus ani nie jest ich rodziną, ani znajomym..., a miota Nimi jak Nałogowcami ... Według księ ŻULKÓW brat Jarosław to GŁUPIEC, a ONI ...? Już 12 -letni Jezus nauczał Kapłanów w Świątyni;
Od ponad 2000 lat zamieniają jedno na drugie (chorych na zdrowych; wodę na wino...) twierdząc,że to CUDA, a cała Św.(irnięta) reszta z Ojczulkiem Pawłem Giżyńskim uczy, że to COŚ Z NICZEGO...Nie mogą ino zamienić głupich na mądrych i pijanych na trzeźwych - tu wysiadał nawet sam biblijny Jezus! Od początku też (czasy Św.{irniętego} Piotra) nikt nie wie kto był ojcem Jezusa..., a jak długo i ile osób było opier...niczane z Ambon, od Ołtarzy, z Konfesjonałów o dzieci bez ślubu – robił to nawet Ojciec Św. Jan Paweł II – BŁOGOSŁAWIONY (!). Po krótkiej dygresji pokazującej jak Funkcjonuje Niebo najnowsze zwyczaje KULtywowanych Dni Wolnych: Media trąbią o zarobkowej emigracji Polaków: Znajomy wyemigrował do Eskimosów (odśnieżać). Dzwoni się więc do Kumpla z pytaniem oKULicznościowym: – Co s robiłeś w nocy z 5.II na 26.III? I co mógł na takie pytanie odpowiedzieć Kumpel? – Ooooo, KULego – to była wieeeeelka noc ! Dopełniając Kielich Goryczy Czarnej Magii (jako ostatniego ogniwa upadającego cyrku) KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC proponuje zmienić Image Ducha Św. (irnietego) z wyświechtanego Gołębia, a raczej Gołębicy na KUL-o-PAT-wę ! (tu problemu z rodzajem nie będzie)... Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: