Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragedia przy ul. Onyksowej. Nie żyje policjant, spadł z 6 piętra

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 października 2016 o 17:06 Powrót do artykułu
Czy wiadomo jak miał na nazwisko ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a co Cię to obchodzi jak to nie pudelek.pl ani plotek.pl
0
Czy wiadomo jak miał na nazwisko ? Wiadomo
0
współczuje rodzinie!!!  Dobry chłopak 
0
Szanowna Redakcjo Proszę o usuniecie tego artykułu i zdjęcia gdyż nie jest to jakaś sensacja i codziennie wiele ludzi popełnia samobójstwo i o tym nie piszecie a tu robicie wielkie zamieszanie i fo pa. Nie ważne kim był w życie, ale był dobrym człowiekiem i zasługuje na Szacunek. Jeszcze raz proszę o usunięcie.
0
Szkoda chłopa, znałem go. Nie było po nim widać, że ma jakieś problemy.
0
Współczuję mu i jego rodzinie, bo nawet nie umiem sobie wyobrazić dramatu jaki teraz przeżywa jego rodzina, ale z drugiej strony wykonując pracę jako policjant łamie się swoje zasady i kręgosłup moralny od pierwszego dnia pracy aż do emerytury nie otrzymując nic dobrego ani od przełożonych, ani od społeczeństwa, dla którego w większości jest się PSEM, sam zresztą z niechęcią patrze na "stróżów prawa" łapiących staruszki na czerwonym świetle i dzieci przejeżdżające rowerami na pasach. Jeśli komuś chodzi po głowie ta praca niech się zastanowi kilka razy.
0
Podkreślanie tego, że policjant służy chyba tylko sensacji. Z 6-go pietra policjant spada tak samo jak przedstawiciel kazdego innego zawodu.
-1
Również jestem przeciwny publikacji takich wiadomości. Zdaje się, że naukowcy twierdzili, że następuje efekt echa a informacje o samobójstwach ośmielają innych potencjalnych samobójców więc takie informacje powinno się wyciszać. Pozostający w kręgu zmarłego i tak się dowiedzą a innych może przyciągać tyko pusta ciekawość, więc po co? Cześć pamięci zmarłego funkcjonariusza. Wyrazy współczucia dla rodziny.
0
Dobry policjant był.
0
Dziennik wschodni jak zwykle poziom zero. Ludzie popełniają samobójstwa i jakoś o tym nie piszą. A jak policjant to sensacja. Wiocha ta wasza gazeta. Nakręcacie się bardziej tylko takimi rzeczami .. a policjant był bardziej dobry. Znałem kiedyś pomógł mojej rodzinie i zamknął pewnego szmaciarza.
0
a co wy tak broniące psa zachciało mu się skakać to ***yl sobie i *** z nim
0
A ty dziadu, to co? Ynteligencja?
0
pewnie, nic nie gadać, nie pisać, nic nie sprawdzać, a już na pewno samobójstw funkcjonariuszy!
0
Szykuje się wolny etat w KWP.
0
"szmaciasz"="adidasz"czyli "czy" paski na dresiku.Ps:poproś mamusię to ci policzy.
0
heheh selekcja
0
Teraz jego duch będzie straszył wszystkich mieszkańców tego nowego bloku a i mieszkania straciły  znacznie na wartości.
0
Zamiast szerzyć fernent, proponuję modlitwę za spokój duszy zmarłego 
0
Zamiast szerzyć fernent, proponuję modlitwę za spokój duszy zmarłego 
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: