Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczna śmierć policjanta z Lublina, "mógł się czuć szykanowany"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 listopada 2016 r. o 18:58 Powrót do artykułu
Tak takie sytuacje występują także w innych instytucjach niestety. Doktor robi za zwykłego parobka, a pustaki rządzą. I jak ma być dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam kilku policjantów, ale z żadnym z nich nie mam przyjemności się przyjaźnić To są ludzie nieobliczalni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaden z komendantow komend, gdzie byl mobing nie podal sie do dymisji - dlaczego ? Maja przyklad z gory nawet z emerytury mozna byc zastepca. Policjanci glowa do gory pomagajcie ludziom bo to oni sa swiadectwem waszej wartosci a szczury niech dalej biora udzial w wyscigu do nikad. Wasze zycie jest wieczne dzieki pamieci a nie randze. Czesc pamieci waszego kolegi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policjant, który padł choremu wymysłowi przełożonego i jego udziwnień w służbie. Nie dość, że policjancji są wyzywani na zewnątrz, to wewnątrz panuje jeszcze gorsza atmosfera. Wierzcie mi, żaden policjant nie przejmuje się wyzwiskami z zewnątrz. Ale nikt spoza policji nie ma pojęcia jak wielki syf panuje w środku. Chłopaki, trzymajcie się. Trzeba zaprzestać temu choremu syfowi, jakim jest mobbing w służbie. Może w milicji to kiedyś nazywano "dyscypliną", ale dzisiaj nie bójmy się już tego określenia. Tym bardziej, ze nowi policjanci mają do przesłużenia conajmniej 25 lat i/lub 55 rok życia. Jeśli dalej tak będzie się działo, na ulicach będziemy mieli policjantów/tykające bomby psychiczne. Ja zrezygnowałem, bo dotarło do mnie to, że po przejrzeniu na oczy i zrzuceniu ideologii bycia policjantem, nic tu nie ma. Ale może kiedyś się to zmieni i będzie się przyszłym policjantom służyć dobrze, a szczególnie tym bez ojców, wujków i innych w policji. Tego Wam życzę oraz życzę, aby policja przestała być korporacją i żeby chore wymysły przełożonych względem statystyki (tj. norma mandatowa) przestała istnieć, a liczyli się ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, coraz więcej poleceń w Policji jest wydawanych na tzw. gębę .W ten sposób przełożeni nie zostawiają śladu po swoim nie zawsze zgodnym z prawem postępowaniem. Ponadto nie dając nic w zamian poza dokręcaniem śruby podwładnym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Statystyka...kończenie dochodzeń na drukach, a nie fizycznie...koniec miesiąca i wskaźnik zaległości musi być wyrobiony to staje się największym problemem, a potem przez to jest mobbing bo policjant nie jest w stanie wszystkiego ogarnąć...dochodzą nowe dochodzenia, a prokuratura dzowni i dziwi się, że czynności niewykonane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zapominajcie o pracownikach cywilnych. Tu dopiero jest bagno. Chociaż obowiązuje ich kodeks pracy nikt go nie przestrzega. Trzeba siedzieć cicho i znosić humory. Ale kogo to interesuje? Przecież to tylko glupi cywil który robi robotę taką jakiej nie chciałby robić policjant. A nawet gdy to robił to był na 5 grupie i miał na wszystko wyrąbane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wreszcie ktoś zrobi porządek z tym mobbingu który jest powszechny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopie, jako cywil możesz sobie zmienić firmę. Policja natomiast to jedna branża, nie tak łatwo przejść do innej służby zachowując swój stopień. Zresztą, o tym to już nawet nie mówię, skoro ciężko jest nawet zmienić jednostkę, bo jest problem z przełożonym. Służba a praca to co innego, dzięki służbie można nabyć pewne przywileje, ale także pozbawia się pewnych wygód, jakie ma pracownik cywilny. Natomiast, co do jeszcze cywilnej pracy. Nie rozumiem, jak cywil narzeka na firmę, ma fach w ręku, a nie chce jej zmienić, bo myśli na zasadzie "skoro mam pracę to się jej muszę trzymać". Właśnie na tym polega wygoda cywila, że jeśli ma się umiejętności, a nie czeka na pracę, aż go sama znajdzie, to sobie zawsze poradzi. Fachowcy w dzisiejszych czasach to skarb, a nie osoby, które poszły na studia i myślą, że po studiach praca sama ich znajdzie, bo mają papierek, a potem płaczą, że są bezrobotnymi z wyższym. W dzisiejszych czasach należy również inwestować siebie, kończyć różne kursy, często i płatne, zdobywać doświadczenie, umiejętności. A nie stać w miejscu z wypisanym CV i tylko czekać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byly policjant - no i tu się mylisz i to bardzo. W dzisiejszych czasach konczac studia większość idzie tam gdzie jest wolne miejsce i łaskawie to przyjmą. Co z tego że ma fach którego nie może wykorzystać zgodnie że swoim zawodem ? Natomiast w przypadku policjanta to tu można mówić o WYGODZIE bo skończyć półroczny kurs i do roboty to dopiero wygoda. Powtarzam cywil idzie tam gdzie jest jakakolwiek prac a policjant idzie bo i tak pracę dostanie. O tym wiedza policjanci którzy przed praca w policji pracowali w innym zawodzie. Natomiast Ci którzy nigdy wcześniej nie pracowali nie mają zielonego pojęcia o szukaniu pracy. Tak jest w przypadku byłych policjantów - zapewne i Pana. Tą odpowiedzią potwierdził pan stosunek mundurowych do cywila !!! Ale o tym nie powinien pan pisać pod tym artykułem Szanowny Panie były policjancie. Ja poruszyłem temat o mobbingu izlym traktowaniu również innych którzy też są ( czy pan chce czy nie) pracownikami tej firmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo ,,ministry" nie chcą widzieć i wiedzieć/a to robota BSW/ jaka w danych jednostkach panuje prywata i kumoterstwo i z każdym rokiem coraz gorzej .Awansują tylko Ci z rodziny ,dupowłazy i nieudacznicy.Można sobie żyły wypruwać i nic, jeszcze jak daje sobie radę to mu się dokłada bo ten obok może spieprzyć robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tu komentować zawsze jest winna rodzina i problemy z tego tytułu a w Policji nie ma mobbingu, są rozkazy polecenia, hierarchia więc jaki mobbing. W uzasadnieniu umorzenia zostanie odnotowane z powodów rodzinnych. Pokój jego duszy [I]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taa mobbing , "po przeprowadzeniu szeregu czynności" yyy jakich? to postępowanie wewnętrzne i nawet nie masz prawa zapoznać się z tym co ci niby z kwp , którzy są niby dla nas zrobili?( oni są dla tych naszych przełożonych -mobberów , którzy na pewno mieli okazję poczytać co w sprawie ? a wiem co zrobili przekwalifikowali z dyskryminacji (bo może to by podczas ich czynności wyjaśniających wyszło) na kategorię wyżej czyli mobbing, z tego znacznie łatwiej zejść (praktycznie nie do udowodnienia) a potem to ty masz przesrane . moje pytanie po uj w testach psycho ..pojawia się pytanie gdyby ci przełożony wydał polecenie nie zgodne z prawem, to co? czyli , ze przełożeni mogą łamać prawo , bo ci nad nimi udają , że nie słyszą, nie widzą a kontrolę są wyrywkowe bo wiedzą gdzie i kiedy nie szukać a kontrolować to co się nadaje . szkoda , że kolega policjant zrobił co zrobił, lepiej jednak obrać inna drogę, na policji świat się nie kończy, może lepiej napisać i wydać bestseler o tej formacji:)oni się nami bawią trzeba pobawić się zespołowo,, w końcu to w tej pracy również ważne-umiejętność pracy w zespole":). pozdrowienia z dolnegośląska tutaj, również mobbing nie istnieje :) i są 3 zasady : 1) wchodzisz w ***ee to dostajesz grupę:) 2) tacy policjanci - co wszystko mogą :) 3) i ci policjanci co wszystko muszą (wymiar sprawiedliwości heh:):)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEDY W TEJ FORMACJI PRAWO ZACZNIE WRESZCIE PRAWO ZNACZYĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolesiostwo kumuterstwo i pijaństwo to nasi przełożeni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mobbing i szykanowanie jest w każdej jednostce tylko że to się nazywa polecenia i rozkazy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ofiar tej tragedi jest więcej...dziewczynka nie ma OJCA!!!zyj pan naczelnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak morde se podetrze rodziną. Szmat...jeb..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekają aż w mediach ucichnie i umorzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyjemy w czsach obłudy taka prawda! Jak Się nie dostosujesz. WJEBI...CIĘ W KOSMOS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...