Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skoro widać ją na XIX wiecznych pocztówkach to zapewne miała 115 i więcej lat, a nie kilkadziesiąt - tak dla formalności :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wieś nie lubi drzew - Kto teraz mieszka w Lublinie - odpowiedź nasuwa się sama.
  lubię, tylko kuźwa jak nie mam co jeść pracując 38 lat za najniższą krajową ustaloną przez pieprzony rząd w wysokości 1750 zł bruttooooooooo, gdzie tej najniższej krajowej pracodawcy trzymają się jak rzep dupy to mam nad głupim drzewem rozpaczać, trzeba być totalnym idiota, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko niech temu nowemu wiecej miejsca do oddychania zrobia dookola. zabetonuja jak Baobab i na pewno nie da rady rosnac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za zniszczenie drzewa grozi 5 lat więzienia, przejedziesz na pasach człowieka też 5 lat wiezienia. Czy to nie jest chory kraj. Mam nadzieje, że posadzą w tym miejscu jakieś szlachetne i ozdobne drzewo, topola przepraszam, ale to miejski chwast.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak na świecie wyglądają miasta - https://500px.com/photo/18762949/beweging-by-alexey-sizov
ale o co chodzi - na tym foto drzew co kot napłakał. nasze miasta są dużo bardziej zielone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Świdniku na prywatnej posesji wycięto 6 topól bez zezwolenia. Ukradziono część tego wyciętego drzewa ale nie zrobiło to na urzędnikach żadnego wrażenia. Zgłosiłem to ale brak znamion przestępstwa !!! Haha......
konieczność zezwoleń na wycięcie drzew na prywatnej posesji + wysokie opłaty za te pozwolenia - to państwowy terror w biały dzień. masz działkę i nie możesz na niej wybudować np. domu bo stoją drzewa, które często sam posadziłeś 20 lat temu. albo posadził je 50 lat temu ojciec. i co znaczy "ukradł"? własciciel działki był także właścicielem dzew i drewna, zrobił z drewnem co chciał. drzewa są potrzebne, ale: STOP ekoterrorowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...