Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
+_R.I.P._
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starci ludzie uwielbiają skracać sobie drogę i przechodzą w niedozwolonych miejscach. Widziałem nawet taką sytuacje, że starsze babcie, które nie mogą stać dłużej niż 10s w autobusie przeskakują przez barierki, aby tylko skrócić sobie drogę. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdżą jak wariaci tymi dostawczymi ciekawe ile km/h jechał.24 lata co to za kierowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śpieszą się bo ich praca polega na rozwiezieniu towaru i jak się szybko wyrobi to ma szybciej wolne,pieszy nie bez winy ale gdyby po mieście jechał wolniej nie zabił by na miejscu człowieka i by go zauważył a może przez telefonik gadał kto wie jak to było na pewno pędził ponad 70. Sumienia nie oszuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choćby jechał i 200km/h to dziadek nie miał prawa tamtędy przechodzić ! Co drugi ma forum biegł sądowy i już wie że na pewno nie jechał 50 ! brawo idźcie zarabiać duże pieniądze w tym fachu bo się marnujecie tutaj na forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma znaczenia ile jechał, ważny jest fakt, że stary dziad wlazł na jezdnię gdzie nie powinien! Poniósł za to odpowiednią karę i chwala mu za to, że dał zarobić zakładowi pogrzebowemu i że nasze podatki nie idą na leczenie właśnie takich starych dziadów, którzy sami sobie na to zasłużyli i za ich bezmyślność...100% poparcia dla kierowcy! Nieraz widziałem jak na Kraśnickiej baba mająca grubo ponad 70 lat, biegnie do autobusu przez przejście na czerwonym świetle, takich ludzi mi wcale nie szkoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie dzidzius szedl o tej porze na spacer?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma znaczenia ile jechał, ważny jest fakt, że stary dziad wlazł na jezdnię gdzie nie powinien! Poniósł za to odpowiednią karę i chwala mu za to, że dał zarobić zakładowi pogrzebowemu i że nasze podatki nie idą na leczenie właśnie takich starych dziadów, którzy sami sobie na to zasłużyli i za ich bezmyślność...100% poparcia dla kierowcy! Nieraz widziałem jak na Kraśnickiej baba mająca grubo ponad 70 lat, biegnie do autobusu przez przejście na czerwonym świetle, takich ludzi mi wcale nie szkoda!
stary dziad?! a kim ty jesteś?!pewnie zasrańcem który nie pamięta jak taki sam dziad wycierał mu dupę!ty też nie masz patentu na wieczną młodość,czas szybko leci!i ciebie też będą nazywać starym dziadem!o ile dożyjesz do wieku seniora,ale spokojnie,podobno durnie długo żyją!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma znaczenia ile jechał, ważny jest fakt, że stary dziad wlazł na jezdnię gdzie nie powinien! Poniósł za to odpowiednią karę i chwala mu za to, że dał zarobić zakładowi pogrzebowemu i że nasze podatki nie idą na leczenie właśnie takich starych dziadów, którzy sami sobie na to zasłużyli i za ich bezmyślność...100% poparcia dla kierowcy! Nieraz widziałem jak na Kraśnickiej baba mająca grubo ponad 70 lat, biegnie do autobusu przez przejście na czerwonym świetle, takich ludzi mi wcale nie szkoda!
  W tym przypadku mowa jest o al. Piłsudskiego. Przechodził starszy mężczyzna. Ustawa Prawo o Ruchu Drogowym, art. 26, punkt 7: "7. W razie przechodzenia przez jezdnię osoby niepełnosprawnej, używającej specjalnego znaku, lub osoby o widocznej ograniczonej sprawności ruchowej, kierujący jest obowiązany zatrzymać pojazd w celu umożliwienia jej przejścia."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za pieszych tez powinna brac sie policja i dawac mandaty co sie dzieje przy tym sajgonie jakim jest targ na ruskiej chodza jak swiete krowy po czalej ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...