Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłem pacjentem tego oddziału i muszę stanąć w obronie obsady pielęgniarskiej, bo wszystko było tak jak należy. Po urazie leżałem i wymagałem pomocy osób trzecich i nie mogę złego słowa powiedzieć. A z tymi pęcherzykami to pewnie każdy kto leżał w szpitalu to sprawdzał w necie ,trzeba by wziąć dużą strzykawkę i wpompować naprawdę dużą ilość powietrza by się zrobił zator.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również byłem pacjentem ortopedii i obsługa pielęgniarska była na wysokim poziomie. Operacja biodra dla ciekawych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczyna to wyglądać już trochę dziwnie. Pierw nagonka na kierowcę teraz na pielęgniarki. Ciągłe skargi do mediów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu chyba kasę chce wyciągać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo w tym prawdy. Ogólnie, to pielęgniarki szpitalne wszystkie obowiązki wykonują z łaską! Są opryskliwe, nie interesują się pacjentem, działają jak automaty "lekarz każde -to robię,a jak nie kazał to radź sobie sam i mam cię w d..." i absolutnie zero własnego myślenia,odrobiny własnych chęci!  Czasem zastanawiam się,czy nie lepiej,żeby ich rolę pełnił szympans z ZOO, też podałby to, co lekarz każe a przynajmniej nie miałby obesranej miny i nie warczałby ze złości nad pacjentem!   Jedno ich tylko interesuje: chcą zarabiać tyle co lekarz mimo,że mają zerowe kompetencje ograniczone tylko do podania zastrzyku przeciwbólowego.   W wielu pielęgniarkach siedzi zacietrzewiona głęboka komuna, i to dziwne,że również w młodych -chyba przesiąkły tym od swoich koleżanek.    Oczywiście są też miłe, przyjazne pacjentowi pielęgniarki i chwała im za to, za ta miażdżąca większość bezczelnych małp niestety przeważa!   Jedno jest pewne: w szpitalu nie ma czegoś takiego jak "opieka". Opieka będzie wtedy, kiedy ktoś z rodziny będzie 24godziny na dobę przy łóżku i wszystkiego pilnował!   Przykre to co piszę, ale niestety prawdziwe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypadków setki a tym zyje ciągle lubelska prasa.wszyscy coś zawiniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten szpital to tragedia. Rok temu trafiłam z krwotokiem na izbę przyjęć ledwie się poruszałam. Położna stwierdziła że to krwotok a szanowny pan doktorek który pełnił obowiązki chociaż bym tego tak nie nazwała. Powiedział mi że to normalne i powinnam zgłosić się za 6dni. Nawet mnie nie zbadał nic nie zrobił. Za dwa dni trafiłam prywatnie do lekarza i z stamtąd do szpitala bo okazało się że mięśniak. Ale oczywiście do innego szpitala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO FAKT ŻE OSOBA TAK MŁODA TAK SZYBKO ODESZŁA.TO JEST FAKTYCZNIE ZADZIWIAJĄCE I WRĘCZ NIEPRAWDOPODOBNE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha ale komedia najpierw chcieli zezrec kierowcę bo przecież co on takiego nie zrobił teraz szpital z pielęgniarkami .. Okej nie raz byłam w szpitalu i wiem że są i pielęgniarki z powolania, które chcą pomóc i to robią i sa takie co odbebnia 8-10h i mają wszystko w dupie.. Poczekajmy za jakieś 3-4miesiace będzie reportaż w interwencji albo w sprawie dla reportera
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi były pacjencie,żeby opiekować się pacjentem 24 h na dobę,to faktycznie idź tam i siedź przy łóżku,inaczej niestety się nie da!!! NAWET żeby taka pielęgniarka podzieliła się na dziesięć części nie da rady być przy wszystkich chorych!Trochę realizmu,i oby nikt z twojej rodziny nie musiał leżeć w tym czy innym szpitalu,bo na pewno nikt cię przy łóżku chorego nie ujrzy! Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moze by tak syn zmarlej kobiety napisal skarge do Pana Boga mysle ze to On najwiecej tu namieszal.Niech przestanie szukac winnych wsrod niewinnych .Rozumiem bol i rozpacz po stracie najblizszych ale trzeba gdzies w tym wszystkim.zachowac pokore. sMierc to kolejny etap naszej ziemskiej egzystencji. Czasami smierc jest lesza niz zycie i cierpienie.Ten kto we mnie wierzy chocby i umarl zyc bedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wierzę w to co opisuje syn. Jeśli kobieta leżała na OIOM-ie to była w śpiączce farmakologicznej (o czym prasa donosiła) wobec tego na pewno nikt jej nie podawał leków (tabletek w całości) do połknięcia, bo nie była by w stanie ich połknąć ze względu na rurkę intubacujną lub tracheostomijną. Tabletki rozgniata się i podaje za pomocą specjalnej strzykawki wraz z wodą przez sondę wprowadzoną do żołądka najczęściej przez nos. Pan szuka sensacji i tyle w temacie. Przykre to, bo zmarła kobieta, ale szukanie na chama winnych do niczego nie prowadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwni ludzie,ciekawe swoją drogą czy 74-letnia pani na nic nie chorowala? Wszystko wyjaśni sekcja zwłok i prokuratura.Pielęgniarki też!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak w tym szpitalu jest teraz,kiedyś na pewno nie było źle.W prawdzie tylko tam rodziłam dwa razy,ale tylko jedna zła pielęgniarkę pamiętam.Reszta była ok. Natomiast, że źle się dzieje w służbie zdrowia to pewne.Ostatnio miałam wielki problem w Lublinie,ze zdjęciem szwów dziecku,a raczej jednego szwa.Odsylali nas jedni do drugich, albo dawali terminy,które nawet im się w głowie nie mieściły.Konowaly, niby pracują i tylko placza i wyglądają kopert.Jakie powołanie?Tak jak i powołanie kapłańskie!Kasa,kasa,kasa,oto powołanie!!Tak niestety to teraz wygląda.Dramat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To obrzydliwe, że ludzie nie maja juz nawet szacunku do śmierci i nie można umrzeć, żeby rodzina nie chciała się na tym dorobić. Pewnie zorientowali się, że kierowca autobusu jest biedny i dodatkowo teraz bezrobotny i nie będzie z czego kasy wyciągnąć to zaczęli czepiać się pielęgniarek, bo myślą, że szpital jest bogaty i dostaną odszkodowanie. To nie jest tak, że pobyt na oiomie, utrata nogi, ciężki stres po urazie w tym wieku są bez znaczenia i że człowiek ma obowiązek dalej działać jak maszyna po naprawie. Jak można być tak pazernym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem tak. Miałem już kilka razy doświadczenia ze szpitalami. wrażenie. syf kiła I mogiła. prywata. pieniądze. pielęgniarki: połowa widać że z powołania ( przynajmniej w dziecięcym), druga połowa to podłe babka, które pracują jak za karę bo nic innego nie potrafią. Jaczewskiego położniczy w większości baby potwory, które tylko patrzą ile kto im da, oczywiście jak to bywa z chlubą wyjątkami. Praca lekarzy te dyżury to jakaś kpina. Profesorowie zawsze przyjmą 1000 zł. Niedobrze sie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa Jaczewskiego:) heh dlaczego mnie to nie dziwi..historiii też mam kilka bo leżałam tam miesiąc..np. podłączenie złej kroplówki mojej sąsiadce,albo brak obecności lekarza,pielęgniarki przy dziewczynie która wyla z bólu..jesli chodzi o traktowanie mojej osoby ..to powiem że całe dnie płakałam bo jużchciałam wyjść.. prym w poniżaniu wiodła pewna stara ras zpla z położnictwa.. jeśli pani rzecznik chce chętnie zdam dokładniejszą relację ..może żeby inne kobiety nie musiały przechodzić przez to co ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy syn się tak opiekował mamą jak żyła? Czy to rządzą pieniądza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy syn wystąpi w tańcu z gwiazdami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 A najciekawsze w tych zarzutach jest to, że Ś.P. p. K. była położną w tym szpitalu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...