Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Najlepsze w tym jest, że "nie miał odblasków". To, że leżał na drodze nie zsiadając z roweru to w piątek wieczorem standard. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Rowerzyści, szczególnie na wsiach często nie używają żadnych odblasków, nie mówiąc o światłach. Jeszcze ubrani na czarno... gdyby miał kamizelkę byłby lepiej widoczny, nawet leżąc na drodze...
0
NIe tylko na wsiach, jakiś czas temu mało nie najechałem na rowerzystę na Doświadczalnej. Ulica była jeszcze w remoncie (brak latarni), zmrok a koleś nie posiadał ani jednego światła czy odblasku. Co ciekawe nie był to wiekowo gow*iarz choć mentalnie tak wyglądało. W lublinie rowerów jest coraz więcej ale nie idzie to w parze ze świadomością ich użytkowania. Sam dużo jeżdżę rowerem i wtedy też wielokrotnie szlag mnie trafia jak widzę bezmyślność współpedałujących...
0
a po wuj się kładł na drodze, widocznie pijany, także jednego pijaka mniej, 
0
Nie znamy szczegółów.Droga w Nasutowie jest zazwyczaj dobrze oświetlona,ale wystarczy rozmawiać np.przez telefon aby być zaskoczonym skrajnie niebezpiecznymi zakretami.A właśnie w Nasutowie jest ich dużo.Jadąc z nakazaną szybkością wszystkie te niebezpieczeństwa są zauważalne,nawet leżący na środku jezdni!
0
rowerzysto załóż kamizelkę i oświetlenie  ostanio po zmroku wyjeżdzalem z atoki autobusowej w ostatniej chwili zobaczyłem w lusterku ciemną zjawę na rowerze i co czja by była wina ? No moja bo nie ustąpiłem pierwszeństwa 
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: