Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
W naszym pięknym mieście który bardzo szybko rozwija się i nie ma bezrobocia wielkie inwestycje w ekspresowym czsie remont ogrodu saskiego a teraz w bardzo krótkim czasie budowa szaletu gratulacje. Ps.Władze Lublina maja gdzieś mieszkańców i to co się dzieje to woła tylko o pomstę do nieba kibel przez pół roku dobre z takim zapałem to przed wojną prace szybciej wykonywano a lubelscy urzednicy za taką prace powinni pracować charytatywnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem że będe się powtarzał, ale coż to za kibel za 1,5 mln??? sracz za równowartość pięciu nowych mieszkań o powierzchni 60m2? Rozumiem że trzeba wykonac dodatkowe prace, jak rozbiórka nasypu, wzmocnienie podłoza, rekonstrukcja nasypu itp, itd... Ale wciąż tu chodzi "tylko" o kibelek. Teraz się nie dziwię dlaczego w mieście prawie brak publicznych toalet... Bo to luksus nad luksusy jak się okazuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tu wytrzymać do końca roku jak teraz mi się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A NOC KULTURY? Przemyśleli to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A NOC KULTURY? Przemyśleli to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Pracownia zaproponowała najniższą cenę (1,449 mln zł) i pięcioletnią gwarancję." - i znowu, nie wyglad, nie jakosc uzytych materialow ale cena jest glownym kryterium... chociaz ta cena tez jakas z kosmosu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a noc kultury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw kładą na turystycznaej 10 metrów torów przez 9 dni( a może i dłużej...) a teraz klop będą pół roku budować!!! kur...a! Gdzie ja mieszkam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto ile przytulił na boku przy budowaniu tak drogiego sracza? Pomijając fakt, że biorą się za prawce kiedy rozpoczyna się sezon turystyczny i zbliżają się iwenty wakacyjne typu jarmark jagieloński, noc kultury, karnawał sztukmistrzów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy was jeszcze dziwi to, że Lublin z dziadowskiego miasta z roku na rok jeszcze bardziej dziadzieje? Budowa jednego sracza - za bajońską kwotę 1,5 mln złotych - będzie trwała pół roku!!!! No to nie dziwne, że Teatr w Budowie buduje się już 40 lat, w końcu tam jest więcej niż jeden sracz, i nie tylko sracz. Jak już skończą budowę to pewnie w miliardzie kosztów się nie zmieszczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przejście zamknięto już dzisiaj. O 16 nie było nawet jednego robotnika i pewnie tak będzie, przynajmniej przez pół roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
look napisał:
W naszym pięknym mieście który bardzo szybko rozwija się i nie ma bezrobocia wielkie inwestycje w ekspresowym czsie remont ogrodu saskiego a teraz w bardzo krótkim czasie budowa szaletu gratulacje. Ps.Władze Lublina maja gdzieś mieszkańców i to co się dzieje to woła tylko o pomstę do nieba kibel przez pół roku dobre z takim zapałem to przed wojną prace szybciej wykonywano a lubelscy urzednicy za taką prace powinni pracować charytatywnie
130 lat temu w ciągu 2 lat zbudowano linię kolejową z Mławy-granica zaborów- poprzez Pragę-wtedy nie należała do Warszawy aż do Lublina .W 3 roku linię przedłuzono do Kowla.Dzisiaj kibel za 500 000 USD będą budować 6 miesięcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...