Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A przecierz mi żal,że po Moskwie nie suną już sanie.Bo żal. Gdzie jest Honor Polaka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na głowę jeszcze nie upadłem aby oglądać tego typu bzdety na placu zamkowym... Mam własny telewizor i oglądam to co chcę a nie glupka z siebie robię aby tylko być potem w mediach że było się wśród kilkuset osób na placu zamkowym...Ja sobie leżałem na łóżeczku i oglądałem Polsat Sport...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawa nigdy nie interesowała się Lublinem to i Lublin mało interesuje się Warszawą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozek napisał:
Lublin to jednak wieśniarstwo i chamstwo. Zginęło tylu ludzi a szumowina z Lublina nie potrafi tego uszanować. Wstyd i skandal. Nie dość że z Lublinem utożsamiana jest ta kanalia Palikot to jeszcze niektórzy dają świadectwo.
wlasnie uszanowala wiesniaku i chamie! nie poszla szpanowac na pplac zamkowy i pokazywac jako to bardzo "jest w zalu" nie pojedzie tez do Krakowa , gdzie nigdy nie szanowali Powswtania Warszawskiego i gdzie grob Prezydenta jest na pokaz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mocherowy dziad napisał:
"Bo tego durnia mamy za prezydenta" -Lech Wałęsa "Można być prezydentem, ale można być też chamem" - Janusz Palikot ''jaki prezydent taki zamach'' – Bronisław Komorowski "prezydent może być niski, ale nie może być mały" – Radosław Sikorski "były prezydent Lech Kaczyński" - Radosław Sikorski ''Jedno tu tylko słowo pasuje S-syn'' - Lech Wałęsa "Prezydent to mały, zakompleksiony człowiek" – Stefan Niesiołowski ''dorżnąć watahy'' – Radosław Sikorski ''wyginiecie jak dinozaury'' – Donald Tusk „Kaczyńskich - kurdupli, przeganianych na podwórkach Żoliborza przez silniejszych kolegów”- Palikot ''jaka wizyta ,taki zamach, no bo z 30 metrów nie trafić w samochód to trzeba ślepego snajpera''- Bronisław Komorowski oto próbka ''szacunku'' jakim darzyły PREZYDENTA ''autorytety''
dobrze sie podpisales... rzeczywiscie jestes dziadem! z obu stron padaly rozne slowa rozne obelgi... ale to bylo... teraz jest inny kontekst i tylko skrqjny dziad moze to cytowac i wywlekac... jests w 150% dziadem, przepraszam dziadow jestes czyms gorszym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slow napisał:
dobrze sie podpisales... rzeczywiscie jestes dziadem! z obu stron padaly rozne slowa rozne obelgi... ale to bylo... teraz jest inny kontekst i tylko skrqjny dziad moze to cytowac i wywlekac... jests w 150% dziadem, przepraszam dziadow jestes czyms gorszym
"ale to bylo... " A teraz potrzebne jest pojednanie i narodowa odbudowa!!! Musimy sie uniesc ponad podzialy - czy tak rzekl Walesa kiedy kazal wylaczyc mikrofon A. Walentynowicz na zjezdzie "S" w 1980 roku? "Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał" - Andrzej Garczarek Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał Wrogów poszukam sobie sam. Dlaczego ku*** mać bez przerwy Poucza ktoś w co wierzyć mam Niech się gazeta Neuesdeustchland Wstrzyma z wstępniakiem o pomocy Bo tu są ludzie, którzy jeszcze Budzą się z krzykiem w środku nocy Zaiste wierny to przyjaciel Wszak znów pucuje śniedź pomników Na wieczną chwałę i pamiątkę Pruskich kaprali, Fryderyków Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał Wrogów poszukam sobie sam. Dlaczego ku*** mać bez przerwy Poucza ktoś w co wierzyć mam Jakim Wy prawem o wolności Głosicie bracia w Rudym Pravie Wszak to od waszej nie ostatni Zwariował pisarz Ota Pawel Przebacz mi smutna Bratysławo Hradcu Kralowy, zlata Praho Za śmierć jaskółki tamtej wiosny I polskie tanki nad Wełtawą Przyjaciół nikt nie będzie mi wybierał Wrogów poszukam sobie sam. Dlaczego ku*** mać bez przerwy Poucza ktoś w co wierzyć mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozek napisał:
Lublin to jednak wieśniarstwo i chamstwo. Zginęło tylu ludzi a szumowina z Lublina nie potrafi tego uszanować. Wstyd i skandal. Nie dość że z Lublinem utożsamiana jest ta kanalia Palikot to jeszcze niektórzy dają świadectwo.
popieram* szczera prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jozek napisał:
Lublin to jednak wieśniarstwo i chamstwo. Zginęło tylu ludzi a szumowina z Lublina nie potrafi tego uszanować. Wstyd i skandal. Nie dość że z Lublinem utożsamiana jest ta kanalia Palikot to jeszcze niektórzy dają świadectwo.
A może po prostu lublinianie wolą szanować zmarłych we własnych domach i we własnym sumieniu a nie publicznie. Masz rację, żałoba to musi być taka którą inni widzą. Jak ktoś może chcieć być w żałobie a jednocześnie nie mieć ochoty na publiczne pokazywanie jej? Toż to chamstwo i prostactwo... Przecież o to w całej tej żałobie chodzi aby jak najwięcej osób zobaczyło jacy jesteśmy załamani. Ps. Heh całe szczęście, że Palikot nie umarł bo by nie mieli ludzie już kogo wyzywać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mocherowy dziad napisał:
"Bo tego durnia mamy za prezydenta" -Lech Wałęsa "Można być prezydentem, ale można być też chamem" - Janusz Palikot ''jaki prezydent taki zamach'' – Bronisław Komorowski "prezydent może być niski, ale nie może być mały" – Radosław Sikorski "były prezydent Lech Kaczyński" - Radosław Sikorski ''Jedno tu tylko słowo pasuje S-syn'' - Lech Wałęsa "Prezydent to mały, zakompleksiony człowiek" – Stefan Niesiołowski ''dorżnąć watahy'' – Radosław Sikorski ''wyginiecie jak dinozaury'' – Donald Tusk „Kaczyńskich - kurdupli, przeganianych na podwórkach Żoliborza przez silniejszych kolegów”- Palikot ''jaka wizyta ,taki zamach, no bo z 30 metrów nie trafić w samochód to trzeba ślepego snajpera''- Bronisław Komorowski oto próbka ''szacunku'' jakim darzyły PREZYDENTA ''autorytety''
bo taka jest prawda, ktora teraz niektorych w oczy kole :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gienek12 napisał:
Nadzieja w tym wypadku z pewnością będzie tylko matką głupich ... Poczekaj jeszcze z tydzień lub dwa i zobaczysz jak wszystko się zmieni ... Dlaczego się nie zmieniło po śmierci papieża, który niewątpliwie był autorytetem dla większej części społeczeństwa niż Lech Kaczyński ???
Dziękuję! :-) Napisałeś DOKŁADNIE TO SAMO,co ja miałem zamiar dziś napisać! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
społeczeństwo ma po prostu już dość tej tak długo trwającej żałoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
społeczeństwo ma po prostu już dość tej tak długo trwającej żałoby
Żałobę ma się w sercu, a nie na pokaz ten cały cyrk medialny. Współczuję wszystkim rodzinom ofiar tej strasznej katastrofy, ale zachowań niektórych polityków, przedstawicieli kościoła, dziennikarzy etc...nie jestem w stanie ogarnąć moim rozumem. Popadamy z jednej skrajności w drugą skrajność. Jest tu tyle obłudy,zaślepienia, fanatyzmu i pychy... .A gdzie w tym wszystkim zdrowy rozsądek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOBACZCIE DZIENNIKARZE I DECYDENCI JAK DALEKO JESTEŚCIE OD NARODU -NIC NIE JESTEŚCIE W STANIE PRZEWIDZIEĆ...POLACY NIE CHODZĄ JAK WY CHCECIE ALE TAM GDZIE CZUJĄ ŻE POWINNI BYĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj -dzięki młodzieży z lodami-było nieco więcej ludzi na Placu Zamkowym... Gdyby nie młodzież,to znów była by tylko garstka ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=DXtj1mWYs68
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno nie płakać w obliczu tak wielkiej tragedii, dramatu tylu rodzin. Tylko czy to coś zmieni w naszym życiu? Czy wyciągniemy z tego jakieś wnioski? Życie toczy się dalej-zobaczymy. "Ci, którzy żyją nadzieją widzą dalej. Ci, którzy żyją miłością widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą widzą wszystko w innym świetle".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mocherowy dziad napisał:
[...] oto próbka ''szacunku'' jakim darzyły PREZYDENTA ''autorytety''
Lech Kaczyński Prezydent RP: "SPIEPRZAJ DZIADU" Ja: "Jaki kraj taki prezydent"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
-//- napisał:
popieram* szczera prawda.
ja również w 100%, to chamy ze szkoły przyzakładowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doba internetu umożliwiająca swobodę i bezkarność wypowiedzi, ujawnia i uświadamia, że są wśród nas, w Polsce, ludzie nie potrafiący uszanować niczego. Nie szanują siebie, nie szanują drugich, nie szanują powagi śmierci, żałoby, nie szanują własnego kraju. Nie liczą się z nikim i z niczym. Swoboda wypowiedzi jest jedną z zasad demokracji. Istnieją jednak granice, których przekraczanie jest niedopuszczalne. To nie jest MAŁA szkodliwość społeczna - tak jak orzekały to sądy nawet w ewidentnych przypadkach. To jest WIELKA szkodliwość społeczna ,bo godzi w Naszą Ojczyznę. Osoby szydzący ze swoich bliźnich, patriotyzmu, uczuć religijnych nie mogą czuć się bezkarnie. Winne być napiętnowane w każdy możliwy sposób. Ich zachowanie zakłóca i zatruwa funkcjonowanie zwykłych uczciwych ludzi. Chorych należy leczyć, zwykłych drani potraktować tak, jak chorą tkankę na organiźmie. To jest także zasada demokracji, gdzie większość ma swoje prawa, a trudno zakładać, że normalnych i uczciwych ludzi w Polsce jest mniejszość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Doba internetu umożliwiająca swobodę i bezkarność wypowiedzi, ujawnia i uświadamia, że są wśród nas, w Polsce, ludzie nie potrafiący uszanować niczego. Nie szanują siebie, nie szanują drugich, nie szanują powagi śmierci, żałoby, nie szanują własnego kraju. Nie liczą się z nikim i z niczym. Swoboda wypowiedzi jest jedną z zasad demokracji. Istnieją jednak granice, których przekraczanie jest niedopuszczalne. To nie jest MAŁA szkodliwość społeczna - tak jak orzekały to sądy nawet w ewidentnych przypadkach. To jest WIELKA szkodliwość społeczna ,bo godzi w Naszą Ojczyznę. Osoby szydzący ze swoich bliźnich, patriotyzmu, uczuć religijnych nie mogą czuć się bezkarnie. Winne być napiętnowane w każdy możliwy sposób. Ich zachowanie zakłóca i zatruwa funkcjonowanie zwykłych uczciwych ludzi. Chorych należy leczyć, zwykłych drani potraktować tak, jak chorą tkankę na organiźmie. To jest także zasada demokracji, gdzie większość ma swoje prawa, a trudno zakładać, że normalnych i uczciwych ludzi w Polsce jest mniejszość.
Krzysiu, to wygląda jak zerżniętę z "mein kampf".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...