Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bardzo slusznie. taka strefa swiecilaby pustkami. brawo za decyzje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom... mógłbyś z łaski swojej odpowiadać jedynie za siebie? Ja i wielu moich znajomych wybiera się do stref kibica w innych miastach, jeśli takowa nie powstanie w Lublinie... Najprawdopodobniej jedziemy pociągiem do Rzeszowa, bo tam zainteresowanie jest największa... chociaż, jeśli bedzię u nas, to oczywiście zostajemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako podatnik tego miasta uważam, że robienie strefy kibica to wywalanie kasy. Bez przesady!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak Karina, lepiej tą kasę przeznaczyć a nagrody "za nic" dla urzędasów, prawda? W którym urzędzie pracujesz? Jest limpiada, są w niej Polacy z nadziejami n medale (siatkarze szczególnie). Co widzisz złego w tym, że ludzie chcieliby tą radość przeżywać wspólnie? Nie jesteś kibicem? Wiele tysięcy ludzi w tym mieście jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motorfan napisał:
Tak Karina, lepiej tą kasę przeznaczyć a nagrody "za nic" dla urzędasów, prawda? W którym urzędzie pracujesz? Jest limpiada, są w niej Polacy z nadziejami n medale (siatkarze szczególnie). Co widzisz złego w tym, że ludzie chcieliby tą radość przeżywać wspólnie? Nie jesteś kibicem? Wiele tysięcy ludzi w tym mieście jest. [/quote] [quote name='Motorfan' timestamp='1343248342' post='656582'] Tak Karina, lepiej tą kasę przeznaczyć a nagrody "za nic" dla urzędasów, prawda? W którym urzędzie pracujesz? Jest limpiada, są w niej Polacy z nadziejami n medale (siatkarze szczególnie). Co widzisz złego w tym, że ludzie chcieliby tą radość przeżywać wspólnie? Nie jesteś kibicem? Wiele tysięcy ludzi w tym mieście jest.
Jak siatkarze dojdą do półfinału, potem finału (czego szczerze im życzę), to oczywiście powinno się pomyśleć o jakimś ogólnodostępnym telebimie. Ale kto będzie szedł do strefy kibica na lekkoatletykę, zapasy, czy zawody pływackie? (niczego żadnej dyscyplinie nie ujmując). Zachowajmy jakiś umiar, pod względem ilości widzów to nie piłka nożna, a w Lublinie bardzo dobrze zrobiono, tworząc strefę tylko na mecze Polaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom napisał:
bardzo slusznie. taka strefa swiecilaby pustkami. brawo za decyzje.[/quote] pustką to świeci twój zakuty łeb... [quote name='Karina' timestamp='1343247299' post='656576'] Jako podatnik tego miasta uważam, że robienie strefy kibica to wywalanie kasy. Bez przesady!
jestes głupsza niż ustawa przewiduje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co, to miasto zaorać trzeba . Tutaj robi się siedziba prawicy , oraz zaścianku . To już nie Polska B , ale jakaś G . Nikt nie liczy się z obywatelami. W mieście wojewódzkim <!!!!> nie ma porządnej galerii handlowej , nie ma obwodnicy . Nie ma koncertów żadnych . PKP jest na wygwizdowie , w dzielnicy meneli. PKS wygląda jakby był założony przed II WŚ. Komunikacja miejska jest po prostu dziadowska. Jedyne co trzyma te miasto w kupie to uczelnie , koniec kropka , każdy wie że tak jest . W tym roku nawet pochodu nie było bo starym babkom głośno pod oknami a DW też swoje dołożył, bo temat się sprzedawał. Zobaczcie Rzeszów- zadbane stare miasto , galerie , koncerty , autostrada będzie nawet... Kielce - zadbane , galerie , super droga do WWA , wydarzenia sportowe Nawet Radom !! - galerie , super knajpki , są koncerty , ekstra drogi mają , mega połączenie z Warszawą . Nie chce mi się dalej wymieniać , bo smutno się robi. U nas za to nie potrafią wybodować teatru od X lat , było ze 20 konkursów na przebudowę placu litewskiego. Na Krakowskim co druga kamieniczka to syf. Komunikacja to jedna wielka pomyłka. W tym roku kończę studia ... Tak kiedyś chciałem zostać w tym mieście , ale nie ma sensu ... W tym momencie jedyne co mogę o nim powiedzieć innym to : "oby jak najdalej" pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co, to miasto zaorać trzeba . Tutaj robi się siedziba prawicy , oraz zaścianku . To już nie Polska B , ale jakaś G . Nikt nie liczy się z obywatelami. W mieście wojewódzkim <!!!!> nie ma porządnej galerii handlowej , nie ma obwodnicy . Nie ma koncertów żadnych . PKP jest na wygwizdowie , w dzielnicy meneli. PKS wygląda jakby był założony przed II WŚ. Komunikacja miejska jest po prostu dziadowska. Jedyne co trzyma te miasto w kupie to uczelnie , koniec kropka , każdy wie że tak jest . W tym roku nawet pochodu nie było bo starym babkom głośno pod oknami a DW też swoje dołożył, bo temat się sprzedawał. Zobaczcie Rzeszów- zadbane stare miasto , galerie , koncerty , autostrada będzie nawet... Kielce - zadbane , galerie , super droga do WWA , wydarzenia sportowe Nawet Radom !! - galerie , super knajpki , są koncerty , ekstra drogi mają , mega połączenie z Warszawą . Nie chce mi się dalej wymieniać , bo smutno się robi. U nas za to nie potrafią wybodować teatru od X lat , było ze 20 konkursów na przebudowę placu litewskiego. Na Krakowskim co druga kamieniczka to syf. Komunikacja to jedna wielka pomyłka. W tym roku kończę studia ... Tak kiedyś chciałem zostać w tym mieście , ale nie ma sensu ... W tym momencie jedyne co mogę o nim powiedzieć innym to : "oby jak najdalej" pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co, to miasto zaorać trzeba . Tutaj robi się siedziba prawicy , oraz zaścianku . To już nie Polska B , ale jakaś G . Nikt nie liczy się z obywatelami. W mieście wojewódzkim <!!!!> nie ma porządnej galerii handlowej , nie ma obwodnicy . Nie ma koncertów żadnych . PKP jest na wygwizdowie , w dzielnicy meneli. PKS wygląda jakby był założony przed II WŚ. Komunikacja miejska jest po prostu dziadowska. Jedyne co trzyma te miasto w kupie to uczelnie , koniec kropka , każdy wie że tak jest . W tym roku nawet pochodu nie było bo starym babkom głośno pod oknami a DW też swoje dołożył, bo temat się sprzedawał. Zobaczcie Rzeszów- zadbane stare miasto , galerie , koncerty , autostrada będzie nawet... Kielce - zadbane , galerie , super droga do WWA , wydarzenia sportowe Nawet Radom !! - galerie , super knajpki , są koncerty , ekstra drogi mają , mega połączenie z Warszawą . Nie chce mi się dalej wymieniać , bo smutno się robi. U nas za to nie potrafią wybodować teatru od X lat , było ze 20 konkursów na przebudowę placu litewskiego. Na Krakowskim co druga kamieniczka to syf. Komunikacja to jedna wielka pomyłka. W tym roku kończę studia ... Tak kiedyś chciałem zostać w tym mieście , ale nie ma sensu ... W tym momencie jedyne co mogę o nim powiedzieć innym to : "oby jak najdalej" pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może przenieść stolicę tego województwa do jakiegoś MIASTA? Nie ma się chyba co oszukiwać - Lublin był, jest i raczej będzie zadupiem. Z taką mentalnością to można kozy paść, a nie władać miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy urzędnicy, postawcie ten telebim na otwartej przestrzeni, bezpłatnie. Żądam tego ja jako mieszkaniec Lublina i wasz suweren.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...