Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Dwóch mężczyzn, którzy jechali samochodem katerki pogotowia przewiozły do w szpitalu." GRATULUJĘ WYGRANEJ! Redaktor w nagrodę otrzymuje słownik języka polskiego! Nagrodę prześlemy pocztą. Uścisk ręki nic nie da - nie warto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Katerki czy kuterki ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZY NAPEWNO KATERKI? MIŁEGO DNIA............ JAANNA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję 2 tygodnie temu miałam zderzenie z sarną ! jakbym ją dopadła to przekręciłabym ją przez maszynkę do mięsa na żywca !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd Łoś na ekspresówce ? Skrzydła miał i przyleciał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale urwał !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie teraz te swoje ekrany dźwiękochłonne ahahahaah . Brawo pieniądze wsadzone psu w dupę . Zwierzęta które wejdą muszą iść jednia bo nie maja gdzie przejść. Więc borys - zadajac takie pytanie pokazałe że jesteś kompletnym debilem i kretynem. Co tu dodawać. Takie kmioty komentują wydarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czaję...jak znalazł się tam łoś, skoro jezdnia jest szczelnie zabudowana ekranami dzwiękochłonnymi ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję 2 tygodnie temu miałam zderzenie z sarną ! jakbym ją dopadła to przekręciłabym ją przez maszynkę do mięsa na żywca !!!
  Ciebie .urwo należalo by przemielic maszynką do mięsa na żywca.Takie badziewie umysłowe nadaje się tylko do utylizacji !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Ciebie .urwo należalo by przemielic maszynką do mięsa na żywca.Takie badziewie umysłowe nadaje się tylko do utylizacji !  
A ja bym jeszcze eko-terrorystę LEŚNEGO dorzucił, patrona od tęczowych ptaszków i dzikiej zwierzyny z parad równści  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ten łoś sie tam znalazł.....kolejne pieniądzy wywalone w błoto....takie rzeczy tylko w polsce łoś na expresówce (moze łapał stopa)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łosi w Polsce jest za dużo czad na interwencję myśliwych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po wypadku przez powinien czas na trasie S-12 były utrudnienia w ruchu." Minus dla redaktora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hujhujhuj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jechałam wtedy z rodzina z wesela ...jakies 15 min pózniej po tym zdarzeniu przejeżdżałam obok tego wypadku. ...nawet nie chce myślec jakby to przydarzyło sie mi... Dobrze ze Ci ludzie żyją. A teraz pytanie... Jak tam to zwierze sie znalazło...!!!!!!! Szok,,,,,!!!!! I wez tu człowieku normalnie żyj, jak ciagle jestes narażony na takie niebezpieczeństwa na trasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
słaby ten dach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Polska łoś na trasie szybkiego ruchu kiedy myśliwi wezmą się za ostrzał tej dziczyzny a zaraz najczęściej myśliwi to sędziowie i prokuratorzy więc nigdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ekspresówce Piaski-Lublin raz biegł dzik prawym pasem :P chyba spieszył się na premierę "50 twarzy Greya" :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULUJĘ DZIENNIKOWI KOLEJNEGO PISMAKA PISZĄCEGO PO POLSKIEMU >> Później zwierzę przeleciało przez dach auta urywają go. <<
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba nie potraficie czytać za zrozumieniem... Przecież jest napisane, że tam gdzie drogi lokalne do ekspresówki dochodzą, to są "możliwości" , aby zwierzyna weszła na drogę ekspresową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...