Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A ja bym jeszcze eko-terrorystę LEŚNEGO dorzucił, patrona od tęczowych ptaszków i dzikiej zwierzyny z parad równści  :D  :D
a ja bym tego leśnego dziada wcześniej natarł solą po nacieciu skóry w kratke ,też miałem niedawno sarne na masce ,i co z tego ,że jechałem wolno,jak rów w lesie zarośniety i nic nie widać, 250 musiałem wydać na zabawki leśnych durni psu w dupe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej a to nie jest przypadkiem trasa S17 a nie S12
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S17 !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest S17!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łosie w tej okolicy nie powinny występować ! iestety , jakiś debil sztucznie wprowadził je do lasu koło Chmiela . no i łażą teraz wszędzie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i teraz na miejscu wlasciciela auta i kierujacego wystapilbym o odszkodowanie bo los byl tam gdzie nie powinien a przynajmniej nie jest to oznakowane odpowiednimi znakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie łoś otworzył drzwi ewakuacyjne od środka i wtargnął na jezdnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze troszkę mnie ta polityka przeraża, nie wiem czy reszta internautów się ze mną zgadza, ale defakto jeśli jest znak o takim zagrożeniu to wszyscy umywają ręce i nie ma nawet skąd dochodzić odszkodowania, a jeśli jest to na tak ruchliwej drodze to ktoś powinien za to odpowiadać, przerażający jest również brak włączonego oświetlenia na odcinkach trasy S17. Ja rozumiem że samorządy nie mogą dojść do porozumienia kto miałby za takowe oświetlenie płacić ale podczas ulewy, gdzie wycieraczki nie nadążają zbierać takiej ilości deszczówki z przedniej szyby i bez oświetlenia drogowego jazda przy jakiejkolwiek prędkości staje się bardzo niebezpieczna. Nowa trasa i nowe latarnie które nie świecą - to jest tylko jeden z wielu problemów ale przecież przez takie zaniedbania giną ludzie, zastanawiam się jak nasze władze mogą spać spokojnie, zamiast coś zmieniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego jeżdżę bocznymi trasami. Spotykam tylko lisy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pech, kurcze.... Współczuje. Dobrze, że przeżyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie potrzeba stawiać bram. W krajach arabskich są płoty wokół głównych tras a na drodze dojazdowej (w miejscy "bramy") nawierzchnia na długości około metra jest zrobiona z obracajacych się rur o średnicy około 15cm. Wielbłady na to nie wchodzą bo jest to dla nich niestabilne podłoże a samochody musza tylko zwolnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...