Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trojaczki urodziły się w Lublinie. Każde dziecko będzie wyglądać inaczej

Utworzony przez GINES, 16 lipca 2014 r. o 07:31
Boże czytam te podłe komentarze i żal mi że jestem polką a  wstyd mi za rodaków....tyle podłości, zawiści i nienawiści to chyba tylko tu :( Nie chcesz pomagać - nie musisz - nie chcesz zamknij japę i nie jazgocz :/ Co Was obchodzi ich życie? co Was obchodzi że rok po ślubie? - włażenie w buciorach to wasza dewiza. Może rok są po ślubie a może 10 lat żyli razem przed nim i się wspólnie czegoś dorabiali?? kij Wam do tego!! tylko ludzie, którzy mają choćby jedno dziecko wiedzą ile ono kosztuje - te dzieci nie będą niestety jeść z piersi (choć bardzo mamie kibicuję by się udało) więc dojdą mleka modyfikowane x3 - to kupa kasy, do tego pieluchy - dzieci to skrajne wczesniaki i życzę im wiele zdrówka ale tych rodziców do conajmniej roku czeka multum konsultacji u specjalistów, badań nad rozwojem dzieci, do tego trzeba ubrać takie szkraby. Narodzenie się jednego dziecka to wydatki a co dopiero 3. Życzę zdrówka dla dzieci i pozdrawiam szczerze gratulując rodzicom - mama bliźniąt :) Te dzieci będą robić kiedyś na wasze zakichane emerytury więc w dobie małego przyrostu cieszcie się, że będzie miał kto płacić podatki i składki. Choć jak czytam takie popłuczyny to mam ochotę każdego młodego czlowieka wypchnąć siłą z tego kraju i niech tacy jak Wy chodzą na starość do MOPSu i żebrzą o tą jałmużnę jaką daje państwo, może jak Wam tyłki schudną od tych obfitości to zrozumiecie czyjąś sytuację :/  
Zanim cokolwiek napiszesz weź słownik, może swoje dzieci nauczysz pisać poprawnie. Nie wiem, gdzie widzisz te podłe komentarze: jeden świr (mieszkaniec) zawsze się znajdzie i należy go zignorować (zamiast karmić trolla). A Ty jesteś niewiele lepsza od niego: pracujący zarabiają na swoje emerytury, a Twoje dzieci będą co najwyżej pracować na Ciebie. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje i powodzenia :) Ja wysiadam przy moich rocznych bliźniakach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że większość złośliwych komentarzy jest usunięta, stąd całość zmienia kontekst (nie wiem dlaczego tak wybiórczo też sprawa jest traktowana). Wnioskuję, że młodzi rodzice komuś zaleźli za skórę i tu mała zemsta przez zawiść (mowa o ślubie rok temu itp.) Fakt jest taki, że każdy ma prawo ze swoim życiem robić co chce, i dążyć żeby być szczęśliwym, i tu chyba to ma rację bytu. Gratuluję i życzę powodzenia, bo pewnie będzie potrzebne. Każdy ma swoje zdanie i ma prawo je wyrazić nawet na tym forum. Ja też nie lubię jak ktoś idzie na łatwiznę i od razu wyciąga łapę po moje, każdemu jest trudno i musi pracować by przetrwać, nikt nikomu nie jest winny, że ma tyle czy tyle dzieci... lecz tu nie ma patologii, że nastukano sobie dzieci a państwo ma je utrzymać-zważcie różnicę, proszę, tak wyszło i należy się tylko cieszyć.A przy okazji jak ktoś znajdzie się chętny, zawsze może pomóc,nikt nikogo nie zmusza i nie prosi o jałmużne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja gratuluję serdecznie, oby maleństwa zdrowo się chowały. Zazdroszczę 3 dziewczynek , bo ja mam samych chłopaków!
Zgadzam się ja też mam 3 synków  i gratuluje tym rodzicom i życze zdrówka oraz cierpliwości i wytrwałosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że chamstwo powinno być ścigane z urzędu jak np. pedofilia. Dobrze, że tu usuwa się prostackie wpisy, na forach onetowych czy wp... tam to raj dla popaprańców, używają sobie bezkarnie. Może dojrzejemy do walki z prostactwem, a może naród schamieje do końca?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że chamstwo powinno być ścigane z urzędu jak np. pedofilia. Dobrze, że tu usuwa się prostackie wpisy, na forach onetowych czy wp... tam to raj dla popaprańców, używają sobie bezkarnie. Może dojrzejemy do walki z prostactwem, a może naród schamieje do końca?
Staram sie dbać o to, by forum trzymało jaki-taki poziom. Fakt, ze z tej dyskusji usunęłam całkiem sporo. Czasem ktoś napisze o mnie per "cenzorka" jednak, za każdym razem, kiedy przeglądam fora w rodzaju tych, które wymieniłas, utwierdzam sie w przekonaniu, ze postępuje słusznie.
Ostatnio edytowany 2 września 2014 r. o 12:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...