Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ale początkowe kursy będą o godzinie która jest na rozkładzie, dobrze myślę?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dlaczego rozkłady nie są drukowane np. jak w wawie że godzina i obok minuta, w poziomie a nie w pionie ? trochę to utrudnia
0
Ten eksperyment trwa od lat:) Nie pamietam kiedy ostatnio widzialam czekajacy autobus, tylko dlatego ze przyjechal za wczesnie
0
ul napisał:
Ten eksperyment trwa od lat:) Nie pamietam kiedy ostatnio widzialam czekajacy autobus, tylko dlatego ze przyjechal za wczesnie [/quote] [quote name='ul' timestamp='1365434260' post='756341'] Ten eksperyment trwa od lat:) Nie pamietam kiedy ostatnio widzialam czekajacy autobus, tylko dlatego ze przyjechal za wczesnie
Nie przesadzaj -zdarza się tak. Osobiście co najmniej 10 razy przez ostatnie kilka lat jechałem takimi autobusami -a jeżdżę zaledwie kilka razy w miesiącu...
0
Na taki eksperyment potrzeba by około tygodnia obserwacji -i dopiero uzyskane dane należało by "uśrednić". Chociaż nie wiem, czy i tydzień obserwacji byłby miarodajny...
0
we wrześniu będą chyba inne w warunki drogowe niż we środę ... :/
0
Jakiś czas temu pewna "Pani kierowca" trolejbusu przez conajmniej minutę wietrzyła wnętrze na każdym przystanku... Jeszcze gdyby zamknęła drzwi to ch...
0
Autobusowi linii nr 47 nic nie grozi , gdyż zawsze /99%/ z pierwszego przystanku na os. Szymanowskiego wyjeżdża z kilkuminutowym opóźnieniem wprawiając pasażerów w zdenerwowanie. Nigdy nie jest znany powód wiecznych opóźnień już na początku trasy. Nie radzę też pasażerom kierować swoich uwag do kierowcy, bo mogą być"obrzuceni" różnymi, mało wybrednymi słowami i to przez cały czas jazdy.
0
xyz! napisał:
ale początkowe kursy będą o godzinie która jest na rozkładzie, dobrze myślę?
A jak to sobie inaczej wyobrażasz.... Facepalm do kwadratu
0
Nie pamietam kiedy ostatnio widzialam czekajacy autobus, tylko dlatego ze przyjechal za wczesnie
Ale między 6 a 9-tą rano prawie codziennie sterczą po przystankach i nerwica człowieka bierze.
0
Tyle lat teoretycy smarowali rozkłady-buble.Nagle kierowcy zaczęli się stosować do tych bubli i jest problem. A czy ktoś komuś ruszył kiedyś włos z głowy za odpierdzielanie maniany przy układaniu rozkładów przez pseudo fachowców kolesi na stołkach???
0
To klony rozkładów z poprzednich lat.A kiedyś rozkład był układany żeby nadzór ruchu mpk mógł się wykazać że są potrzebni i nikt ich stanowiska nie zlikwidował.Sami układali dla siebie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: