Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trwa proces certyfikacji lotniska Lublin (zdjęcia)

Utworzony przez olin, 25 października 2012 r. o 16:07 Powrót do artykułu
No to chyba nasi włodarze nie zapomną o nadaniu godnego patrona dla lotniska w Świdniku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zostaw Sobczak te słuchawki po popsujesz jeszcze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadałem wcześniej pytanie do Zarządu lotniska w Świdniku a właściwie, poprosiłem Zarząd o pub likacje p[ersonalną AKCJONARIUSZY tego Lotniska . W dalszym ciągu oczekujemy na publikacje tych AKCJONARIUSZY aby sobie uzmysłowić komu zawdzięczamy zaniżenie STANDARTU FUNKCJO NOWANIA LOTNISKA , tzw. "standartu oszczędnościowego" (?). Ważne komu "dziękować "...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
Zadałem wcześniej pytanie do Zarządu lotniska w Świdniku a właściwie, poprosiłem Zarząd o pub likacje p[ersonalną AKCJONARIUSZY tego Lotniska . W dalszym ciągu oczekujemy na publikacje tych AKCJONARIUSZY aby sobie uzmysłowić komu zawdzięczamy zaniżenie STANDARTU FUNKCJO NOWANIA LOTNISKA , tzw. "standartu oszczędnościowego" (?). Ważne komu "dziękować "...
PISZE się STANDARD!!! Przez D - całe życie od początku świata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję nazwę dla portu lotniczego,niech będzie im Lotu Smoleńskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
Zadałem wcześniej pytanie do Zarządu lotniska w Świdniku
Oh, shut the fuck up, already, you fucking bore! A po polskiemu: zamilknij wreszcie nudziarzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To lotnisko zbudowano na ludzkiej krzywdzie - prawda panie sobczak ?!?! To co krzywdzi ludzi nie może im jednocześnie dobrze służyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest źle w Polsce. Odruchowo przeczytałem "trwa proces beatyfikacji lotniska Lublin" i wcale mnie to nie zdziwiło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 5 zdjeciu tory jak fale Dunaju , mam nadzieje ze wyrównaja a jak nie to to niezle bedzie telepac . Zycze koleji szczescia i zdrowia i pomysnosci za wykonanie . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lotnisko gotowe, dojazd gotowy. Ale gdzie pieniądze za zagarnięte pod inwestycję grunty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty p...............?! Jakie pieniądze? Mało dostałaś? Ach, rozumiem, dostałaś, wydałaś i teraz ci żal, chciałabyś jeszcze. Zapytaj też innych, wszystkich, których wysiedlono, czy nie dostali zapłaty. Owszem było kilku pieniaczy na czele z panem S.. Niech podziękują mu za "pomoc". Ostatnia eksmisja była bodajże w grudniu 2011. Trzeba byc nie lada kretynem (lub kretynką), by pisac takie bzdury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuje serdecznie za poprawienie mojego błędu STANDARD . Dziękuje ale poruszając temat "bubla" lotniska w Świdniku wszystkiego można się spodziewać . Nie mogę tylko roz szyfrować KTO MIAŁ PRZYJEMNOŚĆ POPRAWIĆ MÓJ BŁĄD (?) A ZAPOMNIAŁ O OD POWIEDZI NA ZAWARTE W TYM KOMENTARZU WAŻNE PYTANIE (?) . Ponawiam pro śbe - pytanie PROSZE I PODANIE I OPUBLIKOWANIE NAZWISK * AKCJONARIUSZY LOTNISKA W ŚWIDNIKU * . Mam nadzieje, że Radakcja "DW" zwróci śię z prośbą o poda nie nazwisk AKCJONARIUSZY LOTNISKA W ŚWIDNIKU . Serdecz nie z góry dziękuję . Przepraszam za błąd ale on jest mało ważny w tym zapytaniu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
Dziękuje serdecznie za poprawienie mojego błędu STANDARD . Dziękuje ale poruszając temat "bubla" lotniska w Świdniku wszystkiego można się spodziewać . Nie mogę tylko roz szyfrować KTO MIAŁ PRZYJEMNOŚĆ POPRAWIĆ MÓJ BŁĄD (?) A ZAPOMNIAŁ O OD POWIEDZI NA ZAWARTE W TYM KOMENTARZU WAŻNE PYTANIE (?) . Ponawiam pro śbe - pytanie PROSZE I PODANIE I OPUBLIKOWANIE NAZWISK * AKCJONARIUSZY LOTNISKA W ŚWIDNIKU * . Mam nadzieje, że Radakcja "DW" zwróci śię z prośbą o poda nie nazwisk AKCJONARIUSZY LOTNISKA W ŚWIDNIKU . Serdecz nie z góry dziękuję . Przepraszam za błąd ale on jest mało ważny w tym zapytaniu .
Widziałeś idiotę? Spójrz w lustro a zobaczysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zauważyliście,że w dziale "Polska i Świat" nie POjawia się od wielu, wielu miesięcy ŻADNA informacja dotycząca zamachu w Smoleńsku ?? Jesteśmy za to bombardowani kiepskimi i mało ważnymi informacjami każdego dnia. Ostatnie miesiące to cała seria istotnych i bardzo ważnych wydarzeń związanych z tragedią z 10.04.2010, tymczasem media milczą jak zaklęte, wymownym jest przykład sprzed tygodnia, gdy media w POlsce całkowicie przemilczały konferencję ponad 100 wybitnych naukowców z Polski i ze świata, którzy jednogłośnie stwierdzili,że przed upadkiem samolotu doszło do wybuchu w skrzydle, zmarły wczoraj w tajemniczych okolicznościach chorąży Remigiusz Muś z Jaka 40 będący wtedy na lotnisku w Smoleńsku zeznał,że słyszał przed katastrofą 2 eksplozje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super, lotnisko w Lublinie. To bedzie ostry naped opolskiego regionu, Trybuna Opolska powinna stale donosic o tym. Ciesze sie ogromnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Niemodlina napisał:
Zauważyliście,że w dziale "Polska i Świat" nie POjawia się od wielu, wielu miesięcy ŻADNA informacja dotycząca zamachu w Smoleńsku ?? Jesteśmy za to bombardowani kiepskimi i mało ważnymi informacjami każdego dnia. Ostatnie miesiące to cała seria istotnych i bardzo ważnych wydarzeń związanych z tragedią z 10.04.2010, tymczasem media milczą jak zaklęte, wymownym jest przykład sprzed tygodnia, gdy media w POlsce całkowicie przemilczały konferencję ponad 100 wybitnych naukowców z Polski i ze świata, którzy jednogłośnie stwierdzili,że przed upadkiem samolotu doszło do wybuchu w skrzydle, zmarły wczoraj w tajemniczych okolicznościach chorąży Remigiusz Muś z Jaka 40 będący wtedy na lotnisku w Smoleńsku zeznał,że słyszał przed katastrofą 2 eksplozje!!
ruszasz i wywolujesz narodowy temat co to zamiatajo pod chodnik od narodu prawdziwej takien napewno prawdy sie juz chyba nie dowiemy bo to cicho sza kazden Prawdziwy polak chce widziec prawde w tej kwesti ale oni myslo ze jak jakies tam na pastwisku wybuduja lotnisko to inni zapomna o naszym prezydecie i jego zonie chamstwo sie wychyla zzakonta i tylko swojim pokazuje palcem co maja mowic narodowi ale prawda nas wyzwoli i ujzymy fakty nie te peoskie ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...