Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Oj pęsja , renta , dochód przepadnie ---- jak żyć panie premierze--- jak żyć - zastanawiam się jak ci ludzie zdali multiselect -----tyle lat w policji i taki deb***izm na koniec teraz to tylko przemoc w rodzinie pozostaje ....... a podatnicy widzą widzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Batman napisał:
Skąd ta nienawiść do policji - chyba się odgrywacie za skomlenie o obniżenie mandatu jak was złapią z radarem, Wszyscy nienawidzą policji w nacie a jak coś się im stanie to wtedy ich uwielbiają i proszą o pomoc.
oni wszystkich nienawidza:.policjantow, politykow, rzadu, urzednikow, ksiezy, lekarzy, pracodawcow, starych, mlodych, sasiadow......a najbardziej samych siebie. kazda okazja jest dobra do potwierdzenia swojej marnej wartosci. tolerancja, szacunek i powazanie innych, tego nie znaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za chory agresywny narod... niejeden z forumowiczow zna dobrze posterunk policji (i nie tylko) od srodka, pewniw za niewinnosc, to teraz ma okazje sie odwdzieczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjme zakład ze tym sk...synom nic nie zrobią . Oni nawet na 48 godzin nie trafili, psom tuskowym przecież nic nie grozi ... h...j mnie trafia jak na to patrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinaik napisał:
Przyjme zakład ze tym sk...synom nic nie zrobią . Oni nawet na 48 godzin nie trafili, psom tuskowym przecież nic nie grozi ... h...j mnie trafia jak na to patrze.
to dobrze ! Niech cię wreszcie trafi i rozjebie w pizdu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gerwazy jak ty po pijoku poszalejesz oczywiście po pracy to też trzeba cię zwalaniać z pracy? policjant to kto obywatel drugiej kategorii?? .... a teraz sobie przeczytaj swój post jeszcze raz......
Gość, nie wiem gdzie pracujesz ale uwierz mi tak gdzie ja pracuję, jeśli przełożeni by dowiedzieli się o moich takich występkach straciłbym robotę w imię złej twarzy wizerunkowej firmy. O ile zrozumiesz oc ochodzi. Gdy kopiesz dołki lub kładziesz tynki szefa to nie obchodzi o ile jesteś wizerunkiem powagi firmy lecisz na pysk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich gagatków w mundurach jest na pęczki w KMP w Lublinie tylko dziś otaczają ich immunitety, ochronka ze strony prokuratorów i sędziów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieszne jest to wszystko. Tak jak nie ktorzy pisza ze po pracy maja sie prawo napic, nikt nie mowi ze nie. Ale niech odpowiadaja jak zwykli mieszkancy jak sa po pracy czyli za takie cos zwykly mieszkaniec wyladowal by na dołku za ktory musial by zaplacic za szarpanie sie z policjantem na słuzbie dostalby pewnie w morde bo teraz maja takie metody lubia pomęczyc jak ktos jest pijany . a tu zadnych konsekwencji oddani rodzinom zostali przestraszyli sie dołka??? hehehe Śmiech na sali WAlka z Wiatrakami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mam nadzieję, że ci ludzie nie zostaną gorzej potraktowani, jak: ministrowie, posłowie, prokuratorzy, sędziowie i adwokaci? Że co? Że tamci mają immunitety? A niby dlaczego, skoro żyjemy w tym samym, demokratycznym, kraju i jedną mamy Konstytucję?
Ale ty jesteś jak murzyn w stanach,oni są bardziej CZERWONI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
policjant po sluzbie, to tez tylko czlowiek taki jak ja i ty. niepotrzebnie robi sie sensacje, a ludzie tylko czekaja na okazje, zeby kogos opluc. taka polska mentalnosc w moim kraju nikt by tego nawet nie czytal, a jesli juz, to by sie tylko usmial. z igly robi sie widly....i po co?
Nie myl policjanta ze zwykłym i NADGORLIWYM hyclem,który ma płacone od zwykłej łapanki !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oni wszystkich nienawidza:.policjantow, politykow, rzadu, urzednikow, ksiezy, lekarzy, pracodawcow, starych, mlodych, sasiadow......a najbardziej samych siebie. kazda okazja jest dobra do potwierdzenia swojej marnej wartosci. tolerancja, szacunek i powazanie innych, tego nie znaja.
Muszę się z tobą nie zgodzić,dasz im takie przyzwolenie i nie będziesz tego napiętnował to będą chlać w biały dzień, po śłużbie,na służbie,za kierownicą i na komendzie,bo niby kto ich sprawdzi i kto ich z tego rozliczy ??? On ma być wzorem i świecić przykładem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
co za chory agresywny narod... niejeden z forumowiczow zna dobrze posterunk policji (i nie tylko) od srodka, pewniw za niewinnosc, to teraz ma okazje sie odwdzieczyc.
Tylko można POwiedzieć, PRECZ Z KOMUNĄ !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baba jaga napisał:
Takich gagatków w mundurach jest na pęczki w KMP w Lublinie tylko dziś otaczają ich immunitety, ochronka ze strony prokuratorów i sędziów.
Wszyscy razem chleją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak im gowno zrobia, sprawa ucichnie bezbolesnie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zostali przekazani rodzinom he he zeby wiecej nie rozrabiali, zamknac ich dla przykladu na 48 w areszcie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
andrzej napisał:
ja nie wieże żadnemu psu ta grupa to patologia [/quote]ta [quote name='oli' timestamp='1359304377' post='726134'] Awantura z Policjantami z patrolu = AWANS jeśli ma się SZWAGRA
hahahahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale wielkie mi aj waj byli prywatnie awanturowali sie i chcieli pobic policjantow spoko chlopaki to juz im wypic nie wolno przeciez nie chodzili i nie chwalili sie ze sa z policjii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
senator niezależny napisał:
Muszę się z tobą nie zgodzić,dasz im takie przyzwolenie i nie będziesz tego napiętnował to będą chlać w biały dzień, po śłużbie,na służbie,za kierownicą i na komendzie,bo niby kto ich sprawdzi i kto ich z tego rozliczy ??? On ma być wzorem i świecić przykładem.
to ty potrzebujesz wzoru,zeby normalnie zyc, jak normalny czlowiek? sprobuj sam byc wzorem dla samego siebie, to przestaniesz patrzec na innych i ich krytykowac dla usprawiedliwienia swoich "niewzorowych postepkow. mam wrazenie, ze w tym kraju, od czasu kiedy jest wolny, wszyscy bawia sie w milicjantow i ormo. tak wam tego brakuje? co sie takiego stalo? co oni takiego zrobili? niech kazdy jeden postawi sobie te pytania, nim innym wyrzadzi krzywde. szanujcie innych, to i was beda szanowac niech mi ktos odpowie, jakie przestepstwo ci panowie popelnili??????? w sredniowieczu przesladowano , karano i palono czarownice. dzisiaj mamy XXI wiek, a poglady niektorych tutaj wypowiadajacych sie kojarza sie z ta epoka. wasza zasada: j mnie wolno, innym nie ja moge miec, inni nie mnie dajcie wszystko, innym nic, albo nawet zabierzcie.......ot mentalnosc polska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
to ty potrzebujesz wzoru,zeby normalnie zyc, jak normalny czlowiek? sprobuj sam byc wzorem dla samego siebie, to przestaniesz patrzec na innych i ich krytykowac dla usprawiedliwienia swoich "niewzorowych postepkow. mam wrazenie, ze w tym kraju, od czasu kiedy jest wolny, wszyscy bawia sie w milicjantow i ormo. tak wam tego brakuje? co sie takiego stalo? co oni takiego zrobili? niech kazdy jeden postawi sobie te pytania, nim innym wyrzadzi krzywde. szanujcie innych, to i was beda szanowac niech mi ktos odpowie, jakie przestepstwo ci panowie popelnili??????? w sredniowieczu przesladowano , karano i palono czarownice. dzisiaj mamy XXI wiek, a poglady niektorych tutaj wypowiadajacych sie kojarza sie z ta epoka. wasza zasada: j mnie wolno, innym nie ja moge miec, inni nie mnie dajcie wszystko, innym nic, albo nawet zabierzcie.......ot mentalnosc polska
POwiem krótko,alkohol już nie jednego policjanta zgubił !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asa napisał:
pies psa nie ugryzie...
Oj zdziwił byś się, bo kąsają się okrutnie. A szczególnie jeśli chodzi o kasę. O nią to żrą się bez opamiętania. Być może o to była ta cała bijatyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...