Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzeci raz w tym roku zniszczyli ghost bike'a. Ktoś go pociął i porzucił

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 grudnia 2016 o 17:41 Powrót do artykułu
co za ***y niemyte...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po raz kolejny monitoring Tarasów nie uchwycił ryjów sprawców?
0
Te działania niestety nie dziwią i są zrozumiałe. Czy ten rower musi prowokacyjnie tam stać?
0
Jakim glupim butem trzeba byc zeby z tym walczyc. To jacys samochodziarze? Kiedys sie udusicie spalinami. Moze wtedy zrozumiecie ze rower to przyszlosc, a samochód to zła forma komunikacji.
0
akcja zaplanowana O CO TU K.... chodzi . Niech ktoś to wreszcie wyjaśni ?
0
Jakim glupim butem trzeba byc zeby z tym walczyc. To jacys samochodziarze? Kiedys sie udusicie spalinami. Moze wtedy zrozumiecie ze rower to przyszlosc, a samochód to zła forma komunikacji. No właśnie. Sam prowokujesz
0
Debilny pomysł z tym rowerem.
0
Już przesada - lepiej tablicę by ustawili
0
nie mam nic do tego białego roweru, ale rower w naszym klimacie to rekreacja, samochód to realne poruszanie się, rowerzyści pomału robią się roszczeniową sektą
0
to już jest roszczeniowa sekta!im wszystko wolno!przynajmiej w ich mniemaniu!ich nie obowiązują żadne przepisy,żadne zasady,banda roszczeniowych kretynów!biały rower?! niech stawiają,ale za pozwoleniem organów do tego powołanych!
0
Chcieli na złom sprzedać.
0
A mnie pomysł z białym rowerem wydaje się całkiem oryginalny. Ze względu na wiek sama rowerzystka była już niebanalna, dlatego też warto pozostawić ów biały rower w pobliżu miejsca śmierci kobiety. Zastanawia mnie tyko, kto zadaje sobie aż tyle trudu i poświęca tyle czasu i energii by ów rower zniszczyć, zdewastować, teraz pociąć szlifierką kątową... Wartość na złomie takiego roweru jest symboliczna - 10zł, 15zł? Po prostu nie widzę sensu niszczenia tego roweru...
0
 Zastanawia mnie tyko, kto zadaje sobie aż tyle trudu i poświęca tyle czasu i energii by ów rower zniszczyć, zdewastować, teraz pociąć szlifierką kątową... Wartość na złomie takiego roweru jest symboliczna - 10zł, 15zł? Po prostu nie widzę sensu niszczenia tego roweru... Bo rowerzysci traktują go jako symbol walki i kierowcami i pieszymi
0
Będzie napisał:
Bo rowerzysci traktują go jako symbol walki i kierowcami i pieszymi
Typowe polactwo, wszędzie szuka kogoś do walki...
0
Może jakiegoś bałwana ze straży na stałe tam postawić.?
0
Bydło i tyle..
0
Jako symbol walki mogą traktować go czyli rower tylko debile.
0
to na zlecenie tarasow zamkowych to informacje z bardzo pewnego zrodla
0
a po co on ma stać akurat tam ?, niech sobie pani która go tam postawiła postawi na cmentarzu , albo niech płaci za miejsce jak handlarze. kim była droga nam zmarła , co takiego zrobiła dla miasta? że ma być przestrogą .? niech jej ziemia ciężką będzie .
0
Wygląda mi to na zorganizowaną akcję jakiegoś lobby motoryzacyjnego
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: