Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzeźwy poranek. Kontrole policji na ulicach Lublina

Utworzony przez to-to, 11 sierpnia 2014 r. o 12:18 Powrót do artykułu
A ilu nie zatrzymano??? Ilu -przez Cb Radio - się "ostrzegło" i wymknęło Policji???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto zaplanował akcję na penonie był trzeźwy. Po pierwsze na jakiej podstawie kontrolowano trzeźwych nie popełniajacych wykroczeń kierowców jest tonaruszenie wolności obywatelskiej. Po drugie policjja pracuje czy tylko organizuje akcje raz w tygodniu a potem nie pracuje, podziękować. Nakłady robocze 800% niższe niż efekt. Prewencja w tym wypadku leży. Ponadto niema co się chwalić gdybym przeczytał, że dzięki pracy policyjnej w dniu x nie zatrzymano pijanego  kierowcę jak też nikt niespowodował kolicji lub wypadku byłbym bardzo zadowolony.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kto zaplanował akcję na penonie był trzeźwy. Po pierwsze na jakiej podstawie kontrolowano trzeźwych nie popełniajacych wykroczeń kierowców jest tonaruszenie wolności obywatelskiej. Po drugie policjja pracuje czy tylko organizuje akcje raz w tygodniu a potem nie pracuje, podziękować. Nakłady robocze 800% niższe niż efekt. Prewencja w tym wypadku leży. Ponadto niema co się chwalić gdybym przeczytał, że dzięki pracy policyjnej w dniu x nie zatrzymano pijanego  kierowcę jak też nikt niespowodował kolicji lub wypadku byłbym bardzo zadowolony.
Ty nie prorok tylkjo dupek jesteś - tak dobrze czytasz DUPEK jesteś, Jak Ci pijany kierowca dziecko potrąci to inaczej będziesz śpiewał na forum
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem za. Takie akcje powinny być dzień w dzień. Zatrzymujcie. Jestem kierowca i jak słysz ena CB o takiej akcji i ze stoja tu i tu to zaraz niektorzy nawracają i szukaja obiazdu. Cwaniaki z Busów9pazażerskich) też tak robią. CO dziennie i to niech będzie zmasowane  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzis masowe kontrole trzezwosci, za rok masowe rewizje aut, za dwa - przeszukania domow. Uzasadnienie zawsze sie jakies znajdzie. Glupi narod, ktory jest sklonny godzic sie na taka utrate wolnosci. Tym bardziej jesli uzasdnieniem ograniczen nie sa racjonalne przyczyny (statystyki kilku ostatnich lat pokazuja, ze mimo lawinowego wzrostu liczby kontroli rtzezwosci, liczba pijanych kierowcow znacznie spadla. Wiec skoro kilka lat temu roblemu nie bylo, to dlaczego teraz musimy godzic sie na pozbawianie nas praw?)Jestem za poddaniem kontroli trzezwosci kiedy jest UZASADNIONE PODEJRZENIE ze ktos jest nietrzezwy i przy sporzadzeniu protokolu z badania z podaniem uxasadnionego podejrzenia - kiedy tego sobie zazyczy poddany badaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzis masowe kontrole trzezwosci, za rok masowe rewizje aut, za dwa - przeszukania domow. Uzasadnienie zawsze sie jakies znajdzie. Glupi narod, ktory jest sklonny godzic sie na taka utrate wolnosci. Tym bardziej jesli uzasdnieniem ograniczen nie sa racjonalne przyczyny (statystyki kilku ostatnich lat pokazuja, ze mimo lawinowego wzrostu liczby kontroli rtzezwosci, liczba pijanych kierowcow znacznie spadla. Wiec skoro kilka lat temu roblemu nie bylo, to dlaczego teraz musimy godzic sie na pozbawianie nas praw?)Jestem za poddaniem kontroli trzezwosci kiedy jest UZASADNIONE PODEJRZENIE ze ktos jest nietrzezwy i przy sporzadzeniu protokolu z badania z podaniem uxasadnionego podejrzenia - kiedy tego sobie zazyczy poddany badaniu.
To powoli zaczyna przypominać " polowanie na żyda " podczas okupacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierowcą i bardzo mnie cieszą te akcje, nie chciałabym ulec wypadkowi przez pijaka lub cpuna na ulicy, te akcje mi jako kierowcy dają poczucie bezpieczenstwa a te bzdury o ograniczaniu wolności pisza chyba ci co sami siadają napici lub nacpani i się czują tacy pozbawieni prawa do zabijania innych na ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To powoli zaczyna przypominać " polowanie na żyda " podczas okupacji.
To znaczy że nic się nie zmieniło0,nadal pałują !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierowcą i bardzo mnie cieszą te akcje, nie chciałabym ulec wypadkowi przez pijaka lub cpuna na ulicy, te akcje mi jako kierowcy dają poczucie bezpieczenstwa a te bzdury o ograniczaniu wolności pisza chyba ci co sami siadają napici lub nacpani i się czują tacy pozbawieni prawa do zabijania innych na ulicach.
A co z pijanymi policjantami ? myślałaś o tym kiedyś ? Co raz to więcej takich przypadków i co raz to więcej się o tym mówi i  pisze,kto ich kontroluje i jakie wyniki i konsekwencje z tego wynikają ? zakładasz z góry że oni nie chleją i są w porządku ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram takie akcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie się sobą sterować dziewczęta i chłopcy z Policji!!! Najskuteczniejsze "trafienia" będziecie mieli w godzinach wieczornych sobotami na "bocznych drogach"...Ale chyba waszym przełożonym chodzi tylko o odwalenie roboty i statystykę...;-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...