Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Trzeźwy poranek” na Kunickiego i Jana Pawła II

Utworzony przez 1.2.3, 12 listopada 2008 o 13:38 Powrót do artykułu
Popieram...!!!!!!!!!! na ul JPII powinny być patrole non-stop.......szczególnie, że teraz jest skrót....od al. Kraśnickiej.....no i szybkość. Na tej trasie już stwarza problem ....dla pieszych!!!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Popieram akcję, ale policjanci mogli by się dogadać jak faktycznie było. KL podaje, że zbadali ponad 230, a nie 160. Poza tym wiem, że na JPII (tak podawali na radyjku) stali na nowym odcinku i było ich kilku, a na Kunickiego widziałem tylko jeden radiowóz (jakby było ich dużo jak na JP, to na radiu by podali). No i coś Panu Delekcie chyba się popierdzieliło, że uciekali z Kunickiego na JP II, gdzie Krym, gdzie Rzym.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: