Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zaczynają się zbiorowe łapanki. To tak żeby obywatelom się nie wydawało, że coś mogą kombinować. Jutro naloty na osiedla. Pojutrze kontrole wszystkich w autobusach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sku***syństwo i tyle! Wielkie mi zagrożenie 0,3 i 0,5 promila. W Wielkiej Brytanii obydwaj mogliby zgodnie z przepisami kontynuować jazdę. Teraz tym ludziom pracy życie złamie nasz wymiar sprawiedliwości, pozbawiając ich prawa jazdy na 12 miesięcy, tak jak deb***i którzy jeżdżą autem mając np. 1,6 promila. A dlaczego Policja nie robi takich akcji w piątek i w sobotę w nocy??????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez sensu,takie nagonki na ludzi robią,co to za dawke miał ten kierowca busa- 0,5promila,w europejskich państwach to norma,najgorszym zagrożeniem sa ludzie którzy jeżdzić nie potrafią.Jakie utrudnienie rano tą nagonką zrobili,ile to paliwa ludzie zużyli stojąc w korku,a amortyzacja pojazdów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takich gości jak Pan Sławek i Pan Konrad, którzy uważają że 0,5 promila to NIC...jest tyle wypadków na Polskich drogach... Wg mnie taka akcja jest potrzebna, przynajmniej taka akcja wyłapie takich kierowców jak Pan Sławek czy Pan Konrad, który wsiadają do samochodu mając 0,5 promila... Ale przecież to normalka....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
p.Sławek i p.Konrad maja rację w dodatku takie akcje nic nikogo nie nauczą bo taka ilość w poniedziałkowy poranek to zwyczajnie pozostałość po piwie z dnia poprzedniego, po której za kolejne 0.5h nie byłoby śladu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na lubeskich osiedlach to norma, blokują wyjazdy i kontrola. To samo na skrzyżowaniach przed światłami. Jak komuś nie odpowiada niech sprzeda auto. Konrad ten co miał 0,3 promila. Dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania. czytaj ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
statystyk napisał:
Zaczynają się zbiorowe łapanki. To tak żeby obywatelom się nie wydawało, że coś mogą kombinować. Jutro naloty na osiedla. Pojutrze kontrole wszystkich w autobusach.
Pewnie budżet państwa jest już tak pusty że istnieje groźba że w ministerstwie nie dostaną premii. No to zarządzili łapanki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenek napisał:
Przez takich gości jak Pan Sławek i Pan Konrad, którzy uważają że 0,5 promila to NIC...jest tyle wypadków na Polskich drogach... Wg mnie taka akcja jest potrzebna, przynajmniej taka akcja wyłapie takich kierowców jak Pan Sławek czy Pan Konrad, który wsiadają do samochodu mając 0,5 promila... Ale przecież to normalka....
Po prostu uważam, że komendant idzie na łatwiznę i robi sobie statystyki. Słyszałeś może o jakimkolwiek wypadku spowodowanym przez kierowcę po użyciu alkoholu w poniedziałkowy poranek? Przeprowadzanie jakiejkolwiek formy prewencji w poniedziałkowy poranek mija się z celem bo jest to bardzo bezpieczny czas na drodze, w przeciwieństwie do weekendowych wieczorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki tej kontroli zablokowano 19. W korku na 2pasmówce stało się 30 minut. Policjanty nie widzieli, że stworzyli taki korek? NIe mogliby wprowadzić w szkołach policyjnych obowiązkowych zajęć z myślenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sławek napisał:
Bez sensu,takie nagonki na ludzi robią,co to za dawke miał ten kierowca busa- 0,5promila,w europejskich państwach to norma,najgorszym zagrożeniem sa ludzie którzy jeżdzić nie potrafią.Jakie utrudnienie rano tą nagonką zrobili,ile to paliwa ludzie zużyli stojąc w korku,a amortyzacja pojazdów
Za taką dawkę i zawodowe wykonywanie przewozu, a już szczególnie dzieci w europejskich państwach taki kierowca zakończyłby dzień w areszcie, a prawo jazdy zobaczyłby nie wcześniej niż za 5 lat. Dopuszczalna norma 0,5 promila nie dotyczy takich sytuacji. Dobrze byłoby gdybyś wiedział co piszesz, a nie pisał co wiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zenek napisał:
Przez takich gości jak Pan Sławek i Pan Konrad, którzy uważają że 0,5 promila to NIC...jest tyle wypadków na Polskich drogach... Wg mnie taka akcja jest potrzebna, przynajmniej taka akcja wyłapie takich kierowców jak Pan Sławek czy Pan Konrad, który wsiadają do samochodu mając 0,5 promila... Ale przecież to normalka....
P.Zenek ja akurat byłem kontrolowany,przez taką blokade to straciłem 35min,paliwo,powtarzam jeszcze raz nie taki śladowy alkohol jest przyczyna wypadków a;brawura,brak umiejętności i panowannia nad pojazdem,jak ktoś nie potrafi jażdzic,to i rok wstrzęmiężliwośći alkoholowej nie pomoże,sa panstwa że 0,6-0,8 promila dozwolone i wypadków więcej nie odnotowują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U nas jakby podnieśli poziom do 0,5 promila, to ludzie by zaraz zaczęli uważać że po 5 piwach albo po flaszce na 2 można jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piles nie jedz nie piles wypij i tyle w tym temacie ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...