Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Trzeźwy poranek\" w Lublinie nie taki trzeźwy

Utworzony przez Zygfryd, 2 stycznia 2013 r. o 12:35 Powrót do artykułu
jeszcze nie "odparowało"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na 360 kierowców, dwóch nietrzeźwych? Porażające... W cywilizowanych krajach taka zawartość alkoholu uprawnia do jazdy, niestety Polska to dziki kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
molesztom robol napisał:
Na 360 kierowców, dwóch nietrzeźwych? Porażające... W cywilizowanych krajach taka zawartość alkoholu uprawnia do jazdy, niestety Polska to dziki kraj.
Jak Cie/kogoś z Twoich bliskich kiedyś nie daj Boże pier.. potrąci kierowca z podobną zawartością % w wydychanym to nie miej tylko pretensji tylko wykaż się wtedy swoim "cywilizowanym" podejściem i pogróź palcem co najwyżej Ja tam wolę "dzikie" jak to określiłeś prawo pod tym akurat względem. Piłeś - nie siadasz za cugle - tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktos dobrze zabalował do 8 rano, to się nie ma co dziwić. Ja dzisiaj rano przeliczałem promile i wyszło,ze dopiero od 12 będę miał 0 promili, a od 11 coś poniżej 0,02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wniosek nasuwa się jeden to był trzeżwy poniedziałek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz Dobra Rada napisał:
Jak Cie/kogoś z Twoich bliskich kiedyś nie daj Boże pier.. potrąci kierowca z podobną zawartością % w wydychanym to nie miej tylko pretensji tylko wykaż się wtedy swoim "cywilizowanym" podejściem i pogróź palcem co najwyżej Ja tam wolę "dzikie" jak to określiłeś prawo pod tym akurat względem. Piłeś - nie siadasz za cugle - tyle w temacie.
Tak, właśnie tak!. Masz rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem w tym że do takich kontroli angażuje się dużo policjantów kierowcy tracą cenny czas a wpływ na bezpieczeństwo jest niewielki dlatego że większość wypadków powodują trzeźwi kierowcy W tym czasie kiedy policjanci zajmowali się kontrolowaniem kierowców popełniono pewnie wiele niebezpiecznych wykroczeń wyprzedzanie na podwójnej ciągłej na przejściach dla pieszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...