Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzy dziewczyny z Lubelskiego w finale Miss Polski Nastolatek

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 czerwca 2017 o 19:23 Powrót do artykułu
Chude jak psy na przednówku :P
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To są chyba jakieś jaja...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ta mała blondyna to jakaś chuda małpa,kto to wybierał
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ciekawe czy jest jeszcze wśród nich....Dziewica?!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przy pierwszym zdjęciu zrobiło mi się gorrąco.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
***cdn01.dziennikwschodni.pl/media/gallery/2017/06/999677297/2eb07898015f5ec5990119b73c143342_big.jpg --- ta w środku najładniejsza, ta z prawej najbrzydsza.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
DO LECZENIA!!! Trzy z lubelskiego do finału Miss Polski się dostały które wprzódy tytuł, Miss Lubelszczyzny otrzymały, to wyjaśnijcie, gdzie lubelska ziemia w Polsce  jest, a może to jest, że Polska Ziemia Polszczyzną jest? Jak Miss Lubelszczyzny, to finał Miss Polszczyzny i wtedy człek pojmie, iż Język Polski poprawny jest, bo mądry gada, iż lubelszczyzna - Lubelska ziemia, a sens byle jaki: że Polszczyzna, to Polska ziemia? Morał!!! PAN - woj. lubelskie, to nie Lubelszczyzna, nie lubelska ziemia, to kiedy wyleczycie złudzenia? >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> RADA JĘZYKA POLSKIEGO PRZY PREZYDIUM POLSKIEJ AKADEMII NAUK Warszawa ,dnia 6 lipca 2011 roku RJP-183/W/2011 Szanowny Panie, Lubelszczyzna to 'ziemia lubelska', a nie 'województwo lubelskie'. Wyraz ten powstał przez dodanie do przymiotnika lubelski przyrostka -yzna,wskazującego na jakiś obszar. Podobnie zostały utworzone nazwy: Opolszczyzna ('ziemia opolska'), Słowiańszczyzna ('ziemia słowiańska'), Wileńszczyzna ('ziemia wileńska'), Suwalszczyzna ('ziemia suwalska'), Kielecczyzna ('ziemia kielecka') oraz wiele innych. Łączę wyrazy szacunku /-/ dr Katarzyna Kłosińska  Sekretarz Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN. >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW pismo z dnia 15 lipca 2011r. Nr. DSWRU-571-513/10-(05)/11/JI cytuję: " Miarodajne w opisywanej przez Pana sprawie są wyjaśnienia przekazane Panu w piśmie z dnia 31 sierpnia 2005r. przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.Jak słusznie Pan zauważa w mowie potocznej i nie tylko,stosowane są określenia nieadekwatne.Wynika to-jak można sądzić-zarówno przyzwyczajenia jak i również i z niewiedzy stosujących takie określenia." podpisał:Radca Szefa KPRM Jerzy Izdebski. >>>>>>>>>>>>>>>>  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji Departament Administracji Publicznej.Pismo AP/712-1102/05/Jmo z dnia 31.08.2005.Obecne województwo lubelskie posiada prawne umocowanie w ustawie z dnia 24 lipca 1998r o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa/Dz.U.Nr 96,poz.603/Przepisy tej ustawy są jednoznaczne i nie umożliwiają stosowania w odniesieniu do tej jednostki zasadniczego podziału terytorialnego państwa nazw zamiennych.Zatem używanie nazwy "Ziemia Lubelska-Lubelszczyzna/czy innych/ na określenie województwa lubelskiego jest nieuprawnione.Dorota Żebrowska. >>>>>>>>>>>>>>>>>> WIKIPEDYŚCI. My wiemy, że to stosowanie tego określenia może nie jest uprawnione, może nieodpowiednie, ale fakty i źródła mówią jak w artykule. Proszę napisać do urzędu marszałkowskiego i urzędu wojewódzkiego a szczególnie mediów by tego nie robiły. Wikipedia przedstawia tylko fakty.JDavid 11:28,18 grudnia 2011(CET)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To Stare D............. nie Nastolatki
Zaloguj się, aby oddać głos
0
trafia do burdeli lbo skoncza jak żak
Zaloguj się, aby oddać głos
0
I stare.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
porno biznes zaciera ręce...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
po co to pokazywać nie mają na co kasy wydawać!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zwykłe dziewczyny jakby iść po ulicy to w godzinę z 15 się takich znajdzie. Pytanie ile jest wnich piękna a ile makijażu - ja na podstawie zdjęć nie potrafię ocenić
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bardzo ładne dziewczyny, zwłaszcza ta z głównego zdjęcia z 13 na ręku, po prawej. Jesteś śliczna i wyjątkowa. beautiful & adorable - mi amore :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: