Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zróbcie porównanie żywienia w szpitalach, szkołach podstawowych i w więzieniach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leżałam niedawno z synem w szpitalu Jana Bożego syn dostawał rano 2 kromki bułki z masłem na obiad zupa zmielona, jabłko na deser, na kolacje 2 kromki bułki z masłem i tak przez tydzień -nieźle co ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech pani Agnieszka Osińska zje taki posiłek przy świadkach.Potem niech się wypowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To niech teraz sprawdzą dla porównania jak żywi się więźniów. Cholera, na tych zdjęciach to już same naczynia nie wyglądają estetycznie, żeby nie napisać odpychająco, a co mówić zjeść to. I jak dziecko może chcieć to i z tego jeść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posilkiwszpitalach.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od zawsze w dużych skupiskach dzieci ( szpitale,szkoły,kolonie itp.) były narzekania na jakość posiłków.Co ciekawe jabardziej narzekali  rodzice,którzy w swoich domach nie potrafili zapewnić dzieciom właściwej opieki, wyrzywienia itp.Druga sprawa. Jeśli państwo polskie chce finansować uchodźców a nie potrafi wyżywić w szpitalu chorego dziecka,zapewnić mu wiadra owoców i pysznego jedzenia.To pytanie jest jedno.Gdzie my ku*** żyjemy??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szpitalu Jana Bożegow Lublinie niedawno leżał mój synio.......jedzenie tam może i skromne ,ale winszuje kucharkom co do smaku .....a tak w ogóle to większość dzieci, które tam leży wprowadzaną ma dietę lekko strawną stad pieczone jabłka dużo krupników, mało soli ,śmietany itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam zdjęcia z więzienia - pokażcie zdjęcia jak się żywią eksperci z WHO opracowujący te "normy". Podejrzewam, że to rodzin w prostej linii tych samych "ekspertów" od żywienia co w Brzezince, Bełżcu, Majdanku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy produkty na 3 kanapki na kolację dla dziecka mającego nieco ponad rok to za mało? No, chyba, że przy dziecku i tatuś chciał się na koszt szpitala wyżywić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekaw jestem jakie stawki dzienne otrzymają islamiści w polskich obozach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem stałym bywalcem w SPSK4 i Szpitalu Dziecinnym z uwagi na posiadanie 2 dzieci. Poświadczam że stan i forma podawanej żywności w szpitalu pediatrycznym woła o zmiłowanie, tym czy szczyci się dyrekcja tego powinna się wstydzić. Posiłki z KATERINGU po wygranym przetargu ! To czysta kpina zarabia szpital i firma kateringowa, to kto traci jeśli wszyscy zarabiają? Inna rzecz to jak można dostosować posiłek indywidualnie do pacjenta , czy firmę jest stać na zakup pojedynczych produktów czy czyni to hurtowo ? Jedzenie w DSK to świństwo ! Natomiast polecam PSK4 w Lublinie tu karmią jak w domu a to za sprawą własnej kuchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy produkty na 3 kanapki na kolację dla dziecka mającego nieco ponad rok to za mało? No, chyba, że przy dziecku i tatuś chciał się na koszt szpitala wyżywić.
Tu nie chodzi o ilość tylko o jakość gamoniu! Uważasz że kromki chleba z margaryną i pasztetem to odpowiednie żywienie małego dziecka? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim danie trafia do pacjenta to przecież przechodzi przez sito : kucharki. kierowniczki kuchni i ich rodziny tez muszą jeść :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jetem pracownikiem szpitalnej kuchni -wiem że 6zł wystarcza tylko na trzy kromki chleba i trzy plastry wędliny .ciekawe czy pacienci szpitali za stawkę żyw. 6zł wyżywili by się tak obwicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam jedzenie w tym szpitalu,zawsze mozna przynieść swoje,tam nie daj Boże oddać dziecko pod pozal się ...opiekę..trzęsie mnie na samą myśl...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Według badań stawka żywieniowa w polskich szpitalach to 5-6 złotych, dwukrotnie mniej, niż w więzieniach. Poza tym jakość serwowanych posiłków znacznie odbiega od normy pod względem wartości kalorycznej, walorów smakowych czy ilości warzyw i owoców". http://www.bankier.pl/wiadomosc/Stawka-zywieniowa-w-szpitalach-nizsza-niz-w-wiezieniach-2548478.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawa jestem czy niektórzy pacjenci lepiej jedzą w domu?poza tym szpital ma leczyć pacjenta po pierwsze ,a przez te kilka dni pobytu nic siępocjentowi nie stanie jak trochę mniej zje. ciekawe czy jakby dyrektor szpitala przeznaczył więcej kasy na posiłki a zabrał kasę z badań -słowem co wolicie ? lepsze jedzenie czy więcej badań?wiecie jak jest w służbie zdrowia -z czegoś trzeba zabrać żeby komuś dołożyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spędzilismy tam ostatnio tydzień,surówka była zawsze,ale do tych kromek z wędliną na kolecję i sniadanie mogliby coś dodać,serek,plasterki pomidora,jogurt itp. Podwieczorek-zapychajka pszenna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanim danie trafia do pacjenta to przecież przechodzi przez sito : kucharki. kierowniczki kuchni i ich rodziny tez muszą jeść :)
O właśnie -to jest inteligentna odpowiedź !!!Lekarze czy dietetycy doskonale wiedza ,że ta pasza dla ludzi nie nadaje się do jedzenia !!! Ale liczą też na to ,że Rodzice powinni rozumieć w jakim kraju żyjemy i trzeba kombinować na każdym kroku !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Panie" Guest" zastanów się jakie bzdury wypisujesz! NIe masz bladego pojęcia!Co ma wyżywienie do leczenia w tym szpitalu! Wyżywienie to przetargi , a leczenie to inna sprawa! Leczenie mamy takie jakie mamy NFZ i ZUS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...