Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Myślał , że szpital odkarmi mu dziecko ?
nie o to chodzi w leczeniu ważne jest też opowiednie odzywianie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram wypowiedzi: Jestem stałym bywalcem w SPSK4 i Szpitalu Dziecinnym z uwagi na posiadanie 2 dzieci. Poświadczam że stan i forma podawanej żywności w szpitalu pediatrycznym woła o zmiłowanie, tym czy szczyci się dyrekcja tego powinna się wstydzić. Posiłki z KATERINGU po wygranym przetargu ! To czysta kpina zarabia szpital i firma kateringowa, to kto traci jeśli wszyscy zarabiają? Inna rzecz to jak można dostosować posiłek indywidualnie do pacjenta , czy firmę jest stać na zakup pojedynczych produktów czy czyni to hurtowo ? Jedzenie w DSK to świństwo ! Natomiast polecam PSK4 w Lublinie tu karmią jak w domu a to za sprawą własnej kuchni. Może i dietę ustala ktoś uczony ale posiłki przygotowuje firma kateringowa która sama sobie ustala menu no i oczywiście chodzi o jak największy zysk. Proponuję żeby ten dyrechtor szpitala albo jego menager stołowali się tym samym co pacjęci a wówczas mogą stwierdzić że było zgodnie co jest w modzie z regułami żywienia. Ciekawe ile stracą na wadze przez tydzień... bez podjadania. No cóż więźniowie mają o wiele lepiej. bo kuchnia powinna być szpitalna ale dyrciowi to na rękę bo ma z tego zysk gówniana firma dała więcej w łapę hehe szpital przyjazny dziecku i krzyże zasługi dostaje to towarzystwo wzajemnej adoracji tylko machloje i przekręty może ktoś wyżej przyjrzałby się co w tym przybytku się dzieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest DIETA ?! - To raczej TRUTKA! To są skutki fatalnego cateringu i szeroko rozumianej pazerności szefostwa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz te "wykształciuchy" wymyślają takie dietki, że przeciętny człowiek umarłby z głodu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idą w zaparte - przykład popłynął z góry. Przez 8 lat pompowania peanów o postępie Polski mimo pogorszenia warunków bytowych Polaków szpital robi to samo - mówi że robią dobrze, nawet jeśli na obrazku widzimy inaczej. Nic nowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiednie żywienie to podstawa leczenia.   W tym biednym kraju, jakim jest Polska dzięki rządom PO i PSL, zapomnieliśmy już co to znaczy jeśc i żyć normalnie. Tuskopolska to kraj nienormalności - więc jak można spodziewać się, że w takim szpitalu bęzie inaczej.   O więzienia dbają bardziej, bo w końcu tam trafią.    
ciekawa jestem czy niektórzy pacjenci lepiej jedzą w domu?poza tym szpital ma leczyć pacjenta po pierwsze ,a przez te kilka dni pobytu nic siępocjentowi nie stanie jak trochę mniej zje. ciekawe czy jakby dyrektor szpitala przeznaczył więcej kasy na posiłki a zabrał kasę z badań -słowem co wolicie ? lepsze jedzenie czy więcej badań?wiecie jak jest w służbie zdrowia -z czegoś trzeba zabrać żeby komuś dołożyć
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety potwierdzam. Przebywałam w szpitalu z synem w zeszłym roku i posiłki są opłakane. Rodzice sami muszą zadbać o dietę dziecka przynosząc obiady i resztę posiłków z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie o to chodzi w leczeniu ważne jest też opowiednie odzywianie
rucha się taka patologia po kontach i nie daje dziecku jeść, głodzi w domu! Tym ojcem dziecka powinien się kurator i prokurator zainteresować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie o to chodzi w leczeniu ważne jest też opowiednie odzywianie
rucha się taka patologia po kontach i nie daje dziecku jeść, głodzi w domu! Tym ojcem dziecka powinien się kurator i prokurator zainteresować!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety potwierdzam. Przebywałam w szpitalu z synem w zeszłym roku i posiłki są opłakane. Rodzice sami muszą zadbać o dietę dziecka przynosząc obiady i resztę posiłków z domu.
pani zasrana jedna to nie pień się jak wsciekly pies!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo schudłam gdy byłam tam tydzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znalazłam super przepisy na ***s://***foodwise.pl/strefa-pacjenta. Ja sobie z niej zamawiam dietę. Wiadomo, że jest trudno schudnąć, bez zmiany przyzwyczajeń żywieniowych. Często organizują jakieś wydarzenia na fb, na których można skonsultować się za darmo z dietetyczką, jeżeli ktoś ma jakieś pytania. Ja sama korzystam z pakietu zaleceń od pół roku. Od kiedy schudłam, czuję się o wiele lżej. Jestem szczęśliwa, że udało mi się schudnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...