Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzy łosie na ulicach Lublina. Jeden biegał po Ogrodzie Saskim

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2017 o 09:31 Powrót do artykułu
No proszę jak sobie przyjemniaczek kąpieli zażywa....a drugi słyszałam, że na boisku na Szkolnej w koszykówkę pogrywa :-) . Miłego dnia w dobrym humorze wszystkim życzę
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdzie można kupić mięso tej klempy?
0
A jak to była rodzina łosi i teraz mama nie żyje.... Smutne
0
Niech ryczy z bólu ranny łoś, Zwierz zdrów przebiega knieje. Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś, To są zwyczajne dzieje.
0
Prawda jest taka ze te duże zwiezręta w pobliżu miast to jest siakies nieporozumienie. Wszystko należałoby odłowic bo stwarzaja zadrożenie.
0
Może kod zwoła jakiś strajk, albo chociaż czarny marsz przeciwko łosiom. Przydałaby się też jakaś dyrektywa unijna dla łosi w Polsce no i oczywiście duże kary.
0
Musiała być niezła Łosiemnastka:)
0
Cytując klasyków od sprawy dzików w Górkach Czechowskich - wybudować w Ogrodzie Saskim osiedle mieszkaniowe, a problem łosi sam się rozwiąże.
0
Dobrze,że chociaż dwa uratowane. Brawo dla ludzi niosącym im pomoc. Szkoda klempy........
0
undefined napisał:
Cytując klasyków od sprawy dzików w Górkach Czechowskich - wybudować w Ogrodzie Saskim osiedle mieszkaniowe, a problem łosi sam się rozwiąże.
 Ale co ma piękny i zadbany Ogród Saski do śmietniska i siedliska lokalnych żulików na Czechowie? To, że teren Górek Czechowskich już dawno powinien zostać zagospodarowany i ucywilizowany to oczywista oczywistość.
0
Niszczy i degraduje człowiek ich środowisko to widzimy tego skutki. Już do dzików łosi saren czy lisów lublinianie muszą się powoli przyzwyczajać
0
ale jaja z centrum małych zwierząt
0
a jeśli ja połamię tak nogi? też mnie odstrzelą ?
0
trza było brać dużych zwierząt może by przeżył
0
Lublin napisał:
undefined napisał:
Ale co ma piękny i zadbany Ogród Saski do śmietniska i siedliska lokalnych żulików na Czechowie? To, że teren Górek Czechowskich już dawno powinien zostać zagospodarowany i ucywilizowany to oczywista oczywistość.
 Tyle samo wspólnego mają te miejsca, co właścicielskie obowiązki wynikające z prawa lokalnego oraz władztwo planistyczne i nadzór organów miasta nad czystością i porządkiem.
0
Wytnijcie więcej lasów i osuszajcie więcej mokradeł.
0
Wyleczenie przez zastrzelenie... weterynarz to, czy rzeźnik???
0
TAK
0
Nie pierwszy i nie ostatni to łoś w mieście, znam wielu ... :)
0
To były Łosie Bagienne i przyszły kogoś odwiedzić. Nawet wiem kogo ... ?
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: