Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzymaj się za kieszeń

Utworzony przez nick, 31 grudnia 2007 o 02:50 Powrót do artykułu
Oto cud gospodarczy! Czekajmy co będzie dalej... Coś mi się zdaje, że to dopiero początek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zaczyna się irlandzki cud premiera z kongresu liberałów i platformy obłudników .!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest spuścizna Kaczyzmu gospodarczego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
(cud gospodarczy -podwyżki,podwyżki i obniżki podatków dla najbogatszych)SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2008
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Nowe cenniki usług pocztowych na 2008 r. Poczta Polska wprowadza od 1 stycznia 2008 roku nowe cenniki opłat za usługi pocztowe w obrocie krajowym i zagranicznym. Ceny większości, w tym najbardziej popularnych usług pocztowych, nie ulegają jednak zmianie. Poczta Polska ze znacznym wyprzedzeniem informuje swoich Klientów, że podobnie jak w latach poprzednich na początku nowego roku aktualizuje ceny za usługi pocztowe. Zmiana w stosunku do obecnego roku polega przede wszystkim na uzależnieniu poziomu cen za przesyłki krajowe nie tylko, jak dotychczas, od ich masy, ale także od wymiarów. Wprowadzając takie rozwiązanie Poczta Polska korzysta z doświadczeń nowoczesnych operatorów pocztowych. Koszty technologiczne obsługi przesyłek o nietypowych rozmiarach (m.in. ich przyjęcie, przewóz i doręczenie) są bowiem większe niż przy typowych przesyłkach. Co jednak najważniejsze dla Klientów - ceny na najpopularniejsze powszechne usługi pocztowe (np. standardowe kartki pocztowe, listy, paczki,) nie ulegną w 2008 roku zmianie. Nie wzrosną również ceny m.in. za traktowanie przesyłki listowej jako poleconej i za potwierdzenie odbioru przesyłki lub przekazu pocztowego. Ceny przesyłek w obrocie zagranicznym nie ulegają żadnej zmianie. Jednocześnie Poczta Polska, utrzymując swoje ceny na podobnym poziomie jak w roku bieżącym, informuje, że jako operator publiczny świadczący usługi powszechne będzie prowadziła wszelkie dopuszczalne prawem działania (w tym sądowe) mające na celu niedopuszczanie do niezgodnych z obowiązującymi przepisami praktyk innych operatorów działających na naszym rynku. Chodzi tu przede wszystkim o „obchodzenie” prawa w zakresie świadczenia usług pocztowych w obszarze zastrzeżonym poprzez dociążanie swoich przesyłek. Radosław Kazimierski Rzecznik Prasowy Poczty Polskiej" Źródło: strona internetowa P.P.U.P. "Poczta Polska"
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: