Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale mi afera.. Ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż: mój kontrkandydat od lat samorządowiec  glosowałem na niego w minionych wyborach ... co napisać więcej?  
Ostatnio edytowany 28 października 2014 r. o 22:11
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łysa pała, dr marksizmu i leniniznu, znów wszystko na siłę, fuj szkoda słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniewski obiecał juz chyba  wszytsko haha ! niedługo będzie loty w kosmos organizował z ratusza ! przed wyborami wszystko zbuduje a po wyborach ucieka jak tchorz ! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hale sportowe buduj w Anglii dla polskich dzieci,tu buduj hale produkcyjną popaprańcu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez pole golfowe "buduje" hahah do złoba chce .... fajnie jest wydawac cudze pieniadze....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO to mafia ktora zabija ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje Zemborzyce. Ale POminąleś fakt że ten doktorat z leninizmu marksizmu robil w Mińsku. I stamtąd zaczerpnął wzory ktore stosuje. Cala rodzina jest zatrudniona w instytucjach i spolkach które kontroluje PO. Glosuje tak jak kaze PO ale dopoero wtedy jak zatrudni mu kogoś z rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do Panstwowej Komisji Wyborczej. Kedy ukarze Daniewskiego radnego PO za dwukrotne zlamanie prawa ? A moze jeśli Daniewski robił doktorat w Minsku w czasie stanu wojennego to polskie wladze nie mogą go ukarać ? Czy on ma POdwójny imunitet, od PO i z czasów komunizmu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hale sportowe buduj w Anglii dla polskich dzieci,tu buduj hale produkcyjną popaprańcu
  a od kiedy to radni budują hale produkcyjne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a od kiedy to radni budują hale produkcyjne?
  wtedy kiedy PiS jest w opozycji to władza ma budować wszystko a kiedy PiS rządzi to nie buduje nic :lol:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wtedy kiedy PiS jest w opozycji to władza ma budować wszystko a kiedy PiS rządzi to nie buduje nic :lol:
  taka to już partia ... skrót PiS czyli Populizm i Slogany do czegoś zobowiązuje ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to chyba jednak wolę mieć w Radzie Miasta dr. Daniewskiego niż kucharkę bez matury Suchanowską :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z podobiznami kandydatów, którzy "atakują" nas z wiat przystankowych. Czyżby MPK wyraził zgodę na ich wywieszenie w tym miejscu. Podobno miał być zakaz zaśmiecania miasta i wywieszania plakatów wyborczych w miejscach do tego nie przystosowanych. Niestety obwieszony jest Czechów i Kalinowszczyzna, do tego stopnia, że ze środka wiaty przystankowej nic nie widać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oto inny przykład arogancji władzy Kowalczyk zalepia nawet swoich partyjnych kolegów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja okazuje się że pomyliłem chłoptasiów Żuka podobno ten na plakacie to nie ten od nazwiska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniewski to bezwzględny kłamca. Oczernia wyborców by mieć tylko większe poparcie. W życiu na tego oszusta bym nie głosowała. Naobiecywał też wiele a nic prawie z tego nie zrealizował. Doliczając też fakt że załatwił posadkę swojej córci...Drodzy wyborcy potrzebujemy kogoś skutecznego a nie "biznesmena"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...