Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ale mi afera.. Ha ha ha
Zaloguj się, aby oddać głos
0
no cóż: mój kontrkandydat od lat samorządowiec  glosowałem na niego w minionych wyborach ... co napisać więcej?  
Ostatnio edytowany 28 października 2014 o 22:11
0
łysa pała, dr marksizmu i leniniznu, znów wszystko na siłę, fuj szkoda słów
0
Daniewski obiecał juz chyba  wszytsko haha ! niedługo będzie loty w kosmos organizował z ratusza ! przed wyborami wszystko zbuduje a po wyborach ucieka jak tchorz ! 
0
hale sportowe buduj w Anglii dla polskich dzieci,tu buduj hale produkcyjną popaprańcu
0
przeciez pole golfowe "buduje" hahah do złoba chce .... fajnie jest wydawac cudze pieniadze....
0
PO to mafia ktora zabija ..
0
Masz racje Zemborzyce. Ale POminąleś fakt że ten doktorat z leninizmu marksizmu robil w Mińsku. I stamtąd zaczerpnął wzory ktore stosuje. Cala rodzina jest zatrudniona w instytucjach i spolkach które kontroluje PO. Glosuje tak jak kaze PO ale dopoero wtedy jak zatrudni mu kogoś z rodziny.
0
Mam pytanie do Panstwowej Komisji Wyborczej. Kedy ukarze Daniewskiego radnego PO za dwukrotne zlamanie prawa ? A moze jeśli Daniewski robił doktorat w Minsku w czasie stanu wojennego to polskie wladze nie mogą go ukarać ? Czy on ma POdwójny imunitet, od PO i z czasów komunizmu ?
0
hale sportowe buduj w Anglii dla polskich dzieci,tu buduj hale produkcyjną popaprańcu
  a od kiedy to radni budują hale produkcyjne?
0
a od kiedy to radni budują hale produkcyjne?
  wtedy kiedy PiS jest w opozycji to władza ma budować wszystko a kiedy PiS rządzi to nie buduje nic :lol:
0
wtedy kiedy PiS jest w opozycji to władza ma budować wszystko a kiedy PiS rządzi to nie buduje nic :lol:
  taka to już partia ... skrót PiS czyli Populizm i Slogany do czegoś zobowiązuje ...
0
Ja to chyba jednak wolę mieć w Radzie Miasta dr. Daniewskiego niż kucharkę bez matury Suchanowską :)  
0
A co z podobiznami kandydatów, którzy "atakują" nas z wiat przystankowych. Czyżby MPK wyraził zgodę na ich wywieszenie w tym miejscu. Podobno miał być zakaz zaśmiecania miasta i wywieszania plakatów wyborczych w miejscach do tego nie przystosowanych. Niestety obwieszony jest Czechów i Kalinowszczyzna, do tego stopnia, że ze środka wiaty przystankowej nic nie widać.
0
oto inny przykład arogancji władzy Kowalczyk zalepia nawet swoich partyjnych kolegów
0
ale jaja okazuje się że pomyliłem chłoptasiów Żuka podobno ten na plakacie to nie ten od nazwiska
0
Daniewski to bezwzględny kłamca. Oczernia wyborców by mieć tylko większe poparcie. W życiu na tego oszusta bym nie głosowała. Naobiecywał też wiele a nic prawie z tego nie zrealizował. Doliczając też fakt że załatwił posadkę swojej córci...Drodzy wyborcy potrzebujemy kogoś skutecznego a nie "biznesmena"...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: