Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Turyści w Lublinie: Kim są i co ich przyciąga?

Utworzony przez ..., 15 października 2012 o 21:19 Powrót do artykułu
"Drogą mejlową" Redakcjo Wkradła się literówka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Lubelskie stare miasto jest strasznie zaniedbane, sypiące się kamienice, pozabijane deskami okna, wszechobecne samochody, do tego pełno lumpów.
0
Taka pisownia jest dopuszczalna. Jak się czegoś czepiasz, wcześniej to sprawdź, bo sam się kompromitujesz.
0
Magda, nie wiesz o czym mowa więc po co się "wtranżalasz". Redakcja poprawiła literówkę w wiadomym miejscu. Szanuję pracę dziennikarzy tego dziennika wiec podpowiedziałem na szybko gdzie nastąpiło przeoczenie w poprzedniej wersji tekstu.
0
to sobie dopiszcie moją opinię (Warszawa) + bardzo ciekawe stare miasto i co dla mnie fajne śródmieście (warszawska starówka jest też fajna, ale śródmieście to same bloki nowe biurowce) + wieże widokowe (na zamku itp.) + niezłe knajpy i piwo perła (niestety w wielu knajpach ciągle moda na tyskie, żywce, czeskie cuda itp. zamiast na lokalne piwo, co powinno być dumą knajp!!!) + Inne Brzmienia i inne sztukmistrze + okolice - dość blisko na Roztocze, nad Wieprz, do Kazimierskiego Parku - chlew, syf z parkowaniem. taki wschodni bajzel. nawet jak są zatoczki do parkowania to i tak samochody stoją krzywo, włażą na chodnik oraz niedopuszczalne jeżdżenie po rynku (tam stoi znak "postój dorożek dla nowożeńców", który oznacza parkuj chamie aut ile wlezie). To jest przegięcie! - bajzel wokół dworca PKS, choć to, że można kupić tam wiejskie warzywa jest super! Po prostu to miejsce trzeba wyczyścić, uporządkować, zbudować porządne stragany, a nie łóżka polowe i zostawić jak jest. - ceny w knajpach często nie są niższe niż w stolicy
0
Lublin jest ok. Bywam tu (jestem z Kielc) raz na dwa, trzy miesiące i za każdym razem odkrywam nowe, fajne miejsca. Stare Miasto jest b.klimatyczne, macie też fajny deptak. Mnie najbardziej jednak podobają się stare uliczki na Dziesiątej, gdzieniegdzie jeszcze brukowane. Tam mam akurat rodzinę i dlatego odwiedzam te miejsca. Lublin, mimo że jest dużo większym miastem od Kielc, to sprawia wrażenie spokojnego miejsca, nie ma jakichś wielkich korków, jeździ się w miarę płynnie. Wiele razy chodziłem po zmroku i nigdy nie spotkało mnie nic nieprzyjemnego. I ta zieleń. My mamy w Kielcach duuużo zieleni, ale i wy nie macie co narzekać. Jedyne, co mnie razi, to włąśnie lubelskie narzekactwo. Cudze chwalicie, swego nie znacie.. Pzdr. Lublin i lublinian (tych pogodnych:))
0
Najbardziej zadowoleni są nasi goście z ogólnej oferty turystycznej, chwalą ofertę gastronomiczną, a po chwili: Nieistotne dla naszych gości: * moda na dane miejsce * oferta gastronomiczna hmm... Kwestia cmentarza... O co ludziom chodzi, wybierając ten zespół cmentarzy jako jeden najmniej atrakcyjnych miejsc... To piękny zespół cmentarzy. http://czysmakuje.blogspot.com/
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: