Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tusk beszta Palikota za Rydzyka

Utworzony przez Marek, 24 grudnia 2007 r. o 11:07 Powrót do artykułu
Całkowicie zgadzam się z Palikotem choć wcześniej go nie lubiłem, Ojciec Rydzyk to zakała dla katolików, do których ja się zaliczam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek napisał:
Całkowicie zgadzam się z Palikotem choć wcześniej go nie lubiłem, Ojciec Rydzyk to zakała dla katolików, do których ja się zaliczam.
Jeżeli rzeczywiście jesteś katolikiem, to mi wstyd za ciebie, bo to co wypisujesz jest żałosne. Jeżeli twoim "guru" jest Palikot to współczuję.... życzę ci 1/10 rozumu o. Rydzyka - będziesz geniuszem. Ps. Nie jestem Fanatykiem o. Rydzyka, on mi poprostu nie przeszkadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się, Marku, że zaliczasz się do zakał katolików. Tak, jest zakałą niewątpliwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma prawo mówić w swoim radio co mu się podoba. Jęsli komuś się nie bedzie podobało to radio to przełączy je na inne. Mamy demokracje i każdy sobie może słuchać tego czego chce. Jedni sluchają zlote przeboje, inni tylko polskiej muzyki a jeszcze inni słuchają radio maryja w takiej formie jaką demonstruje. Ja też mogłbym powiedzieć proszę mi zamknąć radio RMF bo grają taką muzykę która niesie ze sobą fałszywe i obraźliwe dla mnie treści. Ale ja po prostu wyłączam to radio i koniec. Troche zdrowego rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
P.Palikot jest pieprznięty od dawna,jeżeli ktoś wypowiada się w imieniu Boga co jest dobre a co złe to stawia się ponad Bogiem. Może lepiej niech dalej korzysta ze sztucznego penisa/wiadomo dlaczego żona go nie chciała/ a nie sieje herezje wokół siebie. A tak wogóle to PO powinno się go pozbyć jak najszybciej bo to wstyd mieć takiego 'członka'/sztucznego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli rydzyk jest waszym idolem to wspólczuję waszej głupocie. PALIKOT ma rację. Trzeba utrzeć mordy temu rydzykowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='czytelnik'dw'' date='24.12.2007, 12:27' post='9841'] P.Palikot jest pieprznięty quote]spojrz w lustro.... to ty jesteś pieprznięty w sam środek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz ktos głośno powiedział jak wygląda demokracja w wydaniu PO. Wykańczanie ludzi...? boję się, o siebie bo Pan Palikot może mieć ochote na wykończenie każdego.... A co an słowa swojego wiernego sponsora Arcybiskup Życiński????? CZy życiński jest czymś podobnym jak miałbyć Wasilewski marionetką bogatego przedsiębiorcy Palikota? Proponuję aby Stolica Apostolska zbadała czy "objawienia" Palikota "co chciałby Bóg" pochodzą od Boga czy od szatana bo jak to rzeczyqwiscie wola Boska aby kogoś wykończyć to należy zrobić sanktuarium św. Palikota w Lublinie.... W Państwie PO nie można mieć innego zdania niż PO bo Cię wykończą? Wesołych Świąt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno się spierać z dyskutantami ale przyznaję rację Palikotowi mimo że nie dażyłem go sympatią . Teraz jednak twierdzę że ma rację i nie wolno dać się wziąść za mordę Rydzykowi jak zrobił to poprzez pranie mózgów moherków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym tu rozprawiać - każda partia musi mieć swojego deb***a i tylko pytanie dlaczego sami go wybraliśmy. W interesie PO jest wykończyć Palikota (a Rydzyk sam się wykończy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam za słowa ale innych nie mogę urzyć. Palikot to idiota!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie pośle!!! Niech moherki szczekają, ale to i tak jest lepsze od działalności tego klechy!! Nawet w Wigilię nie mogę znaleźć usprawiedliwienia dla tego cwaniaczka i oszusta w sutannie!! Jeśli tak ma wyglądać kościół katolicki to ... islamie zapraszam! Panie Januszu proszę robic swoje!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
max napisał:
Przepraszam za słowa ale innych nie mogę urzyć. Palikot to idiota!
Wiesz, może zamiast pisać na forum poczytaj książki. Od tego na pewno poprawia się znajomość języka polskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platforma TAK-Palikot na posła niezależnego.Nuworysz to nuworysz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z panem należy zacząć robić pożądki w kraju KUL wy kleru i szatana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesbien napisał:
Jestem z panem należy zacząć robić pożądki w kraju KUL wy kleru i szatana
O widzę , że odezwał się kolejny intelektualista .Palikota popierają same orły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antyrydzyk napisał:
jeśli rydzyk jest waszym idolem to wspólczuję waszej głupocie. PALIKOT ma rację. Trzeba utrzeć mordy temu rydzykowi.
Czy zdążyłeś przeczytać co napisałeś? Gdyby głupota umiała latać to fruwał byś bracie powyżej cirrusów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast komentareza: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=6641
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do czytania: http://geralt.blox.pl/2007/03/O-co-walczy-Palikot.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolek napisał:
Czy zdążyłeś przeczytać co napisałeś?
Czy każdy bolek musi być deb***ny jak jego idol tadek z torunia? dlaczego nie wymyślono azotoksu na poje**ne mohery?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...