Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tusk: chciałbym, aby odcinek S19 Lublin-Rzeszów powstał do 2015 r.

Utworzony przez Romek, 25 października 2012 o 17:09
Ja jednak wolałbym, aby do 2015 r. w pierwszej kolejności powstała droga S-17 Kurów- Warszawa
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja jednak wolałbym, aby do 2015 r. w pierwszej kolejności powstała droga S-17 Kurów- Warszawa
0
Buduj buduj dla Słowaków, a Polaków olewaj, to zobaczysz ile Ci miasta przy S-19 Lublin-Białystok dadzą głosów. Dziękuję za makabrycznie długą drogę do pracy przez najbliższą dekadę!
0
s17 pierwsza bo do rzeszowa niema poco jezdzic
0
Obiecuję wam kastrację wszystkich pedałów do 2015
0
ja proponuje zrobic obwodnice niska janowa rzeszowa krasnika i lublina , a szybciej dokonczyc budowe s17 do wawy
0
Cudownie. Dostałem orgazmu.
0
mar napisał:
A ja wolę S-19 bo do Warszawy właśnie nie ma po co jeździć - jest kolej, będą napewno loty samolotem.
0
Magda_23 napisał:
A ja wolę S-19 bo do Warszawy właśnie nie ma po co jeździć - jest kolej, będą napewno loty samolotem.
samolot do wawy ? na pewno nie będzie a obciążenie s17 jest z 3 razy wieksze niz 19
0
Należy walczyć aby ZEZWOLENIE NA REALIZACJĘ INWESTYCJI DROGOWEJ dotyczącej 10 kilometrowego odcinka S-19 Zachodniej Obwodnicy Lublina w. Dąbrowica - w. Konopnica (747) aby zostało ZŁOŻONE przed listopadem 2013 bo przepadnie decyzja środowiskowa i warta grube miliony dokumentacja, tereny są praktycznie przejęte. Jak nie to znowu "ekolodzy" będą blokowali bo obwodnica będzie kilometr od domku ... i kilka lat przepychanek ze znokami...
0
Należy walczyć aby ZEZWOLENIE NA REALIZACJĘ INWESTYCJI DROGOWEJ dotyczącej 10 kilometrowego odcinka S-19 Zachodniej Obwodnicy Lublina w. Dąbrowica - w. Konopnica (747) aby zostało ZŁOŻONE przed listopadem 2013 bo przepadnie decyzja środowiskowa i warta grube miliony dokumentacja, tereny są praktycznie przejęte. Jak nie to znowu "ekolodzy" będą blokowali bo obwodnica będzie kilometr od domku ... i kilka lat przepychanek ze znokami... a w S-17 niech zrobią przynajmniej obwodnicę Ryk, Kołbieli to i tak będzie już dużo S-12 niech zrobią drogę do węzła Sielce
0
obwodnica kraśnika już istnieje h he
0
NOS MU SIĘ WYDŁUŻA
0
Trzeba cos zrobic zeby ta obwodnica powstała!!znowu jakies znajduchy od ekologów beda blokowac powstanie tak waznej drogii!bez tak waznej czesci obwodnicy lublin nigdy sie nie rozwinie!!
0
Arek ma rację, zachodnia czesc obwodnicy musi być nie ma co się nad tym zastanawiać!
0
mar napisał:
Mów za siebie. W Rzeszowie wskakujesz w przyszłości przecież na A4
0
Gość napisał:
samolot do wawy ? na pewno nie będzie a obciążenie s17 jest z 3 razy wieksze niz 19
Żebyś się nie zdziwił, bo z każdego lotniska w Polsce są samoloty do Wawy, więc i z Lublina też będą. Ponadto jechałeś kiedyś 19 do Rzeszowa? Wydaje mi się, że nie bo widocznie nie masz pojęcia jak ogromny ruch jest na trasie Lublin-Rzeszów.
0
łoł napisał:
obwodnica kraśnika już istnieje h he
taką ścieżynkę jaką jest obwodnica Kraśnika buduje się w Lublinie co roku (Mełgiewska, Do Dysa, Jana Pawła, przed. Solidarności). Skończą obwodnicę Lublina to porównamy obie inwestycje:) ale już teraz powiem, że pokonując obwodnicę Kraśnika ciężko się rozpędzić żeby 5 bieg wrzucić bo już trzeba hamować;P
0
Stawiam wszystkie pieniadze , że to typwe dla tego osobnika bajeczki , jak przed kazdymi wyborami.
0
A Donald na złość wam zbuduje bo Kaczor obiecywał centrum rozliczeń energetyki i co?=3 mln mieszkań i co wszystko zżarł IPN i odszkodowania dla ludzi za zabawy ziobera i agenta co wydawał pieniądze żarł pił i rzygał i gówno z tego wyszło min. zapłata za wille niby Kwaśniewskiego w Kazimierzu,możnaby więcej ale szkoda tuszu aby wymieniać osiągi YAROMIRA.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: