Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tusk interweniuje ws. zaśnieżonej Lubelszczyzny. Wojewoda jedzie w teren

Utworzony przez mieszkaniec Lubelszczyzny, 1 lutego 2014 r. o 14:22 Powrót do artykułu
NAWET JAK BĘDZIEMY O TYM PAMIĘTALI PRZY WYBORACH TO JAK ZWYKLE PSL ZESZMACI SIĘ KAŻDYM SOJUSZEM BYLE ZOSTAĆ U KORYTA
Przecież województwem rządzi psl i kłopty z drogami to ivh zasługa. Nigdy więcej sojuszu z psl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziennikarka niekompetentna , czyżby TVN miał niekompetentnych dziennikarzy,,,???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pismaki najpierw znajdźcie Lubelszczyznę,określcie jej teren i wskażcie na mapie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla mnie to śmiech  na sali. przedwczoraj jeżdziłem do Łodzi , i tylko jak się mija woj.lubelskie drogi robią się czarne-można? a tu nawet expresówka piaski, kurów ,obwodnice -białe były
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Panią z Miłocina, ale jak nadal będziecie głosować na te same osoby to się nigdy nic tu nie zmieni... Ja tez kilkakrotnie dzwoniłam do gminy i ta sama śpiewka, ciekawe tylko ile sobie wezmą premii wypłacą???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...