Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Twoja krew może uratować Janowi życie

Utworzony przez krwiodawca, 29 lipca 2010 o 23:34 Powrót do artykułu
Te konkurs wydaje się być naciągany. Nie wystarczy dwukrotnie oddać krwi, ale jeszcze być na tyle kreatywnym, zeby zachwycić komisję hasłem... Tak naprawdę, zwycięzca będzie tylko jeden i on już pewnie o tym wie Ale samo oddawanie krwi jest bardzo ważne, nie ze względu na konkurs, ale na takich ludzi jak Pan Duda!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Super akcja. Trzymam kciuki, aby się udało
0
Apelować i robić konkursy to kierownictwo stacji potrafi zrobić, ale już z miejscami parkingowymi dla krwiodawców już niewiele. Co się dziwić, cztery miejsca parkingowe, w tym dwa na zastawienie (nie daj Boże jak zastawiający będzie oddawał płytki), to tyle ilu mobilnych krwiodawców naraz mogą obsłużyć. Płacenie za okoliczne parkingi płatne pochłania w bilansie praktycznie całą kwotę ulgi, która jest dawana przy rozliczeniu podatku dochodowego. A zwrócenie opłaty za parkowanie lub jakaś współpraca z parkingami nie jest praktykowana. Ilu krwiodawców zapłaciło mandaty w Straży Miejskiej lub o mało nie zapłaciło (ale musiało się przejść na Piłsudskiego z papierem z rejestracji) za zaparkowanie wzdłuż jezdni przed stacją bo "parking" był zastawiony? Można by wydzielić jeszcze spokojnie ze dwie koperty wzdłuż jezdni dla krwiodawców nie blokując karetek lub ewentualnie dawać do wsadzenia za szybę jakieś przepustki do parkowania w tym miejscu. Dodatkowo tego parkingu nikt nie monitoruje kto tam tak naprawdę zaparkował, raz nawet się wysiliłem i poobserwowałem auta. Wchodząc przed 8-mą dwa wybrane auta stały, wychodząc po płytkach koło 12-tej, dalej stały. Potem poszedłem na godzinę na miasto, wróciłem po auto (z płatnego parkingu) i dalej te auta stały - parkowały prawie cały dzień roboczy! To ktoś tu wykorzystuje sytuację - albo krwiodawcy albo pracownicy!!! Zróbcie z tym porządek a nie durne konkursy róbcie!
0
jego córka. ? Jest ona jednak trudno dostępna
trochę dziwnie to brzmi, gdy czyta sie tekst dość płynnie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: